Bursa'da buluşma var..

alçak tubiş kaydirigubbakcemile ahanda kızdım herkese yeşil ışık yakıyon buluşmaya gelmeycem gari :çok üzgünüm:

gelmede bn seni napayımm:jeyyar::dilcikar:

evet kıslarrr PAZAR GÜNÜ SAAT 14:00 DA KENT MEYDANI BURGER KİNG DE bulusuyoruz..burger kinge geldiginizdede kadınlar gurubunun masasını sorun size gösterecekler.takımda eksik kimse olursa gözüme görünmesinn:1closedeyes::dilcikar:
gelmek katılmak isteyen tüm bursalı kadınlar kulubu üyelerini bekliyoruz:1hug:

ben işlerimden dolayıı pazar gününe kadar giremiyecegim tekrardan katılmak isteyen arkadaslarımız olursa, soruları varsa takip edip cevaplayın birbirinize yardımcı olun.

pazar günü görüşmek üzere öpüldünüzzz:1hug:

ben gelene kadar yaramazlık yapmayın uslu durunsırnaşık şeynaniknanik

seyy:eek: şimcik söyle oluyorrr:eek:
ahanda yakalandımmsırnaşık şeygelde cık işin içindensırnaşık şey

tama canım tabikide gelsinn hep birlikte oluruz ne güzel..ama arkadaslarımızında cocoukları gelicek sen rahat edemem diyosan ok evde bırak

yaramaz diye dert etme tatlım dur sana ne anlatıcam papulinin bir cocougu var ismi toprak ..cocouk nerdeyse bizi olimpiyat yarısmalarına hazırlıyordu zafer plazaadasırnaşık şey o bicim yaramaz yanisırnaşık şey

ayrıca nisanlım olur kendisii:asigim:

nasıl rahat ediyosan öyle yap canımmhihoyyyt

ben toprakla nisanı bozuyorumsırnaşık şey aycannın oglu emirle nisanlancam:asigim:

sanırım beim oğlan isimden kazanıoo kaydirigubbakcemile3 naniknanik

kızlarrrrr yarın goruşmek uzereeee bende bıcı yapam yarına misler gıbı olam ztn azcık kırıklıgım var uzerımdee ama ınşallah orda olucammmmmm :))

herkesı opuyorummm tubişcimm hazırlık mı yapcan süslüüüü:)
umarım hava guzel olur

sanırım beim oğlan isimden kazanıoo kaydirigubbakcemile3 naniknanik
sırnaşık şeyişallah yüzüde bnziyordur:asigim:
iyki oğluşum yokmuş:::::)

bencede sırnaşık şey

kızlarrrrr yarın goruşmek uzereeee bende bıcı yapam yarına misler gıbı olam ztn azcık kırıklıgım var uzerımdee ama ınşallah orda olucammmmmm :))

herkesı opuyorummm tubişcimm hazırlık mı yapcan süslüüüü:)
umarım hava guzel olur

evet canımm yarın emir için hazırlanıyorumm:asigim:kıs yoksa hazır gelmişken gelinligimimi giysemsırnaşık şey

kıslarr iki hafta sonra tekrar bir bulusma düzenliyorum kendinizi ona göre ayarlayın..yeri saati tarihi ilerki zamnda yazacagımm..

listenin basına meltemle papuliii adını yazıyorum cünkü onların gelmeme gibi bir sanslarıı yok:eek:klava:

kıslarr iki hafta sonra tekrar bir bulusma düzenliyorum kendinizi ona göre ayarlayın..yeri saati tarihi ilerki zamnda yazacagımm..

listenin basına meltemle papuliii adını yazıyorum cünkü onların gelmeme gibi bir sanslarıı yok:eek:klava:

gelcem inşallah :dance: hihoyyyt

X