Burun estetik fiyatları !

ya ben de coook istiyorum ama bi o kadar da cok korkuyorum yaptiran arkadaslari öncelikler cesaretleri icin kutluyorum

bende 10 yıl kadar düşündüm korkudan karar veremedim ama sonunda amannn ne ilk nede son kişiyim deyip aradım gittim dr.a olduktan sonra keşke dedim hiç beklemeseydim korkulacak hiçbirşey yokmuş

arkadaşlar bende 7ay önce ameliyat oldum gözlerimin altı hala sarı geçmedi bi türlü.. bi bilginiz var mı bu konuda belli bi zamanı var mı geçmesi için???

Arkadaşlar bende burun ucumu kaldırmak ıstıyorum ama Bursa'da bıldıgım ıyı bır doktor yok. bu konuda yardımcı olursanız sevınırım

bende 2000 e olucam 3 hafta sonra 2500 dü ama nakit ödiycem için indiler. veli aslan olucam

doktorunla konuştumu açıkmı olacak kapalımı neler söyledi. birde sen neden oluosun deviasyon falanmı var yoksa estetik açıdanmı?

doktorunla konuştumu açıkmı olacak kapalımı neler söyledi. birde sen neden oluosun deviasyon falanmı var yoksa estetik açıdanmı?

açık olcak deviasyon artı estetik. bakalm umarım korktugum kadr zor deildir ameliyat sureci:S:S pofff.Senin?

arkadaşlar ben fethi orakı araştırdım tüm masraflar dahil 7000 TL diolar ve adam çok doğal yapıyor gerçekten

arkadaşlar ben fethi orakı araştırdım tüm masraflar dahil 7000 TL diolar ve adam çok doğal yapıyor gerçekten

arkadaşlar ben fethi orakı araştırdım tüm masraflar dahil 7000 TL diolar ve adam çok doğal yapıyor gerçekten. başka bildiiniz iyi doktor varmı

Baya pahalı bırde degermı dıye dusunuyorum yaptıran arkadaslarım var bıyle buyun yanları ıce cokuyo hepsındede aynı gulduklerınde cok garıp duruo estetık oldugunu ordan anlıorm .

yakup awsarın fıyatı nedır?çok merak ettım:)

ben para konusunda çekiniyorum peşin mi 7000? yoksa başka alternatifimiz var mı? yani pazardan peynir zeytin alır gibi estetik olacağım diyorsunuz çok merak ediyorum 7000 tlyi nasıl buluyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…