Burun estetik fiyatları !

yakup avşara yaptırmış olanlar varmı aranızda arkadaşlar 8000-12000 gibi rakamlar duydum .

Arkadaşımın eşi burun ameliyatı oldu Yakup beye.Fiyat olarak 12.500 ytl ödedi..Ama teknik farkı var,burun kemigini kırmadan,keserek ameliyat ediyor,hiçbir morluk ve şişlik olmadı yüzünde ayrıca tampon olayıda yok..Farkı fiyatı

yaa bu isim nası deişiyo bilen var mı nal gibi ismim çıkıyo

Merhaba,
Bende Barış Çakır ile görüşmeye gideceğim burun estetiği için ama 6.500 TL dediler.. Yazılanlarda 5.500 tl.. Kişiye göre indirim mi yapıyor? Fiyatlar yükseldikçe 1.000 tl bile önemli oluyor tahmin edersiniz. Yakında Barış çakır a ameliyat olan varsa ne kadara yaptırmış öğrenebilirmiyim.. sanırım bazı doktorların fiyat farklılığı doktorların biraz daha medyatik olmaya tanınmaya başlamanın verdiği bir güvenden kaynaklanıyor.. Tahmin ediyorum ki onun kadar iyi yapan doktorlar var ve daha az ücret alıyorlar ama insan güvenemiyor tabi

bende amelıyat olmak istiyorum izmirde yaşıyorum ama okuyorum yaz tatılınde calısıp paranın bi kısmını tamamlamayı gerı kalan parayıda eger aılem razı gelirse kredi ile halletmeyi istiyorum zaten en fazla 3000 Tl verebileceğimi düşünüyorum ama gerçekten bi şekilde halletmek istiyorum ya :2:bu konuda önerileriniz varmı

cnm bende senle aynı durumdayım ama krediyle uğraşıp borçlanmaya hiç gerek yok diye düşünüyorum çalıp biriktirerek 3000den daha az bi ücretle halledilebilir.. devlet hastanelerindeki fiyatlar nasıl izmirde bilen var mı

Siz kaça oldunuz murat beye ?

tabi cok para ama devlet hastahanesındede insanın içinde bi şüphe oluyor burnum mahfolurmu acaba diye ege ve dokuz eylülü geçıyorum zaten oralardada 3.000 üstü rakamlarda yapıyorlar amelıyat ornegın ufuk bılkay vs gibi doktorlar bu sitede bir arkadas bir başlık açmıştı burun estetigine para biriktirme diye kredi çektıgınde faiz binmemesi için 3.000 4.000 tl lık bir kredi kartıyla taksitle altın alıp daha sonra onları bozdurup kredi kartı taksidi biçiminde ödeme gibi bişey söylemişti bence böylesi daha mantıklı tabi krediden

bende ümit filiz(ento kbb)düşünüyorum.Ümit Filiz'e ameliyat olup memnun kalan var mı?

kesinlikle katılıyorum yaptığı burunları ben hiç beğenmedim bu fiyat ne ya insanlar 1000 yada 2000 ede çok güzel burun yaptırabiliyo

devletin hastanesi güvenliki kızlar...önemli olan dr..ben devlette olacağım...plastik cerrahi uzmanına..allah nasib ederse...kızkardeşim medikana hastanesinde doğum yapmıştı..bende devlette yaptım..tek fark onun odasının konforuydu...

o paraya ikinci el araba alınır ...

evet bencede. hem neden bu aşırı pahalı doktorları bu kadar övüyolarki sonuçları çok daha iyi olan doktorlar var devlet hastanelerinde

benim gittiğim dr uzman 50 yaşlarında hastane yoğun ve sürekli ameliyat yapılıyor pratikliği ve tecrubesi var..ben kağıda düşüncelerimi yazdım..burnun kalkık gerek yok dedi..deliklerinde normal dedi..sadece burun sırtını düzleştirip ucunu hafif daraltmak gerek dedi..doğallık önemli dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…