Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar bat 15 Hazıran.bu ayda olmadı gıbı... Bılıyorum erken belırtıler ıcın ama üzülmeden edemıyorum.. Rabim sen büyüksün.kızlar dua edın cok üzülüyorummm.......

dün doktorda bi hasta vardı karnında ölmüş bebek allahım kimseye göstermesin kadın nasıl aglıyodu bende agladım geçmiş aklıma geldi çok zor ya rabbim kimseye göstermesin rabbim cümlemize saglıklı bebişler nasip etsin

İnşallah cnm neden olmasın hala adet olmadın dımı? Agrı sızı varmı bısıler pekı

iPad- bir çaresi bulunur çıkmazların, bir uyuyup uyanalım...
Adet sancisi gibi sancim var . Daha hafif ama gerci benimki geldikten sonra artiyor. Beklemedeyim

ah bu kahve bende içiyom cnm sütlü ama işte iyi değil diyorlar:KK43:

benim de canımı istettin:)))

Gelin kizlar yapim sizede ooohhh miss:)

cnm inşallah güzel haber vereceksin bize......

Benimki psikolojik herhalde daha adetime 9 gün var ama ovuladyon testlerinde 11. Günden 20. Güne kadar çift çizgi vardi belki diyorum erken olmuştur ama kanama falan yok tabi ne bileyim korkuyorum da hamilelikten annemlere soylemeyede utaniyorum biraz biliyor musunuz napcam nasil soylucem diye:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızçeler günaydınn ya aklıma bişey takıldı dünde bikaç forumda okudum bu bebek aspirini gebeliği kolaylaştırıyomuş öle yazmışlr doğruluk payı nedir ya biraz riskli geldi bana

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bat 15 Hazıran.bu ayda olmadı gıbı... Bılıyorum erken belırtıler ıcın ama üzülmeden edemıyorum.. Rabim sen büyüksün.kızlar dua edın cok üzülüyorummm.......
cnm sen olmadığını niye düşünüyorsun bunu şimdi anlaman imkansız hem bu günler yumurtlama dönemlerin iyi değerlendir gerisi rabbime kalmış dualarımdasın:)

Mayıs çalışmalarım 2 gündü, tutmadı, haziran ovulasyon donemımı beklıyorum bende kızlar. Bat 3 temmuz.

Ovulasyon testi mı alıp denesem? 2. denememiz olucak bu. Önerilerinize açığım.

Benımde bat 3 hazırandı tutmadı canım :emir_bebek:

Kızçeler günaydınn ya aklıma bişey takıldı dünde bikaç forumda okudum bu bebek aspirini gebeliği kolaylaştırıyomuş öle yazmışlr doğruluk payı nedir ya biraz riskli geldi bana

cnm bende duymuştum ama bebe aspirinin zararı olurmuki:?

cnm bende duymuştum ama bebe aspirinin zararı olurmuki:?

Valla cnm işte bende ondan korkuyorum ya bi sorayım dedim adet olmadım bi hafta geçti tarlusalda içtim hala olmadım bi kesinleşse ona göre denicem bişeyler bikaç sefer bebek aspirini kullandıktan sonra hamile kalanlar olmuş

Benimki psikolojik herhalde daha adetime 9 gün var ama ovuladyon testlerinde 11. Günden 20. Güne kadar çift çizgi vardi belki diyorum erken olmuştur ama kanama falan yok tabi ne bileyim korkuyorum da hamilelikten annemlere soylemeyede utaniyorum biraz biliyor musunuz napcam nasil soylucem diye:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
cnm sen kendini hiç kasma kötü şeyleri aklından çıkar annelere söylenmiyo evet bende utanıyorum annem arada soruyo ama dünyanın düzeni bu onlarda çok mutlu olacaklar inşallah......

Valla cnm işte bende ondan korkuyorum ya bi sorayım dedim adet olmadım bi hafta geçti tarlusalda içtim hala olmadım bi kesinleşse ona göre denicem bişeyler bikaç sefer bebek aspirini kullandıktan sonra hamile kalanlar olmuş

cnm bebe aspriniyle hamile kaldım diye bir topik vardı sanırım bende okumuştum birde benim anneme bir doktor söylemişti sağlıklı olmak için günde bir tane iyi geliyormuş her insana hikmeti ne bende bilmiyorum araştırmak lazım aslında.......

X