Burun estetik fiyatları !

canım her seyın hayırlısı olsun üzülme, amelıyat kararı da kolay degıl sonucta, iyi dusunmek gerekıyor, ben amelıyata karar verdım gibi, parayı da harc borc ayarlayacagım ya da bankadan kredı cekecegım,işe yenı başladım, masrafım cok zaten, biriktirmeyle olacak gıbı degıl sımdılık. ama borclanırsam mecbur kısıntı falan yaparak öderım dıye dusunuyorum.

Canım cok hakLısın ama ben yıllardır düşünüyorum zateN sadece düşünüyorum :) kredi de olsa imkanın varmış canım mutlu oldum senin adına umarım sonuç istediğin gibi olur biz de seninle paylaşırız Sevincini ki eminim iyi bir doktora karar vermişsindir

2500 e Ozan Balık'a oldum. daha 10. günümdeyim. albümde var fotoğraflar. Doktorumu Çokkk seviyorum ama burun şeklim tam oturana kadar kesin konuşmaktan kaçıyorum.:)

Canım cok hakLısın ama ben yıllardır düşünüyorum zateN sadece düşünüyorum :) kredi de olsa imkanın varmış canım mutlu oldum senin adına umarım sonuç istediğin gibi olur biz de seninle paylaşırız Sevincini ki eminim iyi bir doktora karar vermişsindir

bu kredi işini bende cok düşünüyorum olmam lazım bu ameliyatı

yok cnm yaa:KK43: zaten amelıyata kesın olarak zor karar verdım, sımdı doktor konusunda kara kara düşünüorum, en zoru da amelıyat sonrası donem dıyorlar zaten. bakalım hepimiz için hayırlısı olsun artık...

Arkadaşlar 20 Ağustos Cumartesi yani dün, sabah 08:30 ta hospital türkte Op. Dr. Erdinç Ak'a burun estetik ameliyatı oldum. Ameliyatım iki saat sürdü, ameliyattan sonra ağrılarım bir saat kadardı, ağrı kesiciden sonra o da kalmadı. Eve yürüyerek geldim, haftaya işe bile başlayabilirim. Burnuma gelince üzerindeki kocaman plastik alçıya rağmen oldukça güzel gözüküyor, eminim ilerleyen zamanlarda daha da çok beğeneceğim. Gelelim en önemli konuya. Önceki sayfalarda gördüğüm fiyatlara çok üzüldüm. Tamamen doktorların yapmış olduğu reklamlardan, internet sitelerinden etkilenerek bu fiyatları veren arkadaşlar var ki 10-12 bin tl'ler isteyebiliyorlar. Benim herşey dahil vermiş olduğum fiyat 2.000 tl idi. İnsan az önce söylediğim rakamları görünce 2.000 tl vermeye utanmıyor değil ama bunun asıl piyasası böyle. Yatmanı gerektirmeyecek, ameliyattan iki saat sonra taburcu olabileceğin bir operasyonu Acıbademde olsan ne olacak orta sınıf bir hastanede olsan ne olacak? Ben durumu kısıtlı olan arkadaşlara gönül rahatlığı ile bu doktoru öneriyorum..

1800 dedi fiyata ama yinede olanlar varsa benimle tecrubelerini paylassın lütfen

kızlar ameliyat olmadan önce bu sitede okadar cok okudumki anlatamam.ama bırakın karar vermeyi hepten kafam karışmıştı.herkes bi başka anlatıyodu çünkü:KK53: ben şubat ayında istanbulda oldum.bi tanıdığım vesilesiyle gittim hem iç hemde dış düzeldi allaha şükür bir sorunumda yok.6. ayımdayım riskide atlattım hiç ağrım sızım olmadı.gün alma derdimde olmadı. fiyatı arada tanıdık olduğu için indirimli 2500e geldi.ama doktorumdan cok memnunum çok ilgilendiler.bilgi almak isteyen olursa mesaj atabilir:) :KK49:

Arkadaşlar 20 Ağustos Cumartesi yani dün, sabah 08:30 ta hospital türkte Op. Dr. Erdinç Ak'a burun estetik ameliyatı oldum. Ameliyatım iki saat sürdü, ameliyattan sonra ağrılarım bir saat kadardı, ağrı kesiciden sonra o da kalmadı. Eve yürüyerek geldim, haftaya işe bile başlayabilirim. Burnuma gelince üzerindeki kocaman plastik alçıya rağmen oldukça güzel gözüküyor, eminim ilerleyen zamanlarda daha da çok beğeneceğim. Gelelim en önemli konuya. Önceki sayfalarda gördüğüm fiyatlara çok üzüldüm. Tamamen doktorların yapmış olduğu reklamlardan, internet sitelerinden etkilenerek bu fiyatları veren arkadaşlar var ki 10-12 bin tl'ler isteyebiliyorlar. Benim herşey dahil vermiş olduğum fiyat 2.000 tl idi. İnsan az önce söylediğim rakamları görütimnce 2.000 tl vermeye utanmıyor değil ama bunun asıl piyasası böyle. Yatmanı gerektirmeyecek, ameliyattan iki saat sonra taburcu olabileceğin bir operasyonu Acıbademde olsan ne olacak orta sınıf bir hastanede olsan ne olacak? Ben durumu kısıtlı olan arkadaşlara gönül rahatlığı ile bu doktoru öneriyorum..

nymphae nerde ve kime ameliyat oldun söyler misin?? :KK9:

Arkadaşlar 20 Ağustos Cumartesi yani dün, sabah 08:30 ta hospital türkte Op. Dr. Erdinç Ak'a burun estetik ameliyatı oldum. Ameliyatım iki saat sürdü, ameliyattan sonra ağrılarım bir saat kadardı, ağrı kesiciden sonra o da kalmadı. Eve yürüyerek geldim, haftaya işe bile başlayabilirim. Burnuma gelince üzerindeki kocaman plastik alçıya rağmen oldukça güzel gözüküyor, eminim ilerleyen zamanlarda daha da çok beğeneceğim. Gelelim en önemli konuya. Önceki sayfalarda gördüğüm fiyatlara çok üzüldüm. Tamamen doktorların yapmış olduğu reklamlardan, internet sitelerinden etkilenerek bu fiyatları veren arkadaşlar var ki 10-12 bin tl'ler isteyebiliyorlar. Benim herşey dahil vermiş olduğum fiyat 2.000 tl idi. İnsan az önce söylediğim rakamları görütimnce 2.000 tl vermeye utanmıyor değil ama bunun asıl piyasası böyle. Yatmanı gerektirmeyecek, ameliyattan iki saat sonra taburcu olabileceğin bir operasyonu Acıbademde olsan ne olacak orta sınıf bir hastanede olsan ne olacak? Ben durumu kısıtlı olan arkadaşlara gönül rahatlığı ile bu doktoru öneriyorum..

nymphae nerde ve kime ameliyat oldun söyler misin?? :KK9:

kızlar ameliyat olmadan önce bu sitede okadar cok okudumki anlatamam.ama bırakın karar vermeyi hepten kafam karışmıştı.herkes bi başka anlatıyodu çünkü:KK53: ben şubat ayında istanbulda oldum.bi tanıdığım vesilesiyle gittim hem iç hemde dış düzeldi allaha şükür bir sorunumda yok.6. ayımdayım riskide atlattım hiç ağrım sızım olmadı.gün alma derdimde olmadı. fiyatı arada tanıdık olduğu için indirimli 2500e geldi.ama doktorumdan cok memnunum çok ilgilendiler.bilgi almak isteyen olursa mesaj atabilir:) :KK49:

doktorunuzun adı ney acaba ve hangi hastane?

X