Burun estetik fiyatları !

araştırırsan aradıgını bulursun canım ..konular sabit kalamaz askeriyemi burası sengözlerimebaksanab

kac yuz bin uyesi olan bir yıgın paylasımın oldugu site..tabiki konular baslıgına sadık kalmalı..eger oyle olmasa sadece burun estetigi hakkında tecrubeler adlı bir baslık olur hersey o baslık altında konusulurdu..konular bu sekilde fiyat,memnuniyet,sikayet vs. seklinde ayrıldıgına gore yazılanlar da bunlara uygun olmalı ki aradıgımızı rahat bulalım.

kac yuz bin uyesi olan bir yıgın paylasımın oldugu site..tabiki konular baslıgına sadık kalmalı..eger oyle olmasa sadece burun estetigi hakkında tecrubeler adlı bir baslık olur hersey o baslık altında konusulurdu..konular bu sekilde fiyat,memnuniyet,sikayet vs. seklinde ayrıldıgına gore yazılanlar da bunlara uygun olmalı ki aradıgımızı rahat bulalım.

modotörelerle görüs ozaman canım .. bütün forumlarda oldugu gibi insanlar konu dısına cıkabilir sohbet havasına girebilir benim icin sakıncası yok.. ameliyat olmadan öncesinde arastırmamı yaptım bu siteden karısmıs konularlada karsılastım ancak ozamanda hic sorun olmadı..cıkıpta siz ne yazıyorsunuz burayı karmancorman yapmışsınız modotörler nerde gibişeyler yazmadım hic kimseye ..

herkes özgürce seviyeyi aşmadığı sürece konuşabilir bir mahsuru olduğunu düşünmüyorum biz burda birbirbimizle konularla ilgili sohbet ederek motive olmaya çalışıyoruz bunun da kötü bir yanı olduğunu sanmıyorum..

edamisra herkes çok beğenmiş burnunu bende çok merak ettim arkadaş talebi yolladım ben de görebilirmiyim resimlerini :)

:kahve:
modotörelerle görüs ozaman canım .. bütün forumlarda oldugu gibi insanlar konu dısına cıkabilir sohbet havasına girebilir benim icin sakıncası yok.. ameliyat olmadan öncesinde arastırmamı yaptım bu siteden karısmıs konularlada karsılastım ancak ozamanda hic sorun olmadı..cıkıpta siz ne yazıyorsunuz burayı karmancorman yapmışsınız modotörler nerde gibişeyler yazmadım hic kimseye ..

neyse insllh aradıgın dr u bulursun .....

herkes özgürce seviyeyi aşmadığı sürece konuşabilir bir mahsuru olduğunu düşünmüyorum biz burda birbirbimizle konularla ilgili sohbet ederek motive olmaya çalışıyoruz bunun da kötü bir yanı olduğunu sanmıyorum..

arkadaslar ben size konusmayın demiyorum ama yeri burası deil..fiyat ogrenmek icin girdim kac sayfa geri gitmek zorunda kaldım ulasmak istedigim seye ulasmak icin.zaten bir cok konu var boyle genel muhabbetlerin yapılabilicegi..amacım bunu vurgulamak sadece..
teşekkür ederim edamisra.senin burnunu da gormustum cok hos olmus gule gule kullan..
neyse istemeden ben de konuyu böldüm.mod larn konuyu duzenlemesini rica edirom

yine konuyu saptırıcam ama profil resmin fena bu saatte patates salatası yapasım geldi ohaoldumsmile

fıyat lıstesı bıldıgım kadarıyla bıara yayınlanmıstı ama gerek edamısra gerekse dıger arkadslar zaten oldukları fıyatları yazıyolar kı.. bu sıte cok karma salt tek fıyat bulmakta zor olur dıye dusnuyorum kurcalaya kurcalaya canım patates salatası yanı:) hem konu estetık fıyatlarından cokkkkkk ta baska yonlere gıtmemıs. kendı cercevesınde suruklenıyo . ee burun bu arastırmak ıstıyoo merak edıldıgı uzere 3000-8000 arası .. ıyı arastırmalar

yine konuyu saptırıcam ama profil resmin fena bu saatte patates salatası yapasım geldi ohaoldumsmile

ya bende ameliyat düşünüorum da aklımdaki isimlerden biri sadullah bey . yardımcı olması açısından fotolarını görebilir miiym bende. herkes cok begenio . arkadaslık talebi yolladım kabul edersen sevinirim .hihoyyyt

bende çok beğendim edamisracım burnunu güle güle kullan:)

ya bende ameliyat düşünüorum da aklımdaki isimlerden biri sadullah bey . yardımcı olması açısından fotolarını görebilir miiym bende. herkes cok begenio . arkadaslık talebi yolladım kabul edersen sevinirim .hihoyyyt

teşekkür ederim bernayyrt opuyorumnanaktan

svlplt ekledim snei canım bakabilirsin opuyorumnanaktan

teşekkür ederim bernayyrt opuyorumnanaktan

svlplt ekledim snei canım bakabilirsin opuyorumnanaktan

teşekkür ederim eklediğin için . baktım fotolarına hatta defaarca:) MAŞALLAHHHHH diyeyim de önce :) harikaaaaaaaaaaa canm.. güle güle kullan..:1hug:

sekerimsi,edamısra yazdıklarınıza baktım fiyat uygun sayılır,ya acaba taksit olanağı var mı? inşallah komik bişey sormamışımdır bu arada taksit yapılıyorsa hemen yaptırmak isterim yoksa birazcık daha beklemem lazım....

ben en son ameliyatım için 6000 TL ödedim ama hastanelerde emekli sandığı ile olanlar 1300 tl fark ödeyip proflara yaptırıyor. Bu da riskli çünkü o dr ameliyatı asistanlarına bırakıyor ve burnunuz düzelmiyor. Başıam geldi :)

Yakup Bey 8.500 istiyor. Resmne bir servet. Bu para çin bir yıl çalışmam lazım nerdeyse. YAkup Bey'in tekniğini kullan başka doktor bilen varmı. Böyle mikro makaslarla kırmadan falan yapan. Emre İlhan ilede görüşmem var ama 2 hafta sonra. Çok zorlu bir süreç. Karar veremiyorum

cnm ya yakup bey operatör dr :S sadce ün yapmış bu yüzden çok para istiyor. Gerçi ben de 6000 ödedim ama benimki prof. Eğer adamın alanı sadece burunsa ev sana garanti veriyorsa git. Forumda bir arakadaşın baya büyük olan burnunu düzeltmiş. görmüştüm. hatta albümün adı prenses burnu :) bir bak istersen ama nickini hatırlamıyorum

X