BuRsa'lı hamişler lütfen yardım !

ŞAKİR KÜÇÜKKÖMÜRCÜ CANIMMM

Öncelikle çok tesekkürler arkadaşlar...Edacım İstanbul'da doktor sormuşsun hangi yakada olduğunu söylememişssin ama ben Nişantaşı'nda FECRİ SEVİLEN tek numara diorum yerimseniben çok iyi bi doktor hiç tedirgin olmadan kendini emanet edebilirsin Çapanın hocalarından yıllardır annem ben ve teyzelerim gideriz ...Sende deneyebilirsin ! a.s.

canım benimde dr um cenk bey bende çok memnunum.ilgili ben bu ay ilk kez klomen kullandım ama çatlama ignesi vermedi dr kafam karıştı perşembe günü hastanede gidicem bakalım ısım hiç yükselmedi çünkü bu gün yüksekti biraz ama olsun gidicem en azından kist oluşmaz.ama hep yorgun hissediyorum kendimi.adetim 18 nisan hayırlısı bakalım belki bi gün karşılaşırız senle

merhaba bende çekirge doruk Fatma hanıma gidiyorum ondan çok memnunum hamileliğimin başından beri ondayım inş doğumuma da o giricek bi doktor gibi değil resmen bi arkadaş gibi tavsiye ederim düşünürsen

bende simdi pembe maviden geliyorum. gitmeniizi de kesinlikle tavsiye etmiyorum. Lale hnm. ilgisiz alakasız acıklamasız... hiç bi soruya cvp bile alamıyorsunuz. bende yeni bi dr arıyorum. özel yada devlet hiç farketmez...

CANIM BEN JİMER DE JALE GÜRLÜLERE GİDİYORUM.TAVSİYE EDEBİLİRİM.BENİM İÇİN 4/4 LÜK BİR DOKTORa.s.

Merhaba Arkadaşlar Bende 3 Ay önce Düşük Yapmiştim.zübeydenin Aciline Gitmiştim Orda Ziya çetin Vardi.benle Ilgilenmişti.bende Memnun Kalip Muayenehanesine Gitmiştim.orda Da çok Ilgilendi Beni çok Rahatlatmişti.hamile Kalirsam Ona Gitmeyi Düşünüyorum.

HAYIR CANIM YAKLAŞIK 1 SENE ÖNCE SSK YI BIRAKTI.ŞU AN SADECE JİMERDE ÇALIŞIYO TAMAMEN ÖZELLL

Ya kafam karıstı :)Shimariq Pembe mavide çoğu doktordan çok şikayeti olanı duydum fakat Nilgün hnmla ilgili kötü bişi hiç duymadım acaba onunla ilgili yorum yapabilecek biri warsa dahada içim rahatlıcak

merhabalar bende medicalpark'ta nazan hanıma gidiyorum gayet memnunum güler yüzlü ilgili bi doktor tavsiye ederim

cnm SEVKET YILMAZDA MELİKE YILDIRIM DOGUM EVINDE MİTHAT BURSALI ÇEKİRGE DORUKTA DA ALİRIZA AYDIN YADA EVRIM AYDIN DERIM

nilgün hanımı asla tavsiye etmem bana ameliyatlık durumum olduğu halde aşılama yaptırtmış medikal parkta murat aslana gidiyorum son derece memnunum herkesede tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…