Burun Estetiği Pişmanlıkmış... Kalkık Burun

Acaba özelden resim atabilir misiniz

Merhaba. Üç ayda kalkıklığın indiğini söylemişsiniz ben de 25 gün önce ameliyat oldum ama kalkıklığın inmesini istemiyorum. Kimisi artık inmez diyor kimisi iniyor diyor.

Merhaba. Üç ayda kalkıklığın indiğini söylemişsiniz ben de 25 gün önce ameliyat oldum ama kalkıklığın inmesini istemiyorum. Kimisi artık inmez diyor kimisi iniyor diyor.
Şöyle bende aşırı aşırı fark oldu ilk zamanlara göre, hala kalkık ama bence normal seviyede hoş duruyor ilk zamanlara göre. Bu durum doktorun tekniğine göre değişiyor. Benim doktorum ama inecek sabret, biz doktorlar bunu bilerek kaldırıyoruz düşme payını bırakıyoruz vs demişti ben ne kadar inanmasam da ama gerçekten öyleymiş. Bunu ancak doktorunuza sorarak öğrenebilirsiniz.

Anladım. Çarşamba günü kontrolüm ver sorayım bakalım. Teşekkür ederim

Öncelikle çok geçmiş olsun bu doktora ben de gittim resmen esnaf olmuş zaten koridora esnaf lokantası gibi ünlülerle çektirdiği fotoğrafları asmış. Oradan bile insan bir şeyleri anlayabiliyor. O dönem verdiği fiyatı karşılayamadığım için ameliyat olamamıştım. Umarım daha iyisinizdir

son şekli nasıl oldu cnm artık seviyormusun bu halini

Teşekkür ederim ben mentalimi tamamen toplayamadım ama eskisine göre çok fark olduğu için sevmeye başladım tabii ara ara yine ne böyle diyorum ama baktığım açıyla alakalı sanırım. Esnaf doktor çok ne yazık ki bizimki de her Allahın günü ameliyata giriyor hepsi aynı

En kısa zamanda cok cok daha iyi olursunuz umarım. Rabbim hepimizi önceliği para olan doktorlardan korusun

Merhaba
Bende 1 hafta oldu burun estetiği olalı. Aslında burun kemigimde kırık olduğu için ve nefes almamda sıkıntı yaşadığım için ameliyat oldum. Burun ucum küçük ve asla düşük değildi, kalkık da değildi. Kemerin torpulenmesini istemiştim sadece doktorum ucunu biraz kaldıracağım dedi, ben kalkık burun sevmediğimi çok doğal gorunmesini istediğimi soyledim, oda bana zaten burnun düşük değil gayet güzel ama biraz kaldıracağım çok hafif sonra o düşecek zamanla zaten biraz dedi. (Tıpkı size söylediği gibi) Tampon ciktiginda görüntü hoşuma gitmedi açıkcasi yandan hoş duruyor ama önden domuzcuk burun görüntüsü beni rahatsız ediyor daha sis inecek denildi sizi okuyunca biraz da olsa rahatladım. Aslında görenler çokta kalkık değil diyor ama ben yinede huzursuzum konuşmak için belki çok erken tampon daha yeni çıktı ama sizden fikir almak istedim 2.3. aylarda görünüm gerçekten değişecek mi

Resim atabilir misiniz görmeden bişey diyemiyorum

Siz ne zaman oldunuz öncesi spnranızı çok merak ettim benim de 5. Ayım hala alışamadım

Burnunuzun resmini atabilirmisiniz dilerim süreç istediğiniz gibi sonuçlanır

Ahhh kardeşim iyi ki olmamışsınız.Sakın aklınızdan bile geçirmeyin.Çok pişman oldum ama iş işten geçti.Kesinlikle bu konuda çok başarısız.Mahvetti göz kapaklarımı,göz sağlığım bozuldu.Ben dahil o kadar çok kişinin canını yakmış ki.Para için kasaplık yapıyor resmen.Asla ama asla insancıl bir tarafı yok.Bizleri sosyal medyadan bile engellemiş.Sözlerini ve açıklamalarını duysanız inanamazsınız.Dünya göz derhal ondan kurtulmalı.

Siz kendisine ne zaman ve ne için gitmiştiniz?Kaç lira demişti?

hangi doktordan bahsediyorsunuz acaba

Kesinlikle öyle. Tek göz kapağımda düşüklük vardı düğünümden önce gittim beş dakikada kendimi yan odada fiyat konuşurken buldum. Tutumu hiç hoşuma gitmemişti. İnşallah en kısa zamanda eskisinden de iyi olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…