Bursa'lılar

ya ne güzel sizin göbişler kocamandır şimdi.
ben zaten 46 kiloyum şu an bide benim göbişim büyümesine çok var.
hemen büyüsün istiyorum ya :KK43:

hey bır hamış daha var oda benım bende 23+5 gunluğun bende sızlerle tanışmak ısterım hamış hamış ay ne guzel olur ya kocaman göbişlerle

maşallah maşallah.hamişler grubumuzda günden güne artıyor..allahtan şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bir arkadaşımında hamilesi kalmasını çok istiyom..inşallah onunda haberini duyarız dualarım onunla..

adszbi8.png

w419.png

hoşgeldın nereden gelın geleceksın bursaya ben de istanbuldan gelın geldım .umarım kolay adapte olursun benım kı bıraz zor geçmıştı havası çok sert değil.dağ var dıye aldanma çok soğuk olmuyor bursa umarım tanışma fırsatı buluruz

Adana'dan gelecem canım tabii kısmet olursa,inş canım ya tanışırız orda yalnız kalacam diye çok sıkıntı yapıyorum kendime hayırlısı bende zamanla alışırım elbette sonuçta aşkım yanımda olacak :)...:teytey:

eeeeeeee kızlaarrrrr nerdesinizz yawww iftar buluşması yapılıyordu ne o yalanmı olduuu ertelensin falan demiştikkk nolcak planlar suyamı düştü iftar buluşmasımı olacak yoksa bayramdan sonra gündüzmüü bişiler ayarlanacak arada buraya yazında haberimiz olsunnn bayadır giremiyodumm dedim heralde kaçırdımmm ama daha tıkk yok sanırsaaammmm

ARKADAŞLAR ne zaman müsaitsek ayarlıyalım ortak bi karar alalım hadiğin niye kimsede ses çıkmıyor buarada pazar olmaz nöbetçiyim :KK43:

selam kızlar valla iyice tozuttunuz haa.kimseler dogru düzgün yazmıyor..

ramazanda buluşamasak bile hergün buraya ugrayalım selam sabah soralım..

ugrayanlar çok az belli kişiler.
sakın kızmayın bana ama

böle olmaz sayfayı onleyn tutalım..

kızlar uzun süredir uğrayamıyordum siteye yeni iş yerimde net yoktuu inşallah buluşuruz özlendinizz hatunlarrrrkaydirigubbakcemile5

ARKADAŞLAR B BULUŞMA yeri ayarlıyamadık buluşalım artık hadiğin kızlar

X