Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

30 günde bir adet oluyorum bu ay böyle oldu çok moralim bozuldu perşembe günü gidicem doktora bugün geçti yarında doktorun ameliyat günü hem 3.cü gün hormon tahlillermide yaptırmış olurum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
bu erken ve geç adetler rahimden sana uyarı......diyorki artık ben bebiş istiyom ona göre düzenleme yapıyom vücut alışsın bu duruma diyo:)

o listede yumurtlamanın olduğu günü gösteriyor ya hani tavuk yumurtası gibi yumurtanın olduğu gün :) işte ondan bir gün önce de ililşkide bulunmanı tavsiye ederim :)

herhangı bı aksılık seyehat cıkmadıgı surece ılıskımız cok duzenlıdır aslında benım canım ozellıkle ogunede denk getırırım 1 gun oncesıne :KK66: ama dedıgım gıbı normal olarak 2 ve 3 gunden fazla ara yok bizde :KK17::KK17: oyuzden kacırmam dıye ümit ediyorum açıkçası =)

Adet ağrısı çeken var mı benim gibi yaa kıvrandırıyo yine .Evlenince geçer dediler geçmedi doğumda geçer diyolar onuda görürüm inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
cnm her adet dönemi resmen kıvranıyorum benim oğlumdan sonra hiç kalmamıştı 10 senedir ama yumurtalığın teki alındığından bu yana çok arttı nedenini salak gibi unutuyorum sormayı doktora aklımda kalsın gittiğimde soracağım:)

herhangı bı aksılık seyehat cıkmadıgı surece ılıskımız cok duzenlıdır aslında benım canım ozellıkle ogunede denk getırırım 1 gun oncesıne :KK66: ama dedıgım gıbı normal olarak 2 ve 3 gunden fazla ara yok bizde :KK17::KK17: oyuzden kacırmam dıye ümit ediyorum açıkçası =)

bundan sonrası kader kısmet artık bekleyeceğiz ve göreceğiz

Canim aynı şeyleri banada dediler.evlendim yine ağrı yine ağrı. Şimdide çocuk yap geçer diyorlar ama bi yapamadık şu çocuğu:KK52: allahtan eşim iğne vurmasini biliyorda her ay hastane yollarına düşmüyorum.

Her insanınki farklı oluyor cnm bi nasip olsaydı doğurmak

cnm her adet dönemi resmen kıvranıyorum benim oğlumdan sonra hiç kalmamıştı 10 senedir ama yumurtalığın teki alındığından bu yana çok arttı nedenini salak gibi unutuyorum sormayı doktora aklımda kalsın gittiğimde soracağım:)

Sor cnm bakalım ne diycek😊

arkadaşlar merhaba, bende iki aydır deniyorum henüz tutturamadım ilk gebeliğimi kalp atışları duyulamadı diye kaybetmiştim. SAT ım 23 mayıs adet döngüm 25 günlük periyotlarda yumurtlama hesaplayıcı 3 haziran yani bugünü gösteriyor 31 mayıs 2 haziran ilişki oldu dün ve bugün mukus salgım çok fazla ve upuzun uzuyor ovulasyon testi bu sabah yaptım ikiside kopkoyu bugün eşim olmadığı için ilişki olmayacak ve muhtemelen de bugün yumurtlamam var önceki günlerdeki ilişkideki spermlerle acaba gebe olma ihtimalim sizce kaç sperm 3 gün yaşıyorsa ve kalitesinde sorun yoksa % 99 hamile kalabilir miyim :KK43: çünkü bu ay hayırlısı tabiki önce ama çok çok istiyorum
Yeterki Alllah istesin cnm öyle bir olurki......

kızlr slmm yaklasık 1 haftadırr sıteye gıremedımm.annem rahatsızlandı hastaneye kaldırdık.3 gun yattık sonra cıktık şukur suan ıyı kendısını toparlamaya calısıyor..canım cok sıkkın butun uzucu haberler arka arkaya geldı bu ay..çok sevdıgımm bı aıle dostumuzun babası vefat etttı..çok ıyı bır ınsandı..dun gece ıse aannemın dayısı vefat ettı.ben dha soleyemedım..uzulmemesı gerek .strese gırmememesı gerek..bunalımdaydım bu ay yanı bebek olayını tamamen unuttum bu ay..zaten ıstesemde olmazdı kıstım var hala.emar sonucumu bugun alıcamm..

Rabbım sabır versın ,zor bır donemden gecıyorsun Allah yardımcın olsun annecıgıne cok gecmıs olsunn :KK43:

Canim aynı şeyleri banada dediler.evlendim yine ağrı yine ağrı. Şimdide çocuk yap geçer diyorlar ama bi yapamadık şu çocuğu:KK52: allahtan eşim iğne vurmasini biliyorda her ay hastane yollarına düşmüyorum.
her ay acıllık ıgnelık serumluk modda bır ınsanım ben evlendım gecmedı 9 yasında adet oldum o yastan berı agrı cekerım o yaslarda cok agrım olurdu cocuk yasımda ,yas ılerledıkce ıgnelık duruma serumluk duruma geldı , benım annemde aynı agrıdan mahvolur oda 3 kardesız ve normal dogum hepımız hala agrı ceker anacım fena sekılde.

Arkadaşlar birsey sorucam hamilelik belirtileri en erken nezmn baslar.h.sonu yumurta donemimdi ama bugun akintim var bide migdem bulanıyor sik sik psikolojik mi acaba?

Arkadaşlar birsey sorucam hamilelik belirtileri en erken nezmn baslar.h.sonu yumurta donemimdi ama bugun akintim var bide migdem bulanıyor sik sik psikolojik mi acaba?

Psikolojiktir canim bukadar erken olmaz

cnm çok erken daha eğer üstüne gördüysen ya da bir ihtimal adetten hemen sonra hamile kaldıysan belki olabilir ama yumurtlama gününde olursa daha çok erken......çok ilginç ama bu tip durumlar yaşayanların psikolojik te olabiliyor gerçekte rabbim gönlüne göre versin biz bu ay kendimizi çok dinledik benim kasıkta pıt pıt atmalar vardı çok ümitlenmiştim şimdi kırmızılarla hala kasığım atıyo o derece:)

Canım sorum olucak.. Adetime az kaldı ve sarı mı beyaz mı desem sümükümsü bir akıntım var normalde adetime 10 gün kala fln olurdu adetim yaklaştıkça kaybolurdu.. Ama daha da arttı diyebilirim.. Sizce bu bi belirti mi
bacım nerelerdesin ses soluk yok senden....cnm bu ay benimde yumurtlama sonrası adetime kadar aynı akıntı geldi çok ümitlenmiştim ama herhalde kürden böyle oldu....inşallah senden iyi haberler bekliyom....

X