Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.. bende artık anne olmak istiyorum. evleneli 10 ay oldu. 2 ay öncesine kadar doğumkontrol hapı kullandım, 2 aydır kullanmıyorum, doğal yöntemleri tercih ettim. ve artık bu ay itibariyle çocuk sahibi olmak istediğime emin oldum. 1 haziranda adet oldum, 9-19 arası gebelik ihtimali yüksek galiba, denicez bakalım. inşallah Rabbim isteyen herkese nasip eder :) bana tavsiye edebileceğiniz birşey var mı?? :)

Canm ben kist olacak diye korkuyorim insallah bebegim benimledir de korkulari mutluluk olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canm ben kist olacak diye korkuyorim insallah bebegim benimledir de korkulari mutluluk olur

INSALLAH bebistir saglikli hayirli guzel mi guzel bir bebistir :) :) :)

INSALLAH bebistir saglikli hayirli guzel mi guzel bir bebistir :) :) :)

Insallah canm insallah ya agzindan bal damliyor rabbim isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar versin insallah

Merhaba canım inşallah çok beklemeden hemen gelir bebişin. Eşine sabah akşam aç karnına keçiboynuzu özü(eczanede satılıyor 10 TL) veya keçiboynuzu pekmezi ver cnm bi kaşık. Kendin de gün içinde incir ve ceviz tüketebilirsin. İlişkiden önce asla sıcak banyo yapılmamalıdır. Eşinin boşalma anında kalça altına yastıkla misyoner pozisyonda olmalısın ve boşalınca hemen ayaklarını kaldırcaksın ve 2 saat ayaklar havada olacak. spermlerin işini kolaylaştırıyoruz. Eğer banyo yapmadan sabaha kdr dururrum dersen daha iyi yok banyo yaparsan da asla vajınal duş yapmıyoruz tatlım. Ve sadece o günleri düşünme adet bitinde çift günler 6-8-10-12-14-16-18-20-22-24 günleri mutlaka ilişki olmalı. iki günde bir olursa daha sağlıklı spermler içerde 72 saate kdr yaşayabiliyorlar.

aklıma gelen bunlar sormak istediğin birşey olursa yardımcı olurum canım.

slm kızlar bugun 27.gunum normalde bugun ya da yarın adet olmam gerekıyor.bıraz once test yaptım cok cok sılık bı cızgı cıktı.ama hıcbı belırtım olmadı.sımdı adet olacak gıbı hıssedıyorum belım cok agrıyor onun dısında bısı yok umutlanmalı mıyım sızce.cok cok acıktı cızgı.hatta esımede yaptrdım bı bakabılır msnz?

Eklentiler

• $test.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 48

Canım ben çizgi göremedim çok özür dilerim. Sen sabah ilk idrarla yap bence varsa daha görünür pembe çizgi çıkar canım. Çok kafana takılırsa kan testi yaptır. Benimde bat 6 haziran adet olacakmışım gibi ağrım var. belim ikiye kesiliyor sanki ara ara. inşallah hamilesindir canım sende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…