Burun estetik fiyatları !

tatlım sanırım şimdiye olmuşsundur.eğer olduysan nasıl memnunmusun keşke olmsydım diomusun.iyilşmen nekdr sürdü.çok zorluk çktnmi.umarım gönlnce olmuştur.:) şimdiden teşkkürler :-)

canım sen de benim gibi doktor araştırıyosun sanırım. Kimler var aklında?

ben de burun estetiği düşünüyorum, bir arkadaşım estetisyen yanında çalışıyor ondan fiyat araştırması yapıp yazacağım. adam çok iyiymiş Türkiyenin her yerinden müşterisi var ve sadece burun değil aklınıza gelebilecek her ameliyatı yapıyor, vajina estetiği de dahil :)

aslında burnumun şeklinden memnunum bunu değiştirmek istemiyorum ama sanırım hatırlayamadığım bir darbeden dolayı burnumda dikkatle bakınca görülen bir yamukluk var. şekil düzgün ama burnum yüzüme ortalanmış değil sağa doğru meyilli :KK70: o yüzden bütün fotolarımı sağdan çekiyorum soldan çekince çok çirkin görünüyor :KK70:

haha bnmkide kemerli sen yne sağdan çekion bn hiç bi şklde profil fln veremiom düz olcak armut gibi bkcam illaa :KK52:

ben 8000 ödedim, yandan süper bir burun ancak önden bakıldığında eğri, o nedenle son derece canım sıkkın bir daha yaptırmaya da cesaretim yok

ya çoğu doktor yandan görüntüye çok önm verio.birazda önden görüntüye aynı ilgiyi gösterseler süper olcak bnde olmk istiorum ama tırsıorum iştee.sss

Op.dr.sadullah karun ..ıstanbul fındıkzade..estetık cerrahı..2500 tl ye ocak 2010 da oldum...

maşallah cnm fiyatı fena değilmiş.peki nasıl oldu menunmusun şu bayıltma işi fln nasıl oluo yardıcı olursn çok memnun olurum haytm..bnde çook istiorum..

Bursada Mesut Özcan'a yaptırdım 5 gün önce gayette basarılı bi operasyon oldu. agrı yok sızı yok :) 4000 TL

ameLiyat Olmus ya da oLmak iÇin güN sayan arkadaşLara Öyle İmreniorum ki Ne güzeL istediğiNiz gercekLeşti ya da Gerçekleşicek ßizimki yine ßaŞka ßahara kaLdı ßenim gibi fiyatLardan doLayı ameLiyat OlamayaN arkadasLara Slm olsun :KK43:

ameLiyat Olmus ya da oLmak iÇin güN sayan arkadaşLara Öyle İmreniorum ki Ne güzeL istediğiNiz gercekLeşti ya da Gerçekleşicek ßizimki yine ßaŞka ßahara kaLdı ßenim gibi fiyatLardan doLayı ameLiyat OlamayaN arkadasLara Slm olsun :KK43:

canım her seyın hayırlısı olsun üzülme, amelıyat kararı da kolay degıl sonucta, iyi dusunmek gerekıyor, ben amelıyata karar verdım gibi, parayı da harc borc ayarlayacagım ya da bankadan kredı cekecegım,işe yenı başladım, masrafım cok zaten, biriktirmeyle olacak gıbı degıl sımdılık. ama borclanırsam mecbur kısıntı falan yaparak öderım dıye dusunuyorum.

Kader arkadaşım aynen yaa:KK43:( Anca photoshopla yaptırırım ben burnumu :KK43:

Prof.Süleyman Candan'a oldum.Devlet bir kısmını karşıladığı için 2000 tl ödedim.

Kader arkadaşım aynen yaa:KK43:( Anca photoshopla yaptırırım ben burnumu :KK43:

yaa canım sonu iyi olsun da , bana ıkı sene sonra burnun en guzel halıyle yapılacak deseler ıkı sene daha bekleyebilirım yani, 27 yasına kadar bekledım de... garantisi olsa ama yok işte. sımdı olup burnun daha kötu olup psıkolojının daha beter bozulması da var. Allah herkesın gönlune göre versin, zamanı gelınce olur elbet, sıkmayın canınızı...

bence bu kadar masrafa hiç gerek yok. Devlet hastanesinde 1500 liraya güzel güzel ameliyat olup çıkmak var. Belki odada lcd tv yok ya da personeller pek kibar değil ama sadece 1 gece kalıyorsunuz zaten. Ayrıca aynı doktora özelde ameliyat olup 4000 lira verenler de var. 1 gecelik konfor için değimezmiş gibi geliyor. Arkadaşım şişli etfalde oldu çok memnun... Doktoru da çok iyiydi yakında ben de düşünüyorum. Ayrıca fazla kemik kırmayacaklarını ve şişip morarmağını söylediler. Şimdiden çok heyecanlıyım. :dance:

selam cengaya.. bu mesajı yazalı epey olmuş ama yinede merak ettim devlet hastanesinde yapıyolar mı? sol burun deliğim tıkalı gibi zor nefes alıyorum bunun için ameliyat ederler mi? ve bu ameliyat sırasında estetik yaparlar mı?? hiç bir bilgim yok ne olur yardım edin :KK59:

X