Burun estetik fiyatları !

cnm ya yakup bey operatör dr :S sadce ün yapmış bu yüzden çok para istiyor. Gerçi ben de 6000 ödedim ama benimki prof. Eğer adamın alanı sadece burunsa ev sana garanti veriyorsa git. Forumda bir arakadaşın baya büyük olan burnunu düzeltmiş. görmüştüm. hatta albümün adı prenses burnu :) bir bak istersen ama nickini hatırlamıyorum

ya burun amelıyatının prof doçentlıkle bı alakası yok kii bende docentte oldum ne oldu berbat olduu okumakla olunuyor.. prof docent burun yapmakla değil benım görüşümm

Ali mezdeği'nin sitesinden ilgili yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.
Her Estetik Cerrahi Operasyonunda Olduğu gibi, burun estetiği için de fiyat vermek malesef mümkün değildir. Yapılan operasyon veya tekniği kişinen kişiye farklılık gösterir.

Burun estetiği hakkında fiyat alabilmenin en iyi yolu olarak Op Dr Ali Mezdeği Hastayla birebir temesa geçilmesi gerektiğini düşünür. Bu şekilde kişinin estetik olarak en iyi sonuç için bilgisayarlı öncesi sonrası görüntülerimizle ve kişinin fiziki kriterlerine göre en uygun tekniği kullananması, kişiyle birebir temesa dayanmaktadır.

daızecım nıye ayıp olsun canım benımm..keske sag buruna 3 sol buruna 3 taksıt yapsalarda bızde sıkılmadan odesek:)))canım ben 17sınde sadullah beye gıdıcem taksıt olayını bılmıyrum ama senın ıcın heycandan unutmassam sorrarım ...

ah ahhh keşke sigorta gecsede birz daha indirmli olsa şu ameliyatlar benm hem ssk hemde özel sigortam var :KK43:

daızecım nıye ayıp olsun canım benımm..keske sag buruna 3 sol buruna 3 taksıt yapsalarda bızde sıkılmadan odesek:)))canım ben 17sınde sadullah beye gıdıcem taksıt olayını bılmıyrum ama senın ıcın heycandan unutmassam sorrarım ...

Sadullah bey taksit yapmıyor ne yazık ki canım:KK43:

SAdullah bey ne kadara yapıyor ameliyatları bir arkadasım düşünüyorda

keşke brz daha inse fiyatı 3 binden :)

Fiyat aslında biraz doktorun ününü gösteriyor. Ben 6000 TL ödedim ama daha ucuza yapan doktorlar da çok başarılı... iyi bir doktor ara ücret ikinci planda olsun :KK66: Biliyorum çok pahalı ama düşün ben tam 3 doktora 5 ameliyat :) Şuan araba alırdım haha hala öğrenciyim.. inş 1 kerede herkes kurtulur

niye canım bandajlardan sonra şişiyomu
korktum şimdi ben yarın sadullah beydeyim nasipse çok merak ediyorum ne çıkacak.sadece burnunmu şişti bu arada

niye canım bandajlardan sonra şişiyomu
korktum şimdi ben yarın sadullah beydeyim nasipse çok merak ediyorum ne çıkacak.sadece burnunmu şişti bu arada

Bandajlar baskı uyguladığı için şişi indiriyor ama 1 haftadan fazla kalması cilt için de iyi değil :)

X