Burun Ameliyat/Estetiği ve burunda ÇIKINTI sorunu :((((

merhaba burnunuz cok güzel olmuş ben yeni oldum 14.günüm eskiden kalın bir burnunuz varmış sanırım o çıkıntı görünmüyor içinizi ferah tutun birde benim şuan yeni burnum sizin eski burnunuz kalınlığında çok korkuyorum
İlginize teşekkür ederim. Aynaya bakınca daha belli ve beni rahatsız ediyor. Eski halini de ekliyorum.

Eklentiler

• IMG-20200220-WA0003.jpg
    IMG-20200220-WA0003.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 196
  • IMG-20200220-WA0004.jpg
    IMG-20200220-WA0004.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 183
Bir tane arkadaşımız şifa bulmak için dua vereyim özelden demiş de yanlış mı yazdım acaba siteye yeni kayıt oldum da tam bilmiyorum kullanmasını yanlış yazdıysam kusura bakmayın 🌸

benim de var şimdi 3 ayimdayim ve bu sabah farkettim burnundaki çıkıntıyi eski fotolarıma bakınca sanki bazen var bazen yokmuş gibi ama şuan ödem azaldıkça çıkıntı belli olmaya başlıyor en başından beri varsa sonradan yok olur mu acaba

kızlar ikinci ameliyatını olacak biri olarak söylüyorum malesef çıkıntı varsa geçmiyor...geçer diye bekliyorsunuz şiştir felan diyorsunuz ama malesef.birçok burun ameliyatında oluyor..1 yıl sonunda yarım saatlik bir lokal anesteziyle törpüleniyo ve geçiyor.bence çok dert etmeyin,törpüyle halledilecek bişey olsun yeter ki.önden yamuk olup,dolgu,kıkırdak gerektiren burunlar var bunlar direkt ikinci ameliyat oluyor ki buda hiç hoş bi durum olmuyo tabi ki.
Lokalde acımıyor dimi

X