Burun Ameliyat/Estetiği ve burunda ÇIKINTI sorunu :((((

Sekine Duası

Niyet (ne için ve ne maksatla okunduğuna niyet etmek)İstiğfar ( 7 DEFA) Salavat-ı Şerife (7 DEFA)Allah-u Ekber (10 DEFA)
Bismillâhirrahmânirrahim
ferdün hayyun kayyumun hakemun adlun kuddusun
Seyec'alullâhu bağde usriy-yusrâ.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ve anetil vucûhu lil hayyil kayyûm.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ve innallâhe biküm leraûfur-rahim.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe kêne tevvêber-rahîmê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe kêne ğafurar-rahimê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Fe innâllahe kêne afüvven kadîrâ.
Bismillâhirrahmânirrahîm
innallâhe kêne semiam-basîrâ.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe kêne alîmen hakîmê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe kêne aleyküm ragîbê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ferdün hayyun kayyumun hakemun adlun kuddusun
İnnê fetâhnê leke fetham-mübînê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Ve yen surakellâhu nasran azîzê.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnê hızballâhi hümül ğâlibûn.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe hüvel kaviyyül azîz.
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnallâhe hüvel ğaniyyül hamîd.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Hasbiyallâhu lâ ilâhe illâ Hû.
Bismillâhirrahmânirrahîm
Hasbünallâhu veniğmel vekîl
Bismillâhirrahmânirrahîm
Lê yehzünühümül fezeul ekber
Bismillâhirrahmânirrahîm
İyyâke nağbudü ve iyyâke nestaîn
Bismillâhirrahmânirrahîm
Velhamdü lillêhi rabbil âlemîn

Canım benim o şişlik durumu bende de var, bir taraf daha şiş ama bundan sonra şişler çok yavaş iniyor diye uzun vadede geçer diye düşünüyorum. Bunu düşünmemeye çalış lütfen...

Kıkırdak ve çöküntü meselesini mutlaka sor ama Kemal hocaya... Fotoğraf yolladığın iyi olmuş, ne dedi Kemal hoca? Ne yaparsan geçermiş? İnşallah geçer tabi ama Allah korusun geçmezse ne yapılacak falan sor hepsini...

Ben anlamadım ki Kemal hocada mı sorun var? Hepimizin ameliyatında sorun var

tatlım daha öndermedim ftograf bikac gündür yogundum
yarından sonra gönderirim galiba
düsünmemeye calısıyorum daha cok yeniyiz ama cok da moralim bozuluyo bazen kemal hocaya ameliayt oldugum için pişman oluyorum bende
yani en azından daha cok ilgi beklerdim:/

ne olacak bu çıkıntı yaa benim 1 yıl oldu. Artık herkes fark etmeye başladı. Sorup duruyorlar üzülmeye başladım randevu alıp gideceğim doktora, ama biliyorum aynı şeyleri söyleyecek, zamanla geçecek diyecek. Ama bunun kalıcı olduğunu kabul etmek çok zor

ateliniz çıktıktan sonra gördüğünz burun nasıl değişime uğradı çok farketti mi şekilde..

Benim çıkıntı ve çöküntü her geçen gün belli oluyor. Kemal hoca ise bu duruma ilgisiz! Çok üzgünüm çok!

merhaba canm bende Çağlayan beyle görüşütm ama şuan karar aşamasındayım hiçbir hastasını görmedim sen eğer resimlerini yükleyeblirsen bana cok yardımcı olursun smdiden tesekkur ederm:)

benim 2. ayda falan çıkıntı oluşmaya başladığını farkettim..daha önceden buradan okuduğum ve doktorda özellikle masajı önerdiği için, o bölgede masajı yoğunlaştırdım. biraz bastırarak daha fazla sayıda masaj yaptım ve şu anda hiç yok gibi.. 6.5 aylık oldu şimdi

benim ameliyatımın 3. haftası doldu ve dün masaj yapaken çıkıntı farkettim. sanki böyle inişli çıkışlı gibi mercimek tanesi gibi. hem de kemik gibi sert. dr.u arayacağım yarın ama normalmidir sizce masajı mı yanlış yaptım dr. mu yanlış yaptı bilemedim şu an taktım sürekli elim o çıkıntıda. masajla geçior mu gerçekten

Aynı durum bir tanıdığımda oldu. Onunkinde çıkıntı ve çökme vardı ve doktoru bu tür işlemlerin ancak cerrahi operasyon ile yeniden düzeltilebileceğini söylemiş. Bazı burunlar yeni kıkırdak oluşumunu doğru şekilde kabul edemiyormuş. Bünye meselesi bu sanırım ya da operasyon bilemiyorum. Dilerim bu sorunun şuan hallolmuştur. Geçmiş olsun.

arkadaşlar ben burun ameliyatı olalı 4 ayı geçti doktorum kapalı burun estetiği yaptı, kapalı ameliyatlarda burun daha çabuk toparlanırmış ama benim halen şişlerim çok fazla var.burnumun kemer kısmında şişlik var ama yumuşak değil bastırdığımda hafif esneme oluyor doktoruma sorduğumda oraya koyduğu kıkırdağın şişmesiymiş zamanla geçicek dedi nasıl geçicekse anlamış değilim onuda pek inanmıyorum açıkcası ..böyle bir durumu yaşayıp geçiren var mı?? yardımcı olun lütfen içim hiç rahat değil tekrardan ameliyat olmak istemiyorum..:2:

Canım bendede aynı sorun var ameliyat olalı 15 gün oldu senin kemer geçtimi

Aynısından bende de var ve senelerdir geçmedi. Çok çirkin gerçekten.

Burun cikintiniz gectimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…