Tek bir ikramlık hazırlayan ev sahibi arkadaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neticede gittiğiniz ev sahibine beceriksiz îmâsı var.
Çöp ayıp bu yaptığınız.
Kendince size pasta yapmış bir kadın hazır börek almadı diye böyle eleştirmemelisiniz
Çok yazacaktinız çöp yazmışsınız.Aa herkesi biliyorsunuz ama çok kelimesini bilmiyorsunuz

Mutlu olsanız yazdıklarımı hep olumsuz anlayıp yorum yapmazsınız.Sadece laf sokmak için yazacaksaniz başka platformalarda takilin
Nerede takılacağımı size sormayacağım, çok komik bir beklenti değil mi bu?

Çeyreğim kadar mutlu olsanız kek börek peşinde koşmazdınız.

Ya bu arada ben sizi anladım. Hiç misafir sevmem ben yani oturalım kalkalım sohbet muhabbet gitmeyi çok severim ama yapmayı sevmem 😅😅 ama şu konuda hak verdim. Ben bile bir tane kek koymam bu arada çok zahmette etmem ama bir kek çerez cips çay bir de a 101 de tepsi börekleri var aşırı güzel pratik ondan yaparım üç dört çeşit olur 👍🏻 ama ellerimle yapamam beceremem de zaten şu çeşitlilik konusunda hak verdim.

Yani tabiki hemen yenilecek değil.Çünkü saatlerce oturuluyor. Eşler de olduğu için onlar zaten hiçbir zaman tam tok olmuyorlar öyle düşünün.Sadece bizde mi var bu adet anlamadım 🙄
Bu arada ben de musaitsem gelene 3 cesit koyarim . Tatli tuzlu salata.
Biz de caya da 7 8 de gelinir genelde. Yiyen yer yemeyen kendi bilir😊
Ikram ikramdir , tek keke de bir sey demem.
Maksat muhabbet olsun

Ya bu arada ben sizi anladım. Hiç misafir sevmem ben yani oturalım kalkalım sohbet muhabbet gitmeyi çok severim ama yapmayı sevmem 😅😅 ama şu konuda hak verdim. Ben bile bir tane kek koymam bu arada çok zahmette etmem ama bir kek çerez cips çay bir de a 101 de tepsi börekleri var aşırı güzel pratik ondan yaparım üç dört çeşit olur 👍🏻 ama ellerimle yapamam beceremem de zaten şu çeşitlilik konusunda hak verdim.
İşte tam olarak bunu söylemek istedim.Ama konu bilgisizliğime terbiyesizliğime kadar geldi.Anlamak isteyen doğru bir şekilde anlar .❣️ teşekkür ederim

Bu arada ben de musaitsem gelene 3 cesit koyarim . Tatli tuzlu salata.
Biz de caya da 7 8 de gelinir genelde. Yiyen yer yemeyen kendi bilir😊
Ikram ikramdir , tek keke de bir sey demem.
Maksat muhabbet olsun
Bak siz de aynı benim gibi sunumlar yapıyormuşsunuz.Kimseye zorla yemek yedirmiyoruz aynı şekilde.Bende birşey söylemedim aslında .Bu konu hakkında bilgi almak istedim .Tesekkür ederim 🌸

Akşam yemeğinden sonra olmus, o yüzdendir. Saat gec oluyor, herkes yemeğini yemiş oluyor o yüzden tatlı/meyve ve içecek kafi bence. Yemeğin üstüne kısır börek vb nasıl yiyeceksiniz🙄

İnsanları tek bir konu üzerinden yargılayıp hakaret etmeyin.Hayat o kadar uzun değil 🌸
Siz mi soyluyorsunuz bunu

Siz neden bırlıkte yedıgınız ıctıgınız Arkadaslarınızı TEK BİR KONU uzerinde yargılayıp burada dedikodu malzemesi ettiniz pekı🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X