Burun Ameliyat/Estetiği ve burunda ÇIKINTI sorunu :((((

evet canım bende de var o çıkıntıdan doktorum 1 yıldan sonra düzeltebiliriz dedi ama tekrar katlanamam o ameliyata.. başlarda göze çarpıyordu baya..şimdi 7. ayımdayım ve sadece ben biliyorum belli değil yani..zamanla daha da küçülüyor çünkü..
cikinti sorunu yaşıyorum duzeldimi benimde 6. ay

Merhaba bayanlar :KK16:

Burun ameliyatı/estetiği sonrasında burunda ele gelen çıkıntı problemi yaşayanınız var mı? Yani burununuza yukardan aşağı dokunduğunuz zaman pürüzsüz mü orası yoksa çıkıntı var mı?

Her ne kadar takmamaya çalışsamda böyle bir problemle karşı karşıyayım ve üzülüyorum! :KK14:

2. aya yaklaştım ve kemer yerinin hafif altındaki çıkıntıyı birkaç gündür farketmiş durumdayım, hiç geçmiyor. Önceden yoktu böyle bir sorunum... Çok memnundum burnumdan ama şimdi öyle değil...

Yaşayanınız bileniniz vardır elbet... Şöyle bir elleyin burunlarınıza... Bir bende mi var bu? Ve geçer mi? Lütfen geçsin ya :KK43: Neden 2 ay sonra çıktı ortaya anlamış değilim. :KK14:

çıkıntınız geçtimi benim de aynı şekilde var suan 6. ayındayım ve hala duruyor 3. Ayda oluştu gecmiyor

Uzun süredir giremiyorum arkadaşlar çıkıntı falan kalmadı dümdüz diyebilirim. Tabi artık 5. Sene falan doldu:) ama ilk zamanlar nohut gibi duruyordu.. zamanla geçiyor paniklemeyin..

Uzun süredir giremiyorum arkadaşlar çıkıntı falan kalmadı dümdüz diyebilirim. Tabi artık 5. Sene falan doldu:) ama ilk zamanlar nohut gibi duruyordu.. zamanla geçiyor paniklemeyin..
ne zaman duzledı canım pekı kacıncı ayında ? aynı sorun bende de var 18. ayımdayım

3.6.9.12 aylarda burun şiş oluyor kızlar. benim tamponları çıkarınca aynaya baktım kocaman bir burun. bu ne dedim ya. ama o bütün nasıl küçüldü 2 senede anlamadım. derinin ince ve kalın olmasıyla alakalıymış. 1. yılında burnum çok güzeldi ama 3. yılıma gircem burun içi kanadında kıkırdak çıktı sivilce gibi.git gide büyüyor sanki. doktora gittim iğneyle 5 dakikada düzelteceğini söyledi cesaret edemedim eve geldim. haftaya gelirim dedim oysaki korktum. daha kötü olursa diye ve bayılmadan yapamam diye. başına gelen varmı basit işlemle düzelen

3.6.9.12 aylarda burun şiş oluyor kızlar. benim tamponları çıkarınca aynaya baktım kocaman bir burun. bu ne dedim ya. ama o bütün nasıl küçüldü 2 senede anlamadım. derinin ince ve kalın olmasıyla alakalıymış. 1. yılında burnum çok güzeldi ama 3. yılıma gircem burun içi kanadında kıkırdak çıktı sivilce gibi.git gide büyüyor sanki. doktora gittim iğneyle 5 dakikada düzelteceğini söyledi cesaret edemedim eve geldim. haftaya gelirim dedim oysaki korktum. daha kötü olursa diye ve bayılmadan yapamam diye. başına gelen varmı basit işlemle düzelen
Dışardanmı içerdenmi çıktı dediginiz şey ?
Doktorunuz bu duruma ne dedi :olamaz:

Merhaba kızlar ben septorinoplasti ameliyatı oldum. 35.günüm ama sağ tarafimda kemik çıkıntısı var. Elleyince bastırınca yok oluyor. Ama sonra batıyor gözüme. Sizce beklemeli miyim ? Ödem midir yoksa kemik mi kalmıştr.

Eklentiler

• IMG_20181209_124956_239.jpg
    IMG_20181209_124956_239.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 629
  • IMG_20181209_124929_549.jpg
    IMG_20181209_124929_549.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 590
evet canım bende de var o çıkıntıdan doktorum 1 yıldan sonra düzeltebiliriz dedi ama tekrar katlanamam o ameliyata.. başlarda göze çarpıyordu baya..şimdi 7. ayımdayım ve sadece ben biliyorum belli değil yani..zamanla daha da küçülüyor çünkü..
Merhaba bende ameliyat oldum o çıkıntı bende de var. Mesaj atarsaniz ozelden bir fotoğraf atmak isterim bakar mısınz

arkadaşlar ben burun ameliyatı olalı 4 ayı geçti doktorum kapalı burun estetiği yaptı, kapalı ameliyatlarda burun daha çabuk toparlanırmış ama benim halen şişlerim çok fazla var.burnumun kemer kısmında şişlik var ama yumuşak değil bastırdığımda hafif esneme oluyor doktoruma sorduğumda oraya koyduğu kıkırdağın şişmesiymiş zamanla geçicek dedi nasıl geçicekse anlamış değilim onuda :mad: pek inanmıyorum açıkcası:KK43: ..böyle bir durumu yaşayıp geçiren var mı?? yardımcı olun lütfen içim hiç rahat değil tekrardan ameliyat olmak istemiyorum..:2:
Bnm de aynı şekilde. Son durumumunuz nedir acaba

Bakınca belli değil ama elimle dokununca bende de çıkıntı var ilk günden beri farkındayım ama aynada bakınca yok gibi 😂

Herkese merhaba. Burun ameliyatımın 21. Günündeyim. Kemik eğriliğim vardı, nefes alamıyordum, estetik de bonus oldu. Burun kemerimde çok sert bir çıkıntı var. Masajla kemik düzelir mi aklıma hiç yatmıyor. Fotoğrafta çok belli değil ama aynada çok gözüme batıyor. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar.

Eklentiler

• 20200312_110756.jpg
    20200312_110756.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 286
  • 20200312_110752.jpg
    20200312_110752.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 280
Herkese merhaba. Burun ameliyatımın 21. Günündeyim. Kemik eğriliğim vardı, nefes alamıyordum, estetik de bonus oldu. Burun kemerimde çok sert bir çıkıntı var. Masajla kemik düzelir mi aklıma hiç yatmıyor. Fotoğrafta çok belli değil ama aynada çok gözüme batıyor. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar.
merhaba burnunuz cok güzel olmuş ben yeni oldum 14.günüm eskiden kalın bir burnunuz varmış sanırım o çıkıntı görünmüyor içinizi ferah tutun birde benim şuan yeni burnum sizin eski burnunuz kalınlığında çok korkuyorum

X