Burun estetik fiyatları !

Ankara'da ameliyat olmak isteyenlere uygun fiyata kendi doktorumu önerebilirim. Kendim oldum şu anda 2 ayı geçtim gayet memnunum. Burada isim vermiyorum sonra reklam yaptı diyorlar... Ayrıntılı bilgi almak isteyenler özelden ulaşabilirsiniz...

cnm herkes isim veriyo sende ver ne olucak ki sanki^^

bende burnuma estetik yaptırmak istiyorummm............AMA KARARSIZIMMM.........doğallık mı? :KK37: güzellik mi?:KK49:

bende samsun medicana op.dr.halit urgan a olmuştum 2450 tl ödedim.burnum gayet doğal duruyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

bu cok ucuz bir fiyat hatta inanilmaz

evet ucuz ve profesyonel bir hizmet aldim ayrica doktoru yine estetik bolumunde calisan bir arkadasim tavsiye etti, 9 mayista 3 ayolacak ameliyat olali sislikler tamamen indi burnum super iyi ki de ameliyat oldum diyorum. Ayrica soyle bir sey de var eger SSK liysaniz ucretsiz ameliyat da olabilirsiniz, sadece alci ve oda parasiyla ilac parasi alirsiniz o da 150 lirayi gecmez bile.. Cogu kisi bunu bilmiyor maalesefff...

devlette her isteyen yaptırabilio mu yoksa sağlık sorunu mu olması gerekli

aynen öle sağlık sorunu olması gerek,Malum estetik özele girdiği için karşılamıyor. Ancak tanıdık dr olması lazım ki (her dr bu riski almaz) farklı kod gösterip estetik yapabiliyorlar sanırım.

ben Gazi Hastanesinde estetik bolumunde ameliyat oldum 800 tl falan tuttu cok memnun kaldim hizmet super doktorlar ve hemsireler hastane falan hersey 10 numara. Doktorum Kemal Findikcioglu kendisine cok tesekkur ediyorum.

yuz nakline katılan doktor..cok gecmis olsun..begenmene sevindim:)

yuz nakline katılan doktor..cok gecmis olsun..begenmene sevindim:)

yaaaa bende istiyorummmmmmm bana da öyle bi hekim lasımm nerde bulcam çok araştırdımm ama yok burada öylesi diebilirim.. ben trabzon'luyumm..

nasıl buldun öyle bi hekimi şanslı olduqunu düşünüyorumm..hastaneye gittiğinde direk estetik doktoru ilemi görüştün yoksa kbb'cı ile mi ameliyatına sonradan estetikçinin girmesini mi istedin yaa anlat aczık bana ... / yardım ett..

o fiyata bulursan yarın ameliyat olurum :)

doç dr hakan ağır 1250 tl ye oldum bende :) fotoğraflarım herkese açık , görebilirsiniz :KK12:

2500 tl ye oldum burnumun ucunu kaldırdı sağa kayıyordu sola çekti sağ taraf tıkanıktı onu açtı baya bi sorunlu burnum vardı ameliyat 5 saat sürdü artık siz gerisini düşünün :) ama memnunum şu an güzel oldu tabi şiş olmasa dahada güzel olcak

meraba arkadaşlar ben amerikada Dr.Gringo Bandido diye bi adama gitmiştim çok övmüşlerdi burnum inanılmaz kemerliydi ve çok büyüktü bende gittim o doktora cidden zor bi operasyondu. ama çok güzel oldu ve şu an iz bile yok kesinlikle tavsiye ederim tabi türk doktorların yeri ayrı kızlar ama amerikaya yolunuz düşerse bu adamı bulun derim yalnız bana baya bi pahalıya mal oldu yaklaşık 13 bin dolara yakın bi para ödedim ama değdi şu an memnunum herkese geçmiş olsun..

X