Burun estetik fiyatları !

maalesef, estetik amacli burun ameliyatlarini ssk odemiyor. deviasyon olsa bile, sadece deviasyonu oduyor, o da devlet hastanesinde olursan

Bu başlıkta sadece burun estetiği ve yan masraflar (ilaç vb.) fiyatları paylaşabilirsiniz.

Operasyon kaç TL'ye çıktı ? Ekstra ne masraflar ile karşılaştınız ?
Benim en son bildigim fiyat 2008 de 5000 YTL idi. Dilaver Ozturan.

arkadaşlar, barış çakıra burun ameliyatı yaptıran var mı? ne kadar tutuyor?
Baris Cakir a amelyat olanlarim baska bir forumu var orda daha iyi bilgiye ulasbilirsin. Ben okumaya basladim suan 100 uncu sayfasindayim> Burun ameliyati dusunuyorum vede deli gibi arastirma halindeyim.

merhaba, ben bugün cemil dalay ile görüştüm 5200 tl olarak söyledi.

türkiyede okadar cok iyi doktor varki ..gercekden karar zor..onun icin bence fiyatda cok önemli...ben türkiyeden tam 18 doktor ile görüsdüm (telefon,mail , resimelerimi yolladim vesaire)...almanyadada 4-5 tane ile görüsdüm ...ve sonun gördümkü türkiyedeki doktorlar daha iyi ve daha ucuz..burdakiler sana nasil bir burun istedigini sormuyorlar kafalarina göre yapiyorlar ve inanilmaz fiyat söylüyorlar ..burda burun estetigi 3.500 eurodann basliyor yani yaklasik 8.000tl ve 6-7 bin euroya kadar cikiyor..niye bukadar fazla ödeyeyimki? ayni sonucu daha ucuza elde edebilirsem?

kızlar aranızda sadece burun ucunu kaldırtan yok muu tip plasti deniyormuş kemikle oynamadan sadece burun ucunu kaldırtmak heralde diğer burun ameliyatlarından daha ucuzdur değilmii yaptıranlar yazabilirmi lütfeen :2:

3500 tl ve yaptırmyı düşünüyorum.tabi önce babamı ikna etmem lazım 1.5 ay sonra evleniceğim için maalesef laf anlatamıyorsunuz risk alınmaz deniyor ama en güzel günümün fotolarında kendimi iyi hissetmek istiyorum.

2000 liraya da çok çok güzel bi burna sahip olunabilir. 3000den fazlası saçmalık die düşünüorum, tüm doktorlar aynı işlemi yapıyo sonucta deneyim de önemli ama o kadar paralar vermeye gerek yok. iyi cerrah iyi cerrah diorum her zmn.

2000 liraya da çok çok güzel bi burna sahip olunabilir. 3000den fazlası saçmalık die düşünüorum, tüm doktorlar aynı işlemi yapıyo sonucta deneyim de önemli ama o kadar paralar vermeye gerek yok. iyi cerrah iyi cerrah diorum her zmn.

3000den fazla isteyen işi ticarete dökmüş oluyor En Büyük KK

ben Gazi Hastanesinde estetik bolumunde ameliyat oldum 800 tl falan tuttu cok memnun kaldim hizmet super doktorlar ve hemsireler hastane falan hersey 10 numara. Doktorum Kemal Findikcioglu kendisine cok tesekkur ediyorum.

gazi hastanesinde olan arkadaslar fotograf koyabilirlermi bnde gazide olmak istiyorum

samsun medicana op.dr. halit urgan a ameliyat oldum.2.500 tl herşey dahil yatak ücreti dahil. süperde burnum oldu heee onuda belirteyim doğal

X