Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm dün kırmızı kartı yedim 2 gün erken geldi hayırlısı sizleri bekliyoruz ama işin ilginç tarafı haziran 29 batım yani hala bu topikteyim:))

Aa evet canim aynen hala bizlesin hayırlısı inşallah buay ovulasyon testi denemismiydin sen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın cnm ne durumdasın bi belirti varmı :KK49::KK49::KK49::KK49:

Canım ya dr a gıtcektım kan vermeye yagmur var. Arada kasıklarım agrıyor adet oldum sanıyorum wc ye gıdıyorum kupkuruyum damla akıntım yok. Dun gece adet sancıma uyandım bıraz moralım bozuldu. Şimdi de kahvaltı ettım uzanıyorum hıc halım yok kolum kalkmıyo. Adet gelmeyınce umutlandım yanı normalde agrımmolur ve adette olurum. Agrım olmadan akıntım baslardı ne bılım bu ay ya kurden oldu boyle yada bebısım geldı bakaşım beklıyorumm

iPad- bir çaresi bulunur çıkmazların, bir uyuyup uyanalım...

Kizlar kahve cokmu zararli ya uc gundur su gibi kahve tuketiyorum acayip canim cekiyor her adet donemi cekerdi ama bu sefer asiri engel olamiyorum. Sutu bol kahvesini az koyuyorum ama yinede size bir danisayim dedim:KK43:

Kizlar kahve cokmu zararli ya uc gundur su gibi kahve tuketiyorum acayip canim cekiyor her adet donemi cekerdi ama bu sefer asiri engel olamiyorum. Sutu bol kahvesini az koyuyorum ama yinede size bir danisayim dedim:KK43:

Çok ıcmemekte fayda var cnm yaa sen yıne de dıkkatlı ol.

Canım ya dr a gıtcektım kan vermeye yagmur var. Arada kasıklarım agrıyor adet oldum sanıyorum wc ye gıdıyorum kupkuruyum damla akıntım yok. Dun gece adet sancıma uyandım bıraz moralım bozuldu. Şimdi de kahvaltı ettım uzanıyorum hıc halım yok kolum kalkmıyo. Adet gelmeyınce umutlandım yanı normalde agrımmolur ve adette olurum. Agrım olmadan akıntım baslardı ne bılım bu ay ya kurden oldu boyle yada bebısım geldı bakaşım beklıyorumm

kuzum zaten hamileliktede öyle oluyo sanki adet olacakmışın gibi sancın oluyo ama gelmiyo adet dongüsünü geçir inşallah o sancın geçer mesela hamileykende adet zamanı geldiyinde hafif agrı olur eyer hatırlarsan inşallah hamişsindir cnm ya çok isterim olmasını:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kuzum zaten hamileliktede öyle oluyo sanki adet olacakmışın gibi sancın oluyo ama gelmiyo adet dongüsünü geçir inşallah o sancın geçer mesela hamileykende adet zamanı geldiyinde hafif agrı olur eyer hatırlarsan inşallah hamişsindir cnm ya çok isterim olmasını:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Evt cnm da ne biliyim çok ümitlenip çok üzülmek istemiyorum ama değişik hisler geliyor ben kapılmamaya çalışıyorum inşallah bebişim gelmiştir kanda öğrenirim de akşama eşime kocanaaan bi sürpriz yaparım. Bi daha ılık duş alıyım ben kırmızı gelırse de gelır en azından bıtkı çayı içemiyorum ne olur ne olmaz dıye.

Sen nasılsın cnm

adet oldum cnm ama haptanmıdır ne normalde 3 tam gelir 4 günü biterdi hala geliyo dün doktora gittim baktı herşey yolunda dedi rahim filmini diyer ay yapalımdedi prolaktin ve guvatır testi yaptı bugün sonuçlar çıkıyor ona göre ilaç vercek tedavi uygulucak cnm aradım az önce çıkmış doktora gösterecekler haktan hayırlısı inşallah iyi çıkar ama prolaktin yüksek çıkar bence çünkü ondan olmuyo galiba

Yiyorum yiyorum doymuyorum ya arkadaşlar bi an geliyor tüm agrilar gidiyor bi an geliyor kasiklarim adet olcakmisim gibi agriyo uyukluyorum doymuyorum noluyo anlamis degilim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evt cnm da ne biliyim çok ümitlenip çok üzülmek istemiyorum ama değişik hisler geliyor ben kapılmamaya çalışıyorum inşallah bebişim gelmiştir kanda öğrenirim de akşama eşime kocanaaan bi sürpriz yaparım. Bi daha ılık duş alıyım ben kırmızı gelırse de gelır en azından bıtkı çayı içemiyorum ne olur ne olmaz dıye.

evet gülüm ve fazla duş alma inşallah vardır dr bana demişti ilk aylarda sık duşa girmeyin diye ay çok sevinirim vallahi emeklerin boşa gitmesin rabbim sesini duysun cnm allah gönlüne göre versin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X