Bursa'da buluşma var..

gel yavriimmm gellll ....hep biriliktee güzel bir gün olucakkyerimseniben

tubişim bende seni vurcam şimdi durmadan tarih değiştirme klava: 12 de gelemezsem sorumlusu sensin hayatta gelin almam seni kaydirigubbakcemile

tubişim bende seni vurcam şimdi durmadan tarih değiştirme klava: 12 de gelemezsem sorumlusu sensin hayatta gelin almam seni kaydirigubbakcemile

sırnaşık şeysırnaşık şey
yavyumm benim sucum yokk..herkes bşi cıkartıyoo napayım..bende hep beraber olsun istedigim için kesin tarihi 12 nisana belirledik..

sensiz olur mu hiç kaynanacıgımsırnaşık şey

ebrumm sana geliyomusun demiyorum zaten gelmek zorunda olan kişilerdensinn:asigim:

söz söyleme hakkın yok:dilcikar:

Son düzenleme:
bana şirinlik yapma klava: gelmeye çalışacağım tabiki ama gelemeyecek olursam kötükedihüso sorarım sana kötü gelin kaydirigubbakcemile

şimcik heycan yapmıcam dört gözlede beklemicem sırdan bi gün işte dicem malum geçen sefer
süslenmiş püslenmiş tik ana kız emme sonu kötü oldu
o yüzden hiç düşünmüyom (çaktırmayın siiznle tanışmayı çok istiyom )

papulim yakışıklını görmek isterim gel gel
ama tubiş gelin olurmu bi düşünmek lazım :)))

ok cnm benim için uyarrrr :lepi:

hadi bakalım, gözümüz aydın. inşallah o gün o saatte yanınızdayım. hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 baska gelin adaylarıda mı var yoksaakaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

özişim senin kızıda bir görelim ondan sonra karar veririz tubiş eli sopalı bi gelin heran vazgeçebilirim kaydirigubbakcemile3

kıslaaarr karar verdim bu sefer liste yapmıcam cünkü ne zamn liste yapsam birilerinin işi cıkıyor bulşusmaya gelemiyor biz listeyi yaptıgımızla kalıyoruzsenağlama

gelenler kendilerini unutmasınkaydirigubbakcemile3

özişim senin kızıda bir görelim ondan sonra karar veririz tubiş eli sopalı bi gelin heran vazgeçebilirim kaydirigubbakcemile3

sen benim kızdna vazgeç canım benim benim kız keloğlan bu aralar erkekten farkı yok senağlamasenağlamasenağlama oy kafasından şapka çıkarmıyayaım onu öyle göremmeyim diyom ama benim zilli ölse yutmuyo kafasında bişey

ben oglumu getırmıcem benı orda rahat bırakmaz delı eder oraya buraya zıplar .. babannesıne bırakıcam ınşallah ...
kaç kışı olucaz tahmınen tubişcim bacım

ben oglumu getırmıcem benı orda rahat bırakmaz delı eder oraya buraya zıplar .. babannesıne bırakıcam ınşallah ...
kaç kışı olucaz tahmınen tubişcim bacım

tatlım bir 10 -12 kişi varız sanırım..

kısss yigenimide getir görem zaten bi kac kişi daha cocouklu gelicek onlarla oynarlar:jeyyar:

Son düzenleme:
tubi bu kalabalık umarım orda tam takır olur bende dahil :))
gerçekten kalıcı dostluklar kurmak istiyorum çalıştığım için hiç arkadsım yok desem yeridir burdaa tek bayanım tek eğlencem kk benim bide başka bi site sizler arkadsımsınız vallaah ben en yalan söyleyeyim tanışıpğ evlerimize de gelmeyi gitmeyi istiyorum
çünkü çok seviyorum bu tarz seyleri
ama bana nne gelen var nede benim gittiğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…