Burun estetik fiyatları !

sizce fiyatların yüksek olması doktorun başarısını,fiyatın düşük olması başarısızlığını desteklermi? yoksa ,ne alaksı var dersiniz?

sizce fiyatların yüksek olması doktorun başarısını,fiyatın düşük olması başarısızlığını desteklermi? yoksa ,ne alaksı var dersiniz?

benim şansi fikrim göstermez..çünkü benim çok yakın bir arkadaşımın kuzeni sanatçıların ameliyat olduğu estetik uzmanda ameliyat oldu ve inanılmaz paralar ödemiş kızın burnu çok korkunç diyordu kendisi... deneyimli doktor bulmak gerekiyor sanırım. nekadar çok ameliyat yaptıysa doktor kendini okdar çok geliştirir düşüncesindeyim ben de.. çok deneyim gerekiyor bu iş için...

kızlar bugün izmirde bir polinikliğe gittim kulak burun boğaza. sinüzitim olduğunu burnumda ve başımda çok ağrı olduğunu ve nefeste güçlük çektiğimi anlattım. adam baktı etti inceledi senin ameliyat olman lazım eğrilik var büyükçe dedi. sinüzitle birlikte aldırırsan iyi olur yoksa ömür boyu nefes problemiyle birlikte kalbinde sıkışma hissediceksin dedi. devlet hastanelerinde bu ameliyatlar ücretsizmiş. yarın bilgisayarlı tomografi çekilecek ve tekrar bakıcak doktor. ve bu arada bişey duydum, deviasyon ameliyatında doktor ameliyattan önce estetik de istiyor musun diye soruyormuş, eğer isterseniz estetiği ücretsiz yapıyolarmış bu doğru mu?

nefes problemin yoksa plastik cerrahi bölümüne gidiyorsun varsa kbbci muayene edip sevk de edebilir kendi de yapabilir.ben devlette burun ve kulak estetiği oldum 870 tl(herşey dahil tahlil bant ameliyat ücreti)ödedim

geçmiş olsun canım sen hangi hastanede ameliyat oldun peki? sende nefes problemi yoktu değil mi sadece estetik için mi 870.

İzmir'de hangi polikliniğe gittiniz acaba?

en kısa zamanda koyacağım çpook çok memnunum herkesin aşırı doğal ve güzel olmuş yorumlarıda ayrı cezbediyor :)
şişliklerimde iniyor
teşekkürler Mehmet Sezgin hocama

eger resimdeki burunsa gercekten çok doğal.nerde ameliyat oldun.pahalıya mı mal oldu?

ben Gazi Hastanesinde estetik bolumunde ameliyat oldum 800 tl falan tuttu cok memnun kaldim hizmet super doktorlar ve hemsireler hastane falan hersey 10 numara. Doktorum Kemal Findikcioglu kendisine cok tesekkur ediyorum.

geçmiş olsun canım sen hangi hastanede ameliyat oldun peki? sende nefes problemi yoktu değil mi sadece estetik için mi 870.

problemim yoktu.devlet hastanesinde oldum,tahlil,alçı,ameliyat ücreti toplam 870 tl ödedim .kulaklarım ücretsiz oldu.

ben Gazi Hastanesinde estetik bolumunde ameliyat oldum 800 tl falan tuttu cok memnun kaldim hizmet super doktorlar ve hemsireler hastane falan hersey 10 numara. Doktorum Kemal Findikcioglu kendisine cok tesekkur ediyorum.

bu cok ucuz bir fiyat hatta inanilmaz

bencede alakasi yok,ama sen yinede doktorunu iyi arastir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…