2024 Eylül Ayı Transfer Yapacakların Paylaşım Alanı 🧸

Evet verdim sağlık ocağında verdiğim için sonuç bir gün sonra çıktı 458 olmuş doktorum artışın güzel olduğunu tekrar kan vermeme gerek olmadığını söyledi ilaçlara devam etmemi söylediler 18 inde kese için çağırdılar kese görünürse onun iki hafta sonrasında kalbi dinlemek için çağıracaklarmış aslında 18 inde 6 haftalık oluyor kalp duyulmaz mı bilemedim

Merhabalar test verdiniz mii benim de 205 çıktı cumartesi 10.gündü dr gerek görmedi test vermeme cuma cumartesi gel görürüz keseyi dedi inşallah 🥰 sağlıkla ilerlesin inşallah ❤️
Sizin de değeriniz çok güzel çıkmış inşallah kesenizi de görürsünüz Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin hepimize🤗🙏🏼

Hanımlar 5.gun dondurulmuş embriyo transferini adetinizin kaçıncı günü rahim kaç mm iken transfer oldunuz. Dün adetin 12.gunu kontrole gittim 7mm dendi cuma tekrar çağırdı ina göre progesteron başlayacağım suan uygun değil dedi.

Evet verdim sağlık ocağında verdiğim için sonuç bir gün sonra çıktı 458 olmuş doktorum artışın güzel olduğunu tekrar kan vermeme gerek olmadığını söyledi ilaçlara devam etmemi söylediler 18 inde kese için çağırdılar kese görünürse onun iki hafta sonrasında kalbi dinlemek için çağıracaklarmış aslında 18 inde 6 haftalık oluyor kalp duyulmaz mı bilemedim
Tam bilmiyorum ben acikcasi dr ne diyorsa dinliyoruz 🥲 kese icin ayri kalp atisi icin ayri gitmistim ben de ilk cocugumda bu da oyle olur kese icin vajinal bakmisti kalp icin karindan 🫶

X