Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canım sende bir ara kanama olmuştu gelmedi demi devamı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

IZLR BLOGA HAMIL OLNLAR VARMI 2 HAZIRN BUGUN MERAK TTIM VRMI HAMİŞŞŞŞ

evet cok cok sılık pek bellı olmuo.sabaha hamıleysem bellı olur mu kı bu kadar kısa zamanda?keske hıc yapmasaydım heycandan zor uyurum.tesekkur ederım canım cvbın ıcın cok sagol.allah hepımıze saglıklı bebekler nasıp eder ınsallah:)

hamişşşşşş yokmu ayın 2 sındeyızzzz

Canım sende bir ara kanama olmuştu gelmedi demi devamı

kanama değil cnm k.rengi iki üç damla geldi o kadar devamı yok 2 gün oldu dün kasık ağrılarıma uyandım adet sancısına ama gelmedi hala kırmızılar arada adet olacakmışım gibi sancılanıyorum sonra geçiyor.

IZLR BLOGA HAMIL OLNLAR VARMI 2 HAZIRN BUGUN MERAK TTIM VRMI HAMİŞŞŞŞ

canım listemiz güncel 1.sayfada bakabilirsin.

Canım sabah uzun süre sıvı tüketimi olmadığı için daha çok çıkarmış hatta sabah kalk 10 dk idrarını da tut canım. sonra ilk idrarınla yap daha belirgin olur en azından. inşallah güzel haberler alırsın tatlım.

Gelmedi benim kirmizilar ama belim kasigim kopucak .. 29 gunluk donguyu tamamlamak adina yarini bekleyecegim

1 ayfaya nasıl bakacam anlamdımda yenıyım kusura bakmayın

Selam kızlar nasılsınız ?Ben çok katilamiyorum size ama ara ara yazmaya çalışıyorum bi de maşallah sayfalar jet gibi ilerliyor geçmişi okumadan da yapamıyorum yetiseemiyorm kissslar size :)))
Meyraaa koçişle ne durumdasiniz
Black...batdaşım az kaldı malum güne napacağuk bacım

Pekç nasıl hissediyorsun nie knama oldu ki yerleşme olmuç olamaz mı sanki umutsuz gibisin canım:what: bata da çok kalmamış bakalım belkide hamişsindir

benım bat 4 hazıran ama dun dayanamayıp test yaptım ve tabıkı negatıf cıktı bır umut sılık cıkar dıye dusunmustum ama malesefkı kap kalın bır TEK ÇİZGİ cıktı

Her ay kendimi o kadar çok hamile gibi hissettim ki 9 ay hatta bazen karnımla konuşurken bile buldum kendimi. Bu ay sanki bi rahatlık var üstümde aman zaten olmadı gibi.. olduysa da tabi deliririz sanırım. Koca bi sivilce çıktı yüzümde oğluma hamile kaldığımda da çıkmıştı ama yine de ona yoramıyorum ben ne biliyim çok karışığım duygularımı ifade bile edemiyorum düşün. bende kafamın arkasına attım düşünmüyorum. Adetim bi geciksin bakalım oğluma doğum yaptığım dr a gidicem.

benım bat 4 hazıran ama dun dayanamayıp test yaptım ve tabıkı negatıf cıktı bır umut sılık cıkar dıye dusunmustum ama malesefkı kap kalın bır TEK ÇİZGİ cıktı

Canım ya umutsuzluk yok ya lütfen ben ne dedm. Ya ben oğluma hamileyken 5. haftada silik çizgi çıkmıştı canım her bunyede hemen idrara karışmaz yaa. Adet günün 1-2 gün geçsin inşallah o zaman kan yaptırırsın canım. Üzülme lütfen ağrın ızın var mı canım

Arkadaşlar konu başlıklarında görünce yazayım dedim.bugün zahide yetişin programında bir doktor kısırlık için kür verdi.hani uğraşıp bebek sahibi olamayanlar da deneyebilir illa kısır olunması gerekmez diye düşündüm.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cnm benım ılk kızımda 4 gun gevtı yaptım negatıf cıktı 9 gun gectı yaptım cıft cızgı ınanamadım 6 kere yaptım rabbım e dua et cnm olur bu arada sorun varmı hersey yolundamı

once vajınusmus onla bogusurken arkadaslarım tek tek evlendı ve ıster ıstemez o muhabbetler acılıyo onları dınlerken ayrı yıkılıyordum sımdıde tek tek hamıle haberlerını aldım tabıkı sevınıyorum ama kendı adımada uzuluyorum bırı dogurdu 6 aylık bırı doguracak son ayında bırıde her gun burnumun dıbınde yanı ısyerımde onunda son ayı oda gıdıcek 15 gun sonra o gıttıgındede ayrı bır bunalıma gırerım ALLAH IM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI NASIP ETSIN allah IM BU AYI BIZE HAYIRLI KILSIN SUAN OKADAR DOLUYUMKI ESIM YANIMDA OLMASA HUNGUR HUNGUR AGLICAMMMMMMMMMMMM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…