Bursa'lılar

HAKLISIN iftar yemeği olur arkadaşlar zamanı ayarlıyalım yerini bu cumartesi uygun olurmu size nabalım heberlerinizi bekliyorum:)kaydirigubbakcemile2

vala bence süper olur ben varım.
eee daha kimler varrr görelimmmm:)???

06.09.2008 cumartesi günü bursa iftar yemeği buluşmasına gelenler kimlerrrr???:)cokacimcoook

vala bence süper olur ben varım.
eee daha kimler varrr görelimmmm:)???

06.09.2008 cumartesi günü bursa iftar yemeği buluşmasına gelenler kimlerrrr???:)cokacimcoook

bende bursadan hanımlar nerede bu iftar yemeği çok isterim bende katılmayı ama daha uzun bi zamana ayarlansaydı organizasyon daha iyi olurdu ve daha çok kişiye ulaşılabilirdi bence
bu tarz organizasyonlar çok hoş diğer grupların ve illerin organizasyonlarına göz atmıştım nekadar hoş oluyo. kolay gelsin sizee a.s.

Arkadaşlar ozaman daha ileriye atalim olurmu hadiğin ayarliyalim tarihi siz belirleyin bu sefer olurmu öslemkumsal nasil yapalim

Ben de Namazgah'ta oturuyorum.Ramazan'dan sonra olursa gelirim,Ramazanda iftar davetleri vs çok oluyor.

evet daha uzun zmn daha iyi sonuçlar getirebilir bencede. bende bakıyorum ve özeniyorum bizde buluşalım

merhaba arkadaşlar bende bursada oturuyorum nilüferdeyim ama çalışıyorum buluşma günü uyarsa gelmek isterim :) hamile olduğum için tek başıma hiç çarşıya çıkmadım yürümekte biraz zorlandığım için eşim getirebilirse neden olmasın :)) görüşmek üzere...

hey benı de unutmayım ben de varım
ne zaman buluşuyorsunuz
gelmeyı çok ısterım

eslemlur selam canım.aslında ramazan girmeden buluşsaak iyi olurdu .herkezi çok özledim bende.yıldırımda nerdesin.ben yeşildeyim

aaaa bana çok yakınsın.bende Yeşilde türbeyle mezarlığın arasında oturuyorum

Son düzenleme:
aaaa bana çok yakınsın.bende Yeşilde türbeyle mezarlığın arasında oturuyorum

minikız canım yeşil türbeyle mezarlıgın arasındaysan aynı yerlerdeyiz canım
ben tam olarak şible taksi durgının karşısındaki arasındayım.gel tanışalım valla iyi olur.

canım sen nekadarlık hamilesinnnn,ben 6cı ayımdayım
zaten bursalı arkadaşlar hamileler baya atak yaptııı,seneye bebişlerle buluşçaz..

bu arada seherim sesin çıkmıyoooooooo napıyonn seherimde hamişşş

selam kızlar bende bursaya gelin gelicem allah kısmet ederse tabii çok merak ediyorum ama alışabilirmiyim oraya diye havası sertmi acaba?

hoşgeldın nereden gelın geleceksın bursaya ben de istanbuldan gelın geldım .umarım kolay adapte olursun benım kı bıraz zor geçmıştı havası çok sert değil.dağ var dıye aldanma çok soğuk olmuyor bursa umarım tanışma fırsatı buluruz

minikız canım yeşil türbeyle mezarlıgın arasındaysan aynı yerlerdeyiz canım
ben tam olarak şible taksi durgının karşısındaki arasındayım.gel tanışalım valla iyi olur.

bende yolun altındayım caminin orada.komediye bak belki karşılaşmışızdır bile ama nerde buluştuk.neyse tabii ki tanışırız.a.s.

bende yolun altındayım caminin orada.komediye bak belki karşılaşmışızdır bile ama nerde buluştuk.neyse tabii ki tanışırız.a.s.

seni kesin tanıyorumdur minikız.tanımasamda,mutlaka karşılaşmısızdır,çünkü parkı bilirsin,parkın içinden bizim evlere giriş var.kesinlikle parka da gelmişsindir.kızının rewsmi çok tanıdık geldi bana.ve cami diyosun zaten bizim ön kapımız caminin sokagında,hay allah bi gün parka gelde tanışalım canım.bana özelden yaz merak ettim bak senii

17+1 haftalık 5 ayıma gircem evet sneye kısmetse bebişlerle buluşuruz:))

17+1 haftalık 5 ayıma gircem evet sneye kısmetse bebişlerle buluşuruz:))

aramızda az varmış bende 24.cü haftayım.sen cadı arkadaşımız var onunla aynı haftalardasın.bu arada bebgin cinsiyeti belli oldumu?
bebişlerden önce biz hamiş hamiş de buluşuruz kız.gerçi tombik tombikiz yaa

arkadaşlar merhaba
bende teleferikte oturuyorum.
sanırım bi buluşma olmamış. kaçırdım diye üzülmüştüm
diğer grupların buluşmalarının fotoğraflarına bakınca imrendim doğrusu. çok güzel arkadaşlıklar edinilmiş burda.

hey bır hamış daha var oda benım bende 23+5 gunluğun bende sızlerle tanışmak ısterım hamış hamış ay ne guzel olur ya kocaman göbişlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…