Burun estetik fiyatları !

sevgılı arkadasım ıshy kartal ıstanbul nısantasında superplast estteık merkezınde estteık ve plastık cerrah uzmanı dr alı duman var ben 1 ay once lazer yonetemıyle amlıyat oldum ve sıslk ve morluklarım yok denılcek kadr azdı eger ıstersen amlıyat oncesı ve sonrası resımlerımı atabılırm ben sonuctan cok menunm ve kımse ınamıo estteık oldugma cunku cok dogal bır burnm oldu kesınlıkle herhangı bır ız falanda yok ben amlıyatımı uygun bır fıyata molmustum ama burna gore deıkslık gosterır cunku benım burun ucum ck yatkındı ve burnm cok genıstı eger ıstersen telefonları nı verım dr ali duman 0212 444 2 469 dahılıye no 124 hastanız meltem dersenız alı bey yardımcı olur.saglıcakla kalın d

burnum yuzume gore cok buyuktu ve burun ucum cok dusuktu buurn kemerlerım cok genıs tı ve burnum okadr genıs olmasına ragmen nefes sorunu yasıyordum ama cok sukur suan ole bır sorunm kalmadı.sendemı dusnuyosun amlıyat laracım

benimde kuzenim yaptırdı İstanbulda 5 milyar verdi çokta güzel oldu.Ayrıca o yurt dışından geldi ve her şeyde dahildi.Konaklama-hava alanı transferleri-ameliyat masrafları falan filan...çok fazla tv de görülen ben ünlüyüm diyenlere aldanmayın hem fazla para hemde sonuç beklediğiniz gibi olmayada biliyor...bende araştırıyrm bu konuyu bişeyler düşünüyorum...

benimde kuzenim yaptırdı İstanbulda 5 milyar verdi çokta güzel oldu.Ayrıca o yurt dışından geldi ve her şeyde dahildi.Konaklama-hava alanı transferleri-ameliyat masrafları falan filan...çok fazla tv de görülen ben ünlüyüm diyenlere aldanmayın hem fazla para hemde sonuç beklediğiniz gibi olmayada biliyor...bende araştırıyrm bu konuyu bişeyler düşünüyorum...

keske kime yaptirdigini da söyleseydin....

normalde doktorların deyimine göre kızlarda 15 yaş bitince yüz gelişimi tamamlanmış oluyor dedi bizim doktorumuz benim büyük kızımda 15 ini bitirir bitirmez ameliyat oldu çünkü burnu çok kötü olduğu için hemen ameliyat edildi erkeklerde yaş 18 denildi erkekler biraz daha geç gelişiyorlar demişti

ben 14 yaşındayımm.. biraz daha beklemem gerekio galiba ?:KK70:

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım siteye burnumda aslında çok sorun yok büyüklüğü falan iyi ama eğrilik var biraz. Önereceğiniz doktor var mı? ücretin 2000-2500 civarı olması tercihimdir. şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
ben eylül 2009 da ankara onep de ünal şahin e ameliyat oldum . amaeliyat kapalı yapıldı ve local + sedasyon uyqulandı . ben inanılmaz memnunum şu an . ablamla aynı anda olduk . nefes problemi de yaşıyordum şu anda o da çok ii nefes alabiliyorum . fiyatı 4000 tl idi .

ben eylül 2009 da ankara onep de ünal şahin e ameliyat oldum . amaeliyat kapalı yapıldı ve local + sedasyon uyqulandı . ben inanılmaz memnunum şu an . ablamla aynı anda olduk . nefes problemi de yaşıyordum şu anda o da çok ii nefes alabiliyorum . fiyatı 4000 tl idi .

ikiniz ablanla beraber mi ? ayrı ayrı 4000tl mi idi:1shok:

sevgılı arkadasım ıshy kartal ıstanbul nısantasında superplast estteık merkezınde estteık ve plastık cerrah uzmanı dr alı duman var ben 1 ay once lazer yonetemıyle amlıyat oldum ve sıslk ve morluklarım yok denılcek kadr azdı eger ıstersen amlıyat oncesı ve sonrası resımlerımı atabılırm ben sonuctan cok menunm ve kımse ınamıo estteık oldugma cunku cok dogal bır burnm oldu kesınlıkle herhangı bır ız falanda yok ben amlıyatımı uygun bır fıyata molmustum ama burna gore deıkslık gosterır cunku benım burun ucum ck yatkındı ve burnm cok genıstı eger ıstersen telefonları nı verım dr ali duman 0212 444 2 469 dahılıye no 124 hastanız meltem dersenız alı bey yardımcı olur.saglıcakla kalın d
angellife sadece burnunun genişlliğini büyüklüğünü mu dzelttin? genel anesteziyle mi oldu

ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDİN BURNUM BÜYÜK YAPTIRMAK İSTİORUM AMA ÇEVREMDEKİLER ÇOK CANIN YANIYOR 2 AY HER YERİN MORARIYOR FALAN DA İYİCE CESARETİM KIRILDI,BİR DE NARKOZDAN KORKUYORUM.AMA BURNUMDAN DA NEFRET EDİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN.YAPTIRAN ARKADAŞLAR MORLUKLAR NEK ADAR SÜRÜYOR ACABAmirmirmirmir

arkadaşlar erkek akrdeşim hiç konusu geçmediği haldee..burun ameliyatı olmuşş..bizede süpriz oldu...keçiören hastanesi kampanya başlatmış sanırım... 2500tl ye yaptırmış..biz 15 gün sonra gördük..şimdilik alçılar çıkmış şiş henüz ..ama güzel görünüyorrr..daha önce kemik alınmıştı burnundan...çok seneler önce burnu mahvetmişler nefes problemi vardı olmuşken görüntüde düzeltilmiş...

ankaralı arkadaşlar araştırabilirlerr...bende doktor ismini öğrenip araştıracağımm.

bana resim atarmısın çok merak ettım bende düsünuyorum

Tuğrul Beyi bende duydum boğaziçi tıp merkezinde die bılıorum. Nasıl peki memnun kaldın mı ?

boğaziçi tıp merkezi için benim doktor hoş şeyler sölemedi ya .. bana doktorları kötüdür diyemem ama doktoruna doğru düzgün para vermez bu işin şarlatanları onlar dedi.. benim bi arkadaşım orda yaptırmıştı kendisi memnun ama aslında pek güzel olmadı burnu ben de fiyat uygun diye gidecektim ama dr.ımun dediklerinden sonra vazgeçtim. dr. bunu bana nasıl dedi falan uzun hikaye .. merak eden olursa anlatırım..

boğaziçi tıp merkezi için benim doktor hoş şeyler sölemedi ya .. bana doktorları kötüdür diyemem ama doktoruna doğru düzgün para vermez bu işin şarlatanları onlar dedi.. benim bi arkadaşım orda yaptırmıştı kendisi memnun ama aslında pek güzel olmadı burnu ben de fiyat uygun diye gidecektim ama dr.ımun dediklerinden sonra vazgeçtim. dr. bunu bana nasıl dedi falan uzun hikaye .. merak eden olursa anlatırım..

arkadasinin burnu sana gore ii olmasada belki ona gore ii olmustur!!! belkide sagligi o yönde bir operasyona elverisliydi!!! bunu bilemezsin... bir doktor dan daha ii biri o durumu degerlendiremezz... bazen doktorlar bile meslektaslariyla ilgili çekememezlik yasarlar diye düsünüyorum... hastane'yi kotulemek ya kisisel bir problemidir yada hastayi kendine yönlendirmek istemesidir... bir doktorun sözüyle tastik edilecek seyler degil bu isler... bir kaç doktora daha görün bence... anlasilan seninki utanmasa kendini övecek gibi geliyor bana :KK66:

her yıl 'bu yaz tatilde burnumu yaptırıcam' diyorum... yaş oldu 24
tatilim 1 eylülde bitiyor... ramazan da geldi... ben bu sene de zor ameliyat olurum...
burnum geniş... sihirli bi değnek olsa... :bbo:

Ben de 9'unda bogazici tip merkezinde oldum. 1.800 liraya ama uzerinden bir kismini sigorta kbb kismi icin aldilar yani onunla beraber 2.200 falan olabilir o civarda. Sonuclara ise daha koca 1 hafta var alcilarim var hala :/ insallah guzel olmustur

X