Burun estetik fiyatları !

ARKADAŞLAR BU PERŞEMBE BURUN AMELİYATIM VAR SEPTUM DEVİASYONU DENDİ BURUN UCUMDA DÜŞÜKLÜK VARDI YAPMIŞKEN ONUDA DÜZELTİRİYORUM AMA ÇOK PROBLEMLİ BİR BURNUM YOK İNŞALLAH AMELİYATTAN MEMNUN KALIRIM eyvahedigeldismile OP.DR.DENİZ CUHALI YAPICAK AMELİYATIMI OLAN VARMI ARANIZDAmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

ARKADAŞLAR BU PERŞEMBE BURUN AMELİYATIM VAR SEPTUM DEVİASYONU DENDİ BURUN UCUMDA DÜŞÜKLÜK VARDI YAPMIŞKEN ONUDA DÜZELTİRİYORUM AMA ÇOK PROBLEMLİ BİR BURNUM YOK İNŞALLAH AMELİYATTAN MEMNUN KALIRIM eyvahedigeldismile OP.DR.DENİZ CUHALI YAPICAK AMELİYATIMI OLAN VARMI ARANIZDAmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

umarim iyi sonuc alirsin canimguclubacismile

umarim iyi sonuc alirsin canimguclubacismile

İNŞALLAH CANIM AMELİYATTAN KORKMUYORUM SONRASI BİRAZ ENDİŞELENDİRİYOR AMA SAĞLIK İÇİN ÇEKİCEZ ARTIK AMELİYATTAN SONRAKİ BURUN ŞEKLİMİDE COK MERAK EDİYORUM BENİM AMELİYATIMA İKİ DR GİRCEK İKİSİDE KBB CI YALNIZ BİTANESİ ESTETİK KONUSUNDA DENEYİMLİ BİRİ İÇİNİ BİRİ DIŞINI YAPICAKMIŞ:dance::dance: BİRİ KEMİKTEKİ SEPTUMU DİERİDE BURUN UCUNU VE KEMİGİ TÖRPÜLÜCEK eyvahedigeldismile İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR :1no2:

niye canım bandajlardan sonra şişiyomu
korktum şimdi ben yarın sadullah beydeyim nasipse çok merak ediyorum ne çıkacak.sadece burnunmu şişti bu arada

Evet canım biraz şişcek içi de dışıda korkma, doktor da söylüyor zaten. Evet burnum şişti sadece, yüzümdekiler iniyor.

inşallah canım senin bidahaki randevun nezaman acaba banada yarından sonra randevu vericekmi bidaha???

inşallah canım senin bidahaki randevun nezaman acaba banada yarından sonra randevu vericekmi bidaha???

15 gün sonra dediler canım, perşembe ya da cumaya randevu almayı düşünüyorum. Senin de öyle olacaktır. Kontrol için.

kızlar bugün randevuma gittim Sema hastanesine . 5960 TL dedi doktor bey :1shok: sizler ne kadara yaptırdınız ya :KK43:

arkadaşlar yakup avsara olmayı dusunuyorum kredı kartı fılan gecıyomu pek bır bılgım yok kb sımdıden tesekkurler

bende 8000 - 12500 diye biliyorum ortalama fiyatlarını çunku burada yazmışlardı o kdr ucuz oldugunu düşünmüyorum

evet kızlar yakup avşar ın çok pahalı bende biliyorum ona olan bir kaç arkadaşımız var fiyatlar ort.:8000-12500 arasıymış.bende yakup bey istiyordum ama çokçok pahalı bana göre.

X