Burun estetik fiyatları !

3000 liraya bu işi hakkıyla yapan, burun ucu düşmesi gibi sorunları yasamıycağım bi doktor yokmudur ya?

ben para konusunda çekiniyorum peşin mi 7000? yoksa başka alternatifimiz var mı? yani pazardan peynir zeytin alır gibi estetik olacağım diyorsunuz çok merak ediyorum 7000 tlyi nasıl buluyorsunuz?

Ben 4500 TLye oldum, borç aldım ailemden, kredı de cekılebılır, biriktırmeyle olacak gıbı görunmuyor pek, kafaya konulursa bulunuyor para zor da olsa...

ya sadece burun kemeri aldırmak istiyorum ve 2 500 TL diye okudum yanlşmı .s

arkadaşlar 7000 nedir sorabilir miyim..yemin ederim para tuzağı ya..ben çarşamba günü oldum..2500 tl'ye hemde cerrahpaşada doç.dr yaptı..7000 gerçekten çok fazla bence 3000'den üstü fazla yani..eskiden pahalıydı ama şimdi ucuzladı...

Arkadaslar bu ameliyati 2000 e de yapan var 8000 bine de yapan var. Cerrahlar farkli farkli. Yinede bastan iyi arastirin ve iyi bir doktora gidin. Bakin simdi ben revizyon ameliyati olmam gerekiyor hemde ücüncü ameliyatimi. Ödeyecegim ücret ne biliyormusunuz ? 12000 Lira . Keske bastan iyi bir doktora gitseydime pahali olsaydi ama revizyona gerek kalmasaydi

Ankara'da ameliyat olmak isteyenlere uygun fiyata kendi doktorumu önerebilirim. Kendim oldum şu anda 2 ayı geçtim gayet memnunum. Burada isim vermiyorum sonra reklam yaptı diyorlar... Ayrıntılı bilgi almak isteyenler özelden ulaşabilirsiniz...

Ayrıca 7-14 bin gibi rakamlar dönüyor forumda... Lütfen kandırılmayın resmen para tuzağı bunlar...

Ben 1000tl yaptırdım cokta güzel oldu. Doktorum salih emre üregen düzcede devlet hastanesinde oldum..

sevgili canlarımm efes kbb de bu sene doktor fiyat verdi bana 2500 diye.ve çok deneyimli doktorlar var oarada kesinlikle.bu fiyatlarda olmak varken ben 4 milyarıda kolay kazanmıyorum neticede.ama herkesin fikri farklıdır tabiki.saygı duyuyorum.ayrıca bu sitedende efes kbb de ameliyat olmuş hasta yorumları bilgilerine dayanarak efes kbb yi tavsiye ederim.bana gelince ben de olmak istiyorum fakat çok korkuyorum,ameliyat sonrası gelişen kötü şeylerden.bit türlü içim rahat etmiyor.olanlar varsa bana biraz anlatabilirmi..teşekkürler sağllıklı günler

bi arkadaşım ameliyat oldu ankarada galiba ünv. hastanesiydi burnu kırıktı o yüzden estetik parası almamıslar öyle söyledi hem estetik hem tedavi gibi..sadece 250 gibi bi ilaç parası verdim dedi..ama bana öncekiyle pek farklı gelmedi burnu yani hiç bi şekil değişikliği yok sanki.. :/

ben de düşünüyorum burnumda kırık var dışta bi bozukluk yok ama içten..olmusken estetisyene olmak istedim çünkü kbb de burun düşmesi vs.. gibi sorunlar yasanıyo diye duydum gerçekten öyle mi acaba?? bi de kırık olduğu için devlet karsılar mı kii??

ya bu ameliyat fiyatlarını toplu olarak liste halinde görebileceğimiz bir yer yok mu forumda. fiyat öğrenmek için 80 sayfa dolaşmak zor oluyor

ya bu ameliyat fiyatlarını toplu olarak liste halinde görebileceğimiz bir yer yok mu forumda. fiyat öğrenmek için 80 sayfa dolaşmak zor oluyor

her doktorun kendine ait fiyat listesi var ve her sene zam gelebiliyor, tabiki burun ameliyatina görede degisebiliyor, yada bazilari revizyon icin basvuruyor o zamanda ücretler artiyor. Yani sabit ücretler yok sanirim. Bence herkes önce hangi doktorlari listesine aldiysa onlarla görüsüp (gidemiyorsada resim yollayip) ücretleri ögrenmesi gerekiyor, böylece fiyat konusunda daha iyi anlasilabilir.

yakup avşara yaptırmış olanlar varmı aranızda arkadaşlar 8000-12000 gibi rakamlar duydum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…