Burun estetik fiyatları !

Kaç gün sonra normal hayatına geri döndü?

slm bende burun estetiği düşünüyorum ama sonuç konusunda korkularım var. samsunda ameliyat olanlar dr ismi ve sonuç hakkında bilgi verebilirlermi?

Lazer yöntemi ile kırmadan ve kesinlikle zarar vermeden bununla birlikte ameliyat sonrası şişlik morluk tampon gibi şeylerle karşılaşılmıyormuş. (Benim bloglardan takip ettiğim hastalarından aldığım bilgilere göre)

devlet hastanesinde hangi bölüme gitmek gerekiyo kızlar ? kbb mi ?

nefes problemin yoksa plastik cerrahi bölümüne gidiyorsun varsa kbbci muayene edip sevk de edebilir kendi de yapabilir.ben devlette burun ve kulak estetiği oldum 870 tl(herşey dahil tahlil bant ameliyat ücreti)ödedim

Kızlar bende ameliyat olmak istiyorum cemil beyi düşünüyorum. şuan üniversitede olduğum için yaz tatilinde düşünüyordum ama yazın daha zor olabilir diye düşündüm daha sonra. özellikle izmir sıcağında.. seneye ara tatilde olurum herhalde. 1 ay tatilim olcak yeterlimi sizce iyileşmem için? ücretleri ne kadar? ya birde yaptıranlar memnun mu yeni üyeyim çok kemerli bir burnum var ayrıca nefes alma problemim var. hatta burnum ve başım çoğu zaman ağrıyo sanırım sinüzitten. ikisi bir arada gerçekleştirilebilirmi? ailem estetiğe olumlu bakıyor ama erteliyorlar sürekli bende kendim karşılıcam ücretini.. izmirde ameliyat olan varsa fikirlerini paylaşabilirmi benimle

nefes problemin yoksa plastik cerrahi bölümüne gidiyorsun varsa kbbci muayene edip sevk de edebilir kendi de yapabilir.ben devlette burun ve kulak estetiği oldum 870 tl(herşey dahil tahlil bant ameliyat ücreti)ödedim

bende devlette düşünüyorum ama sonuç korkutuyordu.sizin resimlerde burnunuzu begendim.siz nerde yaptrdınız dr ismi merak ettim.

siz izmirdemi yaşıyorsunuz acaba hangı doktora amelıyat oldunuz

en kısa zamanda koyacağım çpook çok memnunum herkesin aşırı doğal ve güzel olmuş yorumlarıda ayrı cezbediyor :)
şişliklerimde iniyor
teşekkürler Mehmet Sezgin hocama

samsunda 4 e yakın para ödedim,hastane masrafıyla birlikte.şimdi çok mutsuz ve pişmaznimiherkes çok mutlu neguzel.

bende istiyorum ama hem zaman sorunum war hemde tamam budur diyeceğim bi doktor bulamadım sanırım baş etken korkularım

ama bende istiyorum..cok karasızım..allahın verdıgını benmı bozucam dıye bazen vazgecıyorum bazende şevke gelıyorum bu yazılanlardan yapasım gelıyo..off offff...((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…