BuRsa'lı hamişler lütfen yardım !

yagmurrrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
796
2
Arkadaşlar ben aslen İstanbul'luyum fakat eşim Bursa'lı burda pek iyi doktor nerde var bilemiyoruz...Sizce kadın doktoru olarak Bursa'da tavsiye edebileceğiniz kim var ? ...Şu an gittiğim bi doktor var fakat sizlerin fikirlerinede ihtiyacım var...Yardımcı olursanız sevinirim ...Şimdiden teşekkürler arkadaşlar...a.s.a.s.a.s.

ben acıbadem bursa da cemile hanıma gidiyorum ama doruk tıp merkezinde gizem yıldırım varmış çok ii diyorlar ona da ara sıra uğruyorum çekirgedeki dorukta da iyi doktorlar var bahar hastanesini de tavsiye edebilirim..gerçi bunlar özel sen yazmamışsın özel isteyip istemediğini ama doruk la bahar çok uygun.tavsiye ederim.

Ya özel istiyorum çünkü acıbademde doğum yapmayı düşünüyorum fakat ben Cemile hanıma gitmiştim pek memnun kalmadığımdan bırakmıştım ...Yalnız bilmiyorum duydunuzmu ben Nilgün Karayılanoğlu'na gidiyorum pembemavide ama sizin tavsiyelerinizide gözden geçircem teşekkürler..a.s.

mrb ben medical parkta nuray hanıma gidiyorum evlendiğimden beri ona gidiyorum cok memnunum doğumuma iki hafta kaldı doğumada o giriyo tavsiye ederim hoşcakal....

şevket yılmaz devlet hastanesinin doktorları gayet iyi. benim doktorum o hastaneden Gülcan Satır. özel muayenehanesi heykelde garanti bankasının yanında stüdyo yalımın üstünde. çok cana yakın ve bilgili bir doktor. ben hastaneye değil de özeline gidiyorum. sadece test ve tahliller için hastaneye gidiyorum. ben şu an hamile değilim. 15-20 gün önce düşük yaptım. ama gebelik öncesi ve gebelik esnasında hep gülcan hanım takip etti.

valla açıkçası ben de cemile hanımdan soğudum ilgisiz geldi bana sırf hastaneye güvendiğimden gidiyorum ama böyle devam ederse başka doktora gidicem acıbadem de aylin hanım var onu daha çok övüyorlar bilmiyorum ben burda yaşamama rağmen ben bile karar veremedim belki de hamilelikte hassas olduğum için ama o yüzden diğer doktorları da yazdım.şimdilik en iyi doktor gizem gibi geldi bana bulursan bize de haber ver.

bende acıbademde aylin karahasana gidiyorum çoook memnunum canım tavsiye ederimm..pembe mavideki dr da bi arkadaşım gitti.o da memnunduu..

Streetpit cnm ben aslında Nilgün hanımdan çok memnunum fakat tek bi doktorada buranın yabancısı olduğum için pek güvenemiyorum ...Cemile hanımı gerçekten tavsiye etmiyorum sebebide bende kis vardı ve ona gittim ve göremedi detaylı muayene etmesine karşın fakat İstanbul Nişantaşı'nda bi doktora gittim ve anında ultrasonla dahi gördüler ama Cemile hanım göremedi ..Bide pek ilgili gelmedi bana ki sende bundan şikayet ediyorsun ben bulursam sölerim sizlere fakat Nilgün hanım Bursa'nın en çok doğum yaptıran doktor olduğunu duyduğum için gittim Sende bi dene istersen...

ben hanım doktorları tercih etmiyorum hiçbir zaman canım...en iyisi bile, en kötü erkek doktordan daha ilgisiz ve soğuk oluyorlar..
benim doktorum şevket yılmazda cenk aşkalli..1 numara bir doktor..

yağmurcum sana çok teşekkür ederim açtığın konu için bende bursda oturuyorum ve artık bebek düşünüyoruz benimde bir doktora ihtiyacım var hastane ve doktor için bende fikir almış oldum sağol kendine ve bebişine iyi bak ...

bende medical park ta murat arslana giditorum ve çok memnunum ilgili bir dr
ama illada kadın dr istiyosan yine medikalde nazan ardıç var
ablamın doktoru oda ablamda 10 gün önce doğum yaptı orda
hem fiyatlerıda çok uygun canım muayne 25 ytl
doğumda 500 ytl
oraya gitmeni öneririm

canım bende bahar tıpta nagihan hanıma gidiyorum, 2,5 aylık hamilyim, çok methini duydum, şuan da memnunum ilgili biri ve tecrubelide, ama insan genede bi şüpe bulunduruyo içinde, gidenler varsa tavsiyelerini bekliyorum, fiyat yönündende uygun ssk lı olduğum için 30 ytl ödüyorum

BEENİM DOKTORUM JİMER DE DR.JALE GÜRLÜLER
KİŞİLİĞİYLE ,İLGİSİYLE DOKTORLUĞUYLA MÜKEMMEL ÖTESİ Bİ DOKTOR.

Bende şuanda İnci Başol a gidiyorum Özel konur tıp merkezinde çok tatlı bilgili cana yakın bir doktor
fakat medical parktaki nurah hanıma gözukucem onun methını duydum ben . bende istanbuldan buraya yerleştıgım ıçın bılemıyorum nerde hangı dr ııdır dıye o yuzdne ıyıce arastırmak ıstıyorum
medıcal bı turlu kısmet olmadı eşımın ışı yuzunden beraner gıtmek ıstıyoruzz ama vakıt bulamıyorum
böle bölee derken dogurucam sanırım ben :)
ztn her gece doguma gıttıgımı goruyorum ruyalarımda
Allahım hayırlısını versın inşallah..

Sühendan Benderli.
Önceki gebeliğimde de gitmiştim.
Yıllardır doğum evinde çalıştığı için tecrübesinden hiç şüphem yok.
Düşük yaptığımda 4 gün Zübeyde Hanım'da yattım benimle çok ilgilendi.
Düşük sonrası kürtajıda o yaptı ve hiçbir sorun yaşamadım.
Muayenehaneside zübeydehanım caddesine taşındı.
Haftaya randevum var Sühendan hanımla hatta.

yağmucum bende bursalıyım. amaaa istanbulda kime gitmeliyim sence.benim bir gebelik kaybım oldu.bu nedenle hassasım .birde bursada uludağ üniversitesinden şakir hocyı bi dene bence.profesör. ablam çok memnundu.soyadını hatırlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…