Burun Ameliyat/Estetiği ve burunda ÇIKINTI sorunu :((((

Sekine Duası

Niyet (ne için ve ne maksatla okunduğuna niyet etmek)İstiğfar ( 7 DEFA) Salavat-ı Şerife (7 DEFA)Allah-u Ekber (10 DEFA)
Bismillâhirrahmânirrahim
ferdün hayyun kayyumun hakemun adlun kuddusun
Seyec'alullâhu bağde usriy-yusrâ.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ve anetil vucûhu lil hayyil kayyûm.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ve innallâhe biküm leraûfur-rahim.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe kêne tevvêber-rahîmê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe kêne ğafurar-rahimê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Fe innâllahe kêne afüvven kadîrâ.
Bismillâhirrahmânirrahîm
innallâhe kêne semiam-basîrâ.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe kêne alîmen hakîmê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe kêne aleyküm ragîbê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ferdün hayyun kayyumun hakemun adlun kuddusun
İnnê fetâhnê leke fetham-mübînê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ve yen surakellâhu nasran azîzê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnê hızballâhi hümül ğâlibûn.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe hüvel kaviyyül azîz.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe hüvel ğaniyyül hamîd.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Hasbiyallâhu lâ ilâhe illâ Hû.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Hasbünallâhu veniğmel vekîl
Bismillâhirrahmânirrahîm
Lê yehzünühümül fezeul ekber
Bismillâhirrahmânirrahîm
İyyâke nağbudü ve iyyâke nestaîn
Bismillâhirrahmânirrahîm
Velhamdü lillêhi rabbil âlemîn

tamam tatlım siliyim msj kutumu:)) cnm ben mayıs ayında ameliyat olmadan önce kemal hocanın mail adresini netten bulup ona mail atmıstım
kemal fndkcıoglu yazdıgında nete mail adresi cıkıyo
bizim eski topic yoktu daha ozmnlar:)) ismini duydum ama nası ulasacagımı bilemediğim için mail attım polikinliğinz varmı randevu için diye:)
o da bna saolsun kac ay sonra geri dönmüs 10 ekimde:) randevu için 14. kata gelebilirsiniz diye
kemal hoca hastalarının adlarını filan unuttugu için ki normal olarak:)) bnide unutmus ameliyat ettgini randevu için gelebilirsiniz diye mail atmıs
bnde geri döndüm hocam bn size ameliyat oldm ama burnumda kıkırdak problemi var isterseniz fotograf göndereyim dedim
o da dün cvp atmıs tamam bekliyorum fotograflarını diye
yoksa halen yurtdısında:KK43:( umarım erken gelir
cıkıntımdan fazla problemlerim var tatlım bnm cıkıntı sükürler olsun cok deil ama cöküntü var
burnumu yukarı kaldrdıgımda kıkırdak resmen dısarı cıkıyo
burun sag kanadım sol kanadıma göre daha daha fazla sis ve o sislik cok sert kıkırdak gbi gecmio bastrınca da:KK43:(
yani beyaa biseyy var tatlım umarım hepsi gecer sabretmeye calısıyorum cnkü kötü düsündükce hep dah kötüsü geldi basıma
duayı yollucam tamam tatlım öpüyorum cooookkk
dualrın için cok saol dualarımdasın:-)

Canım benim o şişlik durumu bende de var, bir taraf daha şiş ama bundan sonra şişler çok yavaş iniyor diye uzun vadede geçer diye düşünüyorum. Bunu düşünmemeye çalış lütfen...

Kıkırdak ve çöküntü meselesini mutlaka sor ama Kemal hocaya... Fotoğraf yolladığın iyi olmuş, ne dedi Kemal hoca? Ne yaparsan geçermiş? İnşallah geçer tabi ama Allah korusun geçmezse ne yapılacak falan sor hepsini...

Ben anlamadım ki Kemal hocada mı sorun var? Hepimizin ameliyatında sorun var :KK50:

Canım benim o şişlik durumu bende de var, bir taraf daha şiş ama bundan sonra şişler çok yavaş iniyor diye uzun vadede geçer diye düşünüyorum. Bunu düşünmemeye çalış lütfen...

Kıkırdak ve çöküntü meselesini mutlaka sor ama Kemal hocaya... Fotoğraf yolladığın iyi olmuş, ne dedi Kemal hoca? Ne yaparsan geçermiş? İnşallah geçer tabi ama Allah korusun geçmezse ne yapılacak falan sor hepsini...

Ben anlamadım ki Kemal hocada mı sorun var? Hepimizin ameliyatında sorun var :KK50:

tatlım daha öndermedim ftograf bikac gündür yogundum
yarından sonra gönderirim galiba
düsünmemeye calısıyorum daha cok yeniyiz ama cok da moralim bozuluyo bazen kemal hocaya ameliayt oldugum için pişman oluyorum bende
yani en azından daha cok ilgi beklerdim:/

ne olacak bu çıkıntı yaa:KK43: benim 1 yıl oldu. Artık herkes fark etmeye başladı. Sorup duruyorlar üzülmeye başladım :KK43: randevu alıp gideceğim doktora, ama biliyorum aynı şeyleri söyleyecek, zamanla geçecek diyecek. Ama bunun kalıcı olduğunu kabul etmek çok zor :KK43:

ateliniz çıktıktan sonra gördüğünz burun nasıl değişime uğradı çok farketti mi şekilde.. :KK43:

Benim çıkıntı ve çöküntü her geçen gün belli oluyor. Kemal hoca ise bu duruma ilgisiz! Çok üzgünüm çok! :KK14:

Tereddütsüz bu ismi veriyorum Samsundakilere.Eğitim ve Araştırma hastanesinde Plastik Cerrah Çağlayan Yağmur.Benim 2 kez ameliyat olup mahfolan burnumu başarıyla düzeltti ve kendisine ilk defa ameliyat olan 3 hastasını gördüm burunları tek kelime ile harikaydı.Ayrıca doktora, hastaya karşı ilgisi ve hoşgörüsü ile de hayran kalacaksınız.Hani bu tarz ilgiler genelde özelde olur dedirten bir ilgi var Çağlayan Beyde...
merhaba canm bende Çağlayan beyle görüşütm ama şuan karar aşamasındayım hiçbir hastasını görmedim sen eğer resimlerini yükleyeblirsen bana cok yardımcı olursun smdiden tesekkur ederm:)

benim 2. ayda falan çıkıntı oluşmaya başladığını farkettim..daha önceden buradan okuduğum ve doktorda özellikle masajı önerdiği için, o bölgede masajı yoğunlaştırdım. biraz bastırarak daha fazla sayıda masaj yaptım ve şu anda hiç yok gibi.. 6.5 aylık oldu şimdi

benim ameliyatımın 3. haftası doldu ve dün masaj yapaken çıkıntı farkettim. sanki böyle inişli çıkışlı gibi mercimek tanesi gibi. hem de kemik gibi sert. dr.u arayacağım yarın ama normalmidir sizce masajı mı yanlış yaptım dr. mu yanlış yaptı bilemedim şu an taktım sürekli elim o çıkıntıda. masajla geçior mu gerçekten

Aynı durum bir tanıdığımda oldu. Onunkinde çıkıntı ve çökme vardı ve doktoru bu tür işlemlerin ancak cerrahi operasyon ile yeniden düzeltilebileceğini söylemiş. Bazı burunlar yeni kıkırdak oluşumunu doğru şekilde kabul edemiyormuş. Bünye meselesi bu sanırım ya da operasyon bilemiyorum. Dilerim bu sorunun şuan hallolmuştur. Geçmiş olsun.

arkadaşlar ben burun ameliyatı olalı 4 ayı geçti doktorum kapalı burun estetiği yaptı, kapalı ameliyatlarda burun daha çabuk toparlanırmış ama benim halen şişlerim çok fazla var.burnumun kemer kısmında şişlik var ama yumuşak değil bastırdığımda hafif esneme oluyor doktoruma sorduğumda oraya koyduğu kıkırdağın şişmesiymiş zamanla geçicek dedi nasıl geçicekse anlamış değilim onuda :mad: pek inanmıyorum açıkcası:KK43: ..böyle bir durumu yaşayıp geçiren var mı?? yardımcı olun lütfen içim hiç rahat değil tekrardan ameliyat olmak istemiyorum..:2:

Merhaba bayanlar :KK16:

Burun ameliyatı/estetiği sonrasında burunda ele gelen çıkıntı problemi yaşayanınız var mı? Yani burununuza yukardan aşağı dokunduğunuz zaman pürüzsüz mü orası yoksa çıkıntı var mı?

Her ne kadar takmamaya çalışsamda böyle bir problemle karşı karşıyayım ve üzülüyorum! :KK14:

2. aya yaklaştım ve kemer yerinin hafif altındaki çıkıntıyı birkaç gündür farketmiş durumdayım, hiç geçmiyor. Önceden yoktu böyle bir sorunum... Çok memnundum burnumdan ama şimdi öyle değil...

Yaşayanınız bileniniz vardır elbet... Şöyle bir elleyin burunlarınıza... Bir bende mi var bu? Ve geçer mi? Lütfen geçsin ya :KK43: Neden 2 ay sonra çıktı ortaya anlamış değilim. :KK14:
Canım bendede aynı sorun var ameliyat olalı 15 gün oldu senin kemer geçtimi

Merhaba bayanlar :KK16:

Burun ameliyatı/estetiği sonrasında burunda ele gelen çıkıntı problemi yaşayanınız var mı? Yani burununuza yukardan aşağı dokunduğunuz zaman pürüzsüz mü orası yoksa çıkıntı var mı?

Her ne kadar takmamaya çalışsamda böyle bir problemle karşı karşıyayım ve üzülüyorum! :KK14:

2. aya yaklaştım ve kemer yerinin hafif altındaki çıkıntıyı birkaç gündür farketmiş durumdayım, hiç geçmiyor. Önceden yoktu böyle bir sorunum... Çok memnundum burnumdan ama şimdi öyle değil...

Yaşayanınız bileniniz vardır elbet... Şöyle bir elleyin burunlarınıza... Bir bende mi var bu? Ve geçer mi? Lütfen geçsin ya :KK43: Neden 2 ay sonra çıktı ortaya anlamış değilim. :KK14:
Aynısından bende de var ve senelerdir geçmedi. Çok çirkin gerçekten.

üzülme canım ya geçer inş. çıkıntı sonradan çıkıyo ortaya mesela bende 2 yada 3. aydan sonra çıkmıştı çünkü şişlikler inince çıkıyo ortaya sen normalde masaj yapıyomusun yani atelin çıktıktan sonra masaj yaptınmı ben o zamandan beri masaj yapıyodum bu ayın başında gittim doktor onları bırak çıkıntın için masaj göstercem dedi bide burnumun yan tarafında biraz ödem varmış onun içinde gösterdi çıkıntı için normalde masaj yaptığım baş parmağım ve işaret parmağımın ucunu çıkıntının olduğu yere koyup ordan yanlara doğru indiriyorum yani işaret ve baş parmağımın ucunu birleştirip açıyorum canım
Burun cikintiniz gectimi

X