2024 Eylül Ayı Transfer Yapacakların Paylaşım Alanı 🧸

Merhaba bende geçen hafta p.be bahçecide transfer oldum. Bugün 6.günüm pozitifi gördüm. Çok şükür. ❤️3 gün çok dikkat ettim. 5.gün embriyosu 3 gün içinde yerleşiyomuş. 4 gün ağır şeyler haricinde normal hayatıma döndüm ama tabi yine çok dikkat ettim ve dinlendim. Sağlıklı beslendim. 3. Gün evde 15-20 dakka günlük yürüyüşlere başladım. Ve bol bol Rabbime dua ettim.
Taze transfer miydi

Hayır canım. Fazla yumurta toplandığı için rahim dinlendirme oldu. 1.5 ay sonra transfer oldum. Şükğr bugün test günümdü 539 çıktı. Çok mutluyum. Darısı sizin başınıza inşaallah. 🤲🤲

Hayır canım. Fazla yumurta toplandığı için rahim dinlendirme oldu. 1.5 ay sonra transfer oldum. Şükğr bugün test günümdü 539 çıktı. Çok mutluyum. Darısı sizin başınıza inşaallah. 🤲🤲
Çok sevindim Rabbim hepimize yaşatsın bu duyguyu sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin inşallah

Kızlar bu ay 2 senedir kalınlaşmasını beklediğim rahim duvarım kalınlaşırsa bu ay transferim yapılıcak yarın emriyolarımı tedavi olduğum yeni doktorumun yanına taşıyacam transfer olacaklar burda buluşalım 🙏🏻🌺
Rahim kalınlaşması mı sıkıntıydı

Merhaba. Ben transferimin 14. günündeyim ve testim pozitif. Valla ben ilk 3 gün boyunca sadece evin içinde hareket ettim. Dışarı çıkmadım. Çay-Kahve bağımlısıyım ama transferden itibaren bunları hiç içmedim. Etkisi oldu mu bilmiyorum ama bolca da kuru incir yedim.
SAĞLICAKLA kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Merhabalar test yaptınız mı acaba ben de pek bir belirti yok korktuğum için kan tahlilini beklemeye karar verdim🙄
Merhaba ben yaptım test dün pozitifi gördüm ama bugün bi daha yapmadım yarın yapmayı düşünüyorum kan testini de gününde yapıcam inşallah sağlıkla devam eder 🤲 belirtim hiç yoktu açıkçası ilkinde hiç hiç olmamıştı sadece ufak kasık ağrıları o da ilaçlardan diye bilirim hep. Keşke bekleyebilseydim ben de ama duramadım gazlamak istemem 😅

Merhaba ben yaptım test dün pozitifi gördüm ama bugün bi daha yapmadım yarın yapmayı düşünüyorum kan testini de gününde yapıcam inşallah sağlıkla devam eder 🤲 belirtim hiç yoktu açıkçası ilkinde hiç hiç olmamıştı sadece ufak kasık ağrıları o da ilaçlardan diye bilirim hep. Keşke bekleyebilseydim ben de ama duramadım gazlamak istemem 😅
Yaa çok sevindim inşallah ben de pozitifi görebilirim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben bekleyeceğim sanırım tek çizgi görme fobim oldu😅

Çok teşekkür ederim cumartesi günü 220 çıktı pazartesi tekrar baktırmamı söyledi doktorum onu da öğrenince yazarım sizin kaç çıkmıştı🌸

Meraba canım hayırlı olsun gebeliğin sağlıkla ilerlesin inşallah 🤲🏻 Bahçeci Fulya mı Umut mu acaba ? Bende Fulya da tedavi oldum da doktorun kimdi ?

Meraba canım hayırlı olsun gebeliğin sağlıkla ilerlesin inşallah 🤲🏻 Bahçeci Fulya mı Umut mu acaba ? Bende Fulya da tedavi oldum da doktorun kimdi ?
Merhaba. Amin inşaallah kuzum. Darısı tüm bebek isteyenlere. Bahçeci umut canım. Altunizade deki klinik. Prof dr Ebru Öztürk

Çok teşekkür ederim cumartesi günü 220 çıktı pazartesi tekrar baktırmamı söyledi doktorum onu da öğrenince yazarım sizin kaç çıkmıştı🌸
Merhabalar test verdiniz mii benim de 205 çıktı cumartesi 10.gündü dr gerek görmedi test vermeme cuma cumartesi gel görürüz keseyi dedi inşallah 🥰 sağlıkla ilerlesin inşallah ❤️

X