Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Yumurtlama zamanım geçti canım ovulaayon testine göre 26 27 mayısta yumurtladım ben..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hmm anladım cnm inşallah önümüzdeki ay gelir bebişin bitanem. Herşeyde bir hayır vardır.

iPad- bir çaresi bulunur çıkmazların, bir uyuyup uyanalım...

Gunaydın dun geceden berı şiddetli kasık ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum. Ayaklarıma ve kasıklarıma sıcak su koydum butun gece ve ılık duş aldım çabuk çözulur dıye ama akıntım bıle yok hala. Bat 6 hazıran bu ay erkende yumurtladım. Adetim 12. Gunu akıntım geldı. Bugun kan testı yaptırsam mı? Sabah yıne gaz sancısına uyandım. Yataktan çıkasım yok cok fenayım yaaa :KK43:((

Canim ya kıyamam sana şimdi nasılsın bence git bir doktora inş bebişin vardır ama benimde böyleydi malesef ben adet oldum dua ediyorum inş senin yüzün güler

Kür olarak sadece çörek otu tarçın bal yaptım onuda çok düzenli yaptığım söylenemez birde aalanpençesi içtim prolaktin düşürmede faydası var diye..

Muhtemel kurlersen cnm erken olmusun sen. Onlar erken yumurtlatıyor ve erken adet oluyorsun. Neyse sağlık olsun en azından oluyorsun cnm çok şükür.

Canim ya kıyamam sana şimdi nasılsın bence git bir doktora inş bebişin vardır ama benimde böyleydi malesef ben adet oldum dua ediyorum inş senin yüzün güler

Saol bitanem inşallah bebiş vardır. Oülumda da adet sancılarım ıkı gun olmuştu ama belli olmaz tabi bakalım dr gidip kan vericem bakalım var mı bebiş yoksa da hemen muayene olayım.

Muhtemel kurlersen cnm erken olmusun sen. Onlar erken yumurtlatıyor ve erken adet oluyorsun. Neyse sağlık olsun en azından oluyorsun cnm çok şükür.

canım geçmiş olsun erken gebelik testi yaptın mı sen bata da az kaldı sancıların da varmış bebiş olabilir herhalde birde kan testinde de çıkar vaktin vars yaptır en azından için rahatlar :KK54:

Hakkımızda hayırlısı inşallah ya ne yapalım nasip :KK43:

Aynen canım ya kısmetten öte gecemıyoruz maaleseff gelecek bızım bebıslerımızde ınanıyorum..

canım geçmiş olsun erken gebelik testi yaptın mı sen bata da az kaldı sancıların da varmış bebiş olabilir herhalde birde kan testinde de çıkar vaktin vars yaptır en azından için rahatlar :KK54:

Yaptırcam bıtanem yarım saate gıdıcem bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah..

Kızlar işlerimi halledim gidip bakalım bana dua edin inşallah güzel haberler getiririm sizlere. Rabbim hepimize göndersin tez vakitte bebişlerimizi.

kızlr slmm yaklasık 1 haftadırr sıteye gıremedımm.annem rahatsızlandı hastaneye kaldırdık.3 gun yattık sonra cıktık şukur suan ıyı kendısını toparlamaya calısıyor..canım cok sıkkın butun uzucu haberler arka arkaya geldı bu ay..çok sevdıgımm bı aıle dostumuzun babası vefat etttı..çok ıyı bır ınsandı..dun gece ıse aannemın dayısı vefat ettı.ben dha soleyemedım..uzulmemesı gerek .strese gırmememesı gerek..bunalımdaydım bu ay yanı bebek olayını tamamen unuttum bu ay..zaten ıstesemde olmazdı kıstım var hala.emar sonucumu bugun alıcamm..

Saol bitanem inşallah bebiş vardır. Oülumda da adet sancılarım ıkı gun olmuştu ama belli olmaz tabi bakalım dr gidip kan vericem bakalım var mı bebiş yoksa da hemen muayene olayım.

inş canım güzel haberlerini bekliyorum

günaydın canlar ya geçmişi okumaktan anca yazabildim kırmıızlar gelenler pes etmek yok benimde dün geldi keçiboynuzuna başladık eşimle ....black cnm iyi haberlerini beklyoruz ...bu arada yeni gelen arkadaşlar var hoşgeldiler topiğe uğur getirsinler .....

kızlr slmm yaklasık 1 haftadırr sıteye gıremedımm.annem rahatsızlandı hastaneye kaldırdık.3 gun yattık sonra cıktık şukur suan ıyı kendısını toparlamaya calısıyor..canım cok sıkkın butun uzucu haberler arka arkaya geldı bu ay..çok sevdıgımm bı aıle dostumuzun babası vefat etttı..çok ıyı bır ınsandı..dun gece ıse aannemın dayısı vefat ettı.ben dha soleyemedım..uzulmemesı gerek .strese gırmememesı gerek..bunalımdaydım bu ay yanı bebek olayını tamamen unuttum bu ay..zaten ıstesemde olmazdı kıstım var hala.emar sonucumu bugun alıcamm..

canım başın sağolsun:KK43: annen içinse geçmiş olsun en azından annen iyi bu duruma şükret canınıda çok sıkma. bebiş olayına gelince emin ol onlar geliceği zamanı biliyorlar biz ne yaparsak yapalım onlar istedikleri zaman gelicekler

cnm başınız sağolsun ....annen hastaymış geçmiş olsun onlara bişey olmasın Allah korusun onları.....kistlede hamile kalınıyo cnm benim ilk gebeliğim öyleydi ama tabi sen biraz sıkıntılı zamanlar geçiriyorsun inşallah geçer bu günler yine yoğunlaşırsın bebişlerine....

Adet ağrısı çeken var mı benim gibi yaa kıvrandırıyo yine .Evlenince geçer dediler geçmedi doğumda geçer diyolar onuda görürüm inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim aynı şeyleri banada dediler.evlendim yine ağrı yine ağrı. Şimdide çocuk yap geçer diyorlar ama bi yapamadık şu çocuğu:KK52: allahtan eşim iğne vurmasini biliyorda her ay hastane yollarına düşmüyorum.

X