Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm bebe aspriniyle hamile kaldım diye bir topik vardı sanırım bende okumuştum birde benim anneme bir doktor söylemişti sağlıklı olmak için günde bir tane iyi geliyormuş her insana hikmeti ne bende bilmiyorum araştırmak lazım aslında.......

Valla bi doktora gittiğimde sorayım bari zararı yoksa ki çok faydalarını okumuştum biçok şeye faydası varmış günde bi tane içmek lazım tabi dr a danıştıktan sonra :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kizlar mrb benide alirmisiniz aranza..batim yarin uc dort gundur sol kasigimda batma var ve ozellikle sol gogsum sisti ve agriyor dokununcada boyle ates gibi regl oncesi hep sivilcen cikardi bu sefer hala bisey bu ay dorduncu denememiz sizce umit varmi bide boyle 24 saat uyu desler uyucam kizlar psikolojik olabilirmiki cok heyecanliyim test yapmak istedim ama tek cizgiyi gorursem daha cok uzulucem sanki bana var gibi geliyo cok istememden belki birde iki gundur mide bulantisi ile uyaniyorum sabahlari erken oldugunu biliyorum mide bulantisi icin ama bu kadar erken mide bulantisi olurmu?

selam canım benim de 15 haziran. ne durumdasın??? gerçi yumurtlama dönemindeyiz sanırım hala.
evet yumurtlama dönemındeyım. Agrılarım bıttı sayılır. Belırtım yok.. Sende ? Aynı gün oldugmz ıyı oldu takıp ederız
cnm sen olmadığını niye düşünüyorsun bunu şimdi anlaman imkansız hem bu günler yumurtlama dönemlerin iyi değerlendir gerisi rabbime kalmış dualarımdasın:)
arkadasım güzel sözlerın ıcn sagol ama üzülmemek elımde degıl artık bebek görsem aglayasım gelıyor herkezın oluyor ama benım... Üstüne vajınısmusum sonundayım ama bıtmedı tam olarak. Herkes yapıyorda ben yapamıyorum kızlar cok cok ağır gelıyor ınsana... Bende kadınım bende evlıyım 1,5 sene oluyor. Cok üzülüyorum kızlar cok.. Rabbim dualarımız kabul etsın.
Mayıs çalışmalarım 2 gündü, tutmadı, haziran ovulasyon donemımı beklıyorum bende kızlar. Bat 3 temmuz.

Ovulasyon testi mı alıp denesem? 2. denememiz olucak bu. Önerilerinize açığım.

Benımde bat 3 hazırandı tutmadı canım :emir_bebek:

hayırlısı arkadasım beraber beklıyelım. Ovulasyonn kullan bende yenı basladım

Kizlarr bugun bati 4 gun gectii hala gelen giden yokk test yapmicam biraz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar mrb benide alirmisiniz aranza..batim yarin uc dort gundur sol kasigimda batma var ve ozellikle sol gogsum sisti ve agriyor dokununcada boyle ates gibi regl oncesi hep sivilcen cikardi bu sefer hala bisey bu ay dorduncu denememiz sizce umit varmi bide boyle 24 saat uyu desler uyucam kizlar psikolojik olabilirmiki cok heyecanliyim test yapmak istedim ama tek cizgiyi gorursem daha cok uzulucem sanki bana var gibi geliyo cok istememden belki birde iki gundur mide bulantisi ile uyaniyorum sabahlari erken oldugunu biliyorum mide bulantisi icin ama bu kadar erken mide bulantisi olurmu?
hoşgeldin cnm tahmini adet tarihi nedir geçtimi yoksa varmı.....

bu erken ve geç adetler rahimden sana uyarı......diyorki artık ben bebiş istiyom ona göre düzenleme yapıyom vücut alışsın bu duruma diyo:)

Canım benim ya Allah razı olsun inan mesajını okurken gözlerimden akan yaşları tutamadım duanda beni unutma emi...

bata 6 gün var bende ne hamilelik ve regl belirtisi var... leylam sence bu normal mi ?? hani sadecee şu var normalde regl olmadan önceki 5-6 gün göğüslerime dokunamazdım hiç acırdı falan bu ay bişi yok... arada da olsa kısa kısa bel ağrısı geliyo normalmiyim doktor hanım :KK52::KK52:

İçimdeki kurt sürekli test yap diyo.evde test yok ve sırf bu yüzden dışarı cıkmıyorum dayanamayıp alırım diye.hem daha batıma 7 gün var sanki yapsam sonuç pozitif çıkacak hayal kırıklığı yaşayacağım. Ama işte kendime hakim olamıyorum ; (

evet yumurtlama dönemındeyım. Agrılarım bıttı sayılır. Belırtım yok.. Sende ? Aynı gün oldugmz ıyı oldu takıp ederız

arkadasım güzel sözlerın ıcn sagol ama üzülmemek elımde degıl artık bebek görsem aglayasım gelıyor herkezın oluyor ama benım... Üstüne vajınısmusum sonundayım ama bıtmedı tam olarak. Herkes yapıyorda ben yapamıyorum kızlar cok cok ağır gelıyor ınsana... Bende kadınım bende evlıyım 1,5 sene oluyor. Cok üzülüyorum kızlar cok.. Rabbim dualarımız kabul etsın.

hayırlısı arkadasım beraber beklıyelım. Ovulasyonn kullan bende yenı basladım

hayırlısı canım seve seve. Hangi markayı nereden aldın? Bu testler kaçlı oluyo bıde fıyatı nedır? Çok soru sordum affola :KK49:

Canım benim ya Allah razı olsun inan mesajını okurken gözlerimden akan yaşları tutamadım duanda beni unutma emi...

cnm benim Allah tez zamanda sana hayırlı ,sağlıklı bebeler nasip etsin inşallah burada isteyen cümle kardeşlerimede .....ağlama bebeler bu duruma üzülüyo annesi şimdiden olmazki daha sünnetleri var askerlikleri var düğünkleri var,regly leri var gelinlikleriyle evden çıkaracaksın torunlarını göreceksin oooohhhoooooo çok ağlıcaz Allah sevinç gözyaşlarımızı akıtsın inşallah.........

cnm benim Allah tez zamanda sana hayırlı ,sağlıklı bebeler nasip etsin inşallah burada isteyen cümle kardeşlerimede .....ağlama bebeler bu duruma üzülüyo annesi şimdiden olmazki daha sünnetleri var askerlikleri var düğünkleri var,regly leri var gelinlikleriyle evden çıkaracaksın torunlarını göreceksin oooohhhoooooo çok ağlıcaz Allah sevinç gözyaşlarımızı akıtsın inşallah.........

Ooooo gelde tut şimdi beni :)

bata 6 gün var bende ne hamilelik ve regl belirtisi var... leylam sence bu normal mi ?? hani sadecee şu var normalde regl olmadan önceki 5-6 gün göğüslerime dokunamazdım hiç acırdı falan bu ay bişi yok... arada da olsa kısa kısa bel ağrısı geliyo normalmiyim doktor hanım :KK52::KK52:
valla doğurtursam seni tam doktor olacam inşallah ....peteğim normalsin hatta bayağı normalsin inşallah yiğenimle rahat bir gebelik geçirecen:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK3::KK3:

Inanilmaz sancim var sarindim yatiyorum kızlar :KK43: size bişey sorcam adetin 3.Günü hormon testi yaptirayim diyorum da devlet hastanesine gidicem Dr adet iken alttan muayene etmeye kalkmaz dimi?

X