Bursa'lılar

eslemnur

oğlum tatlı meleğim benim
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
540
0
ARKADAŞLAR BURSALILAR OLARAK BİZDE BULUŞALIM NE DERSİNİZŞenizkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

Son düzenleme:
eslemlur selam canım.aslında ramazan girmeden buluşsaak iyi olurdu .herkezi çok özledim bende.yıldırımda nerdesin.ben yeşildeyim

ramazanda olsaa hamimiler çok canm oruç tutan az olur benceekaydirigubbakcemile3
ben çok özledim sizi kızlarr ayarlarsanız çook iyi olurrsenağlama

Güllükteyim bende ama yeşile çok geliyoruz hünkara:)çay içmeye.
Buluşalim vallahi çok güzel olur

oo yenı arkadaşlar eklenmış selam kızlar bız bursalılar olarak devamlı buluşuyoruz zaten en kısa zamanda tekrar buluşalım sızlerlede tanışmak ıstıyorum

hepinize merhaba ben de bursalıyım bursa/kestel yeni üye oldum bu siteye ve henüz alışamadım ne nerde nasıl oluyor ben de size katılmak istiyorum özel sayfanız var mı nasıl katılıcam oraya

Yagmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri Bereketiyle donatan Ramazan ayiniz Mübarek olsun...

merhabaaaa bende yeniyim bursa osmangazi den. buluşmalar olmuş sanırım önceden tühh yetişemedik ama bundan sonraa ne zmn olursa bende varım benide sayın unutmayın:KK66: en kısa zmnda bence bir iftar yemeği flnda olabilir herp birliktee görüşmek üzere millet by:KK66:

merhabaaaa bende yeniyim bursa osmangazi den. buluşmalar olmuş sanırım önceden tühh yetişemedik ama bundan sonraa ne zmn olursa bende varım benide sayın unutmayın:KK66: en kısa zmnda bence bir iftar yemeği flnda olabilir herp birliktee görüşmek üzere millet by:KK66:

HAKLISIN iftar yemeği olur arkadaşlar zamanı ayarlıyalım yerini bu cumartesi uygun olurmu size nabalım heberlerinizi bekliyorum:)kaydirigubbakcemile2

merhaba

Hoşseda Muradiyenin neresinden zaman uyarsa bende gelmek isterim

Son düzenleme:
selam kızlar
siz zamnı ayrlayın ben uymaya çalışırımmmmm.öpüyorum herkezi,hayırlı ramazanlar.

oo bursalilar çoğaliyor desenize....
Hepiniz hoşgeldinizzz arkadaşlar....
Umarim en kisa zamanda görüşürüz....

X