Burun estetik fiyatları !

valla adamlar azıcık isim yapmaya görsün hemen fiyatlaru uçuruyolar.ki ben bukadarında hakları oldugunu düşünmüyorum.tanıdıgım bırkac doktor vardı gecen yıl birkaç tv programına cıktılar dıye bu yıl fıyatlarını 3 katına cıkardılar.tamamen isim satın alıyoruz.halbuki adı sanı bılınmeyen müthiş doktorlar var ama biz onları bulamıyoruz maalesef:KK43:

maşallah ya süper ötesi olmuşsun nemcim.hani söylemesen anlaşılmayacak estetik olduğu.bayıldım.bilge beye arkadaşımda ameliyat olmuştu onada çok yakıştırmış ve doğal yapmıştı.kesinlikle karar verdim memleketime geldiğin ilk anda bilge beye gidicem:)

kızlar bende yeni ameliyat oldum 24 martta zühtü demire 3000 ödedim....

canımm çok geçmiş olsun. ben de 24 nisanda zühtü demire burun ameliyatı olacağım. inşallah sen memnun kalmışsındır. gelişmelerden haberdar olursak seviniriz...

şekerimsi alçım var henüz ama buraya koyarmıyım bilmem çünkü yöntim koyduğunuz resimelri kaldırmayın diyo onun için emin değilim

şekerimsi alçım var henüz ama buraya koyarmıyım bilmem çünkü yöntim koyduğunuz resimelri kaldırmayın diyo onun için emin değilim

Geçmiş olsun canım, ameliyatını olmuşsun hiç haber vermiyorsun:) Nasıl geçti memnun kaldın mı? Resimleri buraya değil albüme koyarsın tatlım, ordan kaldırabilirsin hem istediğin, bir de özel yaparsın sadece arkadaşların görür resimlerini.

Bu arada soranlar olmuş ben de Sadullah Karun'a ameliyat oldum bir hafta önce 3000 ödedim.

tamam lachesis ne dicem bugün benim 2. günüm uykudan uyanırken yanma tarzı b,şey oluyo başımda normalmi birde tamponlar .çıkarken acıyo
mu???

tamam lachesis ne dicem bugün benim 2. günüm uykudan uyanırken yanma tarzı b,şey oluyo başımda normalmi birde tamponlar .çıkarken acıyo
mu???

Evet canım bende de oluyordu gözlerde sulanma yanma da oluyor nezle gibi, geçiyor 4-5 gün sonra merak etme, tamponlar çıkarken hiç acımıyor.

canımm çok geçmiş olsun. ben de 24 nisanda zühtü demire burun ameliyatı olacağım. inşallah sen memnun kalmışsındır. gelişmelerden haberdar olursak seviniriz...

şu anda çok memnunum burnumda hiç ağrım olmadı. her burun ameliyatında olduğu gibi gözlerimde şişme ve morarma var bunun dışında hiç şikayetim yok. çarşamba günü alçım alınacak ilk kez yeni burnumu görücem oğlum kafsıyla hafifçe çarptı inşallah bişey olmamıştır. sadece meraktan soruyorum sen kaça anlaştın ben fiyat araştırmadan ödeme yaptım ...

Emre ılhan ne kadara yapıyor ki kızlar yaa guclubacismile guclubacismile

şekerimsi burnumu merak etmişsin inan hiçbir fikrim yok alçılar perşembe günü alınacak ozaman görücez lachesisde sadullah beye oldu onunda bandajları persembe alınacak ben asıl onu merak ediyorum .memnuniyet konusuna gelince ameliyatım güzel geçti. morluklar ve şişme var oda normal zaten ki ben doğru dürüst buz koymadım.

lachesis burnunu çok öerak ediyorum şişken bile çok güzel görünüyo inşallah benimkide güzel olur bende alçı var dümdüz duruyo alçı çıktığında inşallah kavis olur

lachesis burnunu çok öerak ediyorum şişken bile çok güzel görünüyo inşallah benimkide güzel olur bende alçı var dümdüz duruyo alçı çıktığında inşallah kavis olur

alçılıyken bende dümdüz görüyordum ..alcıyla anlasılmıyo süpriz altında saklı =)

X