Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

agrım sızım yok ama sankı olacakmısım gıbı kocaman bır hıs var ıcımde

cnm benım ılk kızımda 4 gun gevtı yaptım negatıf cıktı 9 gun gectı yaptım cıft cızgı ınanamadım 6 kere yaptım rabbım e dua et cnm olur bu arada sorun varmı hersey yolundamı

Canım benim bat 6 haziran. aslında yumurtlama gününden beri arada ağrılarım devam etti he bi bel ağrısı bi kasık ağrısı felan 2-3 gündür kasıkta batmalarım var bi sağda bi solda. bel ağrım var çok ayakta kalınca belim ikiye ayrılıyor. Bu gece adet sancısına uyandım heh dedim geldi kırmızı baktım tık yok. ayağıma kaığıma sıcak su koydum. arkadaşlar saolsun uyardı kasığıma koymadım sonra ayağıma koydum da iyi oldu. arada yine adet ağrım oldu ama akıntım yok sabah iki damla sarı akıntı oldu o kadar hala kupkuruyum. ılık duş aldım sıcacık ayaklarım ama gelem yok en azından ağrım durdu. bi de kasıklarım şiş sanki banyo yaparken farketim bi de göbeğimde bi tane simsiyah kıl çıktı oğlumda da vardı ve doğumdan sonra düşmüştü. kocaman bi sivilcem oldu bugün itibari ile. ama ben iyine de gebeliğe bağlamak istemiyorum psikolojik de olabilir. o yüzden bekliycem eğer bir hafta geçerse o zaman test yaparız artık...

Çok uzun yazdım cnm hakkını helal et. :)

Sende nedir durumlar?

Benim de 5 günün var daha ama şimdi olacakmışım gibi ağrım var. Devamlı uyumak istiyorum. Belim, sırtım, kasıklarım çok ağrıyor. Test yapmaya korkuyorum. En az 7 gün daha beklemem gerekiyor. Yoruldum vallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Doğru diosun canımmm çokta takmamak lazım yoksa stresli ve sıkıntılı geçio zaman olduysa zaten belli olacak hiççç dert etmeee...bende hala krarsızım bu ay denesem mi denemesem mi die doktor 2ay dedi ama... sence napim ablacım yaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım böyle yaparak kendini çok yıpratırsın zaten streste kısırlık yapıyor biliyorsun. Lütfen kafan çok bozulduğunda başka şeylerle meşgul ol mesela kitap oku kuran oku bilmiyorsan dinle el işi yap meşgale edin kendine kafan dağılsın. Stres bizim en buyuk duşmanımız.

Merhaba canım inşallah hamilesindir. Bekle canım sabırlı ol inşallah seninledir ama olsada şimdi çıkmaz zaten. en azından adet gününde kan testi yaptır derim ben.

ben ılk kızımda tedavıye gıdıyordum herseyım yerındfeydı sonra rontgen ıstedı cekıldım o ay gel test yapalım dedı gıttım yaptık testı gebelık yok dedı bu ay boyle gecsın dedı bu arada adetıme 10 gun vardı bende gebelık yok dıye bosverdım adetıme 2 .3 gun kala hamıle kalmısım tamammen rabbımb verdı sonra 3 yıl ıstemedım 6 aydır ıstıyorum dktra gıttım hersey yolunda dedı sadece az tembellık var dedı klomen verdı o ay olmadı bu ayda gne hsg ıstedı ama ben kabul etmedım gerek yok madem bırseyım yok rabbım verır daha 6 aydır ıstıyorum bua rada troıd bezlerım alındı omur boyu ılac kullanıyorum ondada sorun yok gıdıp kendımı dktrlarda zıyan etmek ıstemıyorum rabbım verır elbet ksra bakma cok uzun oldu hakkını helal et

Inşallah, Allah kimseye aratmasın diyorum hep. Ama stres yapıyorum diye hep gecikiyor. Ve test sonuçları hep hüsran oluyor.

Bence biraz rahmin rahatlasın canım ona zaman vermelisin. Senin en çok rahmine ve yumurtalıklarına ihtiyacın var ve onlarda hemen düzelmiyor maalesef ben yerinde olsam sağlıklı olsun istiyorsam 2 ay beklerdim canım doktorun dediği gibi. Kimsayasl değildi dimi senin canım yanlış hatırlamıyorum.

Inşallah, Allah kimseye aratmasın diyorum hep. Ama stres yapıyorum diye hep gecikiyor. Ve test sonuçları hep hüsran oluyor.

Gecikmesi rahim kendini gebeliğe alıştırıyormuş canım inşallah bu ay hamiş olursun. Testi de adet gününden sonra yapman lazım canım.

Helal olsun canım aynı yoldan geçiyoruz aslında. İnşallah tez zamanda gönderecek bebişlerimizi Rabbim. Gönülden edilen dualar çabuk ulaşırmış yerine. Rabbim duyacak sesimizi biliyorum. Olacak bebişlerimizz bizimde yine anne olacağız yine sabah tekmeleriyle uyanacağız inşallah...

olmadığın sürece umut var demektir tatlım stres sıkıntı yapma inşallah olacak.

ALLAH senden rafzı olsun canım okadar ıyı gelıyokı senle konusmak senı bazen merak edıyorumacaba nasıl bırı dıye cok tatlı bır bayan olduguna emınım tabıde :) bakalım yarın ayın dordu ıkı gun once yaptıgım ıcın cıkmamıstır ınsallah ıkı cızgı cuma gunune kadar test yapmıcam egerkı reglı olmazsam....:2::2::2:

Kimyasaldı canım

Bende su an bel agrisindan yatiyorum bu demek oluyor ki haftaya adet olucm CUNKU bel agrisi bende kroniktir hep yürürken kasilirim yine basladi

amınnn cnm nıye helal olsun dedın acaba bu arada kızımın adı dua nur rabbım hıc evladı olmayaynlara nasıp etsın ınsalllah

Kimyasaldı canım

kimyasalda iki aya gerek yokki tatlım ya ende yaşadım 3 ay önce amadr bekleyin demedi hiç. hemen devam ettik biz. yani korunmanı gerektirecek bir durum değildir kimyasal gebeliği her kadın belki hayatında kaç kere yaşarmış. kimsi adetle atılırmış kimisi kanaması uzun sürermiş. eğer kimyasal ise boşuna vakit kaybetmeye gerek yok zaten tutunmuyor kimyasal ve rahim yorulmuyor. normal düşüklerde 2-3 ay veriyor korunmak için çünkü rahimde yorgunluk oluyor canım. Tabi yine sen bilirsin tatlım.

Bende su an bel agrisindan yatiyorum bu demek oluyor ki haftaya adet olucm CUNKU bel agrisi bende kroniktir hep yürürken kasilirim yine basladi

Hic belli olmaz cnm bakarsin bu sefer sebep bebistir:) benimde son bir gun. Olmassam test yapacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…