Bursa'da buluşma var..

tubi bu kalabalık umarım orda tam takır olur bende dahil :))
gerçekten kalıcı dostluklar kurmak istiyorum çalıştığım için hiç arkadsım yok desem yeridir burdaa tek bayanım tek eğlencem kk benim bide başka bi site sizler arkadsımsınız vallaah ben en yalan söyleyeyim tanışıpğ evlerimize de gelmeyi gitmeyi istiyorum
çünkü çok seviyorum bu tarz seyleri
ama bana nne gelen var nede benim gittiğim

oyy kurban olurum senin yüregineee:asigim::asigim:

12 nisanı İple cekiyorum

özicim sana katılıyorum. bende arkadaşsız sayılırım istanbuldan buray gelın olarak geldım eşımın arkadaşları var ama cogu calışıyor yada kafa dengı olmayanlar var.. ztn bnmde 9,5 aylık oglum var tum zamanımı alıyor.. ev oturmalarıda cok zevklı oluyorr :) ozellıkle yıyecek kısımları heuheuee

dun gece baktım 12 si pazar a gelıyormuşş eşimsiz ilk randevum olucak burda benı oraya bırakıcak sona bı yerden alır kendülerüüüü :) :hıh

çok isterdim yanınızda olmak ama malesef nöbetçiyimÇok üzgünüm çoook

of ya bu buluşma ne zaman olacak tubicik çok geç tarıh te yapıyoruzya gunler geçmek bılmıyor sankı sızlerle tanışmak için çok mu sabırsızlanıyorum

of ya bu buluşma ne zaman olacak tubicik çok geç tarıh te yapıyoruzya gunler geçmek bılmıyor sankı sızlerle tanışmak için çok mu sabırsızlanıyorum

kıss istemeye gitmiyozz datlum bulusmaya gidiyoz neye heycanlanıyonsırnaşık şey

herkese uysun diye bu tarihi koyduk canımın içi:nazar:

özicim sana katılıyorum. bende arkadaşsız sayılırım istanbuldan buray gelın olarak geldım eşımın arkadaşları var ama cogu calışıyor yada kafa dengı olmayanlar var.. ztn bnmde 9,5 aylık oglum var tum zamanımı alıyor.. ev oturmalarıda cok zevklı oluyorr :) ozellıkle yıyecek kısımları heuheuee

cemre vallaha sana katılıyom o kadar zevkli oluyoki benim kızda yaşıtı varsa ço k seviniyo tabi paylaşmayı bilmiyo ama ne yapalım heç anasına çekmemiş benim kız ille bana diyo senağlama amma ben hiç ev oturmalarına gidemiyom bu aralar vallaha bi anneme gidiyom allahtan oda varmış ya olmzsa tırlatırmışım herhallülülülülülü

öziş sen kız tarafısınnn kime istiyon bniiikaydirigubbakcemile3..sende dünden vermeye razısın masallahsırnaşık şey

oy öylemeyim gülüm ama benden de kız alınmazki evde kalırsın kız sonra benim yüüzmden kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

kız herkes sen gübü delümü -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
kaçıp gelsin zaten kriz ya kavulsa nasıl iş bulcaz kıza kaydirigubbakcemile5

sırnaşık şeysırnaşık şey

sen az öncekiii soruma cevap ver hanim hanimmmmsırnaşık şey bundan bir önceki sayfadaaa:emir_bebek:

bacum bana ait bir soru göremedim zatende cvp vermişim bi üst msjda yaşlanıyom desem
daha allahıma şükür senin gibi kaç genci cebimden çıkarırım :)))
gözlerim sağlam canum benim amma ile soru sorcam diyosan
haydi sor sor sor :))

oy tubi yazarken göbeğim çatladı gülmekten

bacum bana ait bir soru göremedim zatende cvp vermişim bi üst msjda yaşlanıyom desem
daha allahıma şükür senin gibi kaç genci cebimden çıkarırım :)))
gözlerim sağlam canum benim amma ile soru sorcam diyosan
haydi sor sor sor :))

oy tubi yazarken göbeğim çatladı gülmekten

kaydirigubbakcemile3gülme kısss ben saa küsüm kendi elleriyle bniiii millete veriyorrrsenağlamainsan biraz naz yaparrrsırnaşık şey sen nasıl kız tarafısınnnsenağlama

elinden gelse bnii topraga postalıcaksenağlamasırnaşık şey

bi gör işi gücü ne sorr bacımı gecindirebilcen mi de sorusturr nerdeeeeeeeeeesırnaşık şey

nerdeyse bni verip üstünede para vericekksırnaşık şey

ya uzun süredir giremedim foruma =( o gün aslında nişanlımla bende zafer plazadaydım bilsem 5 dk uğrardım yanınıza

ya uzun süredir giremedim foruma =( o gün aslında nişanlımla bende zafer plazadaydım bilsem 5 dk uğrardım yanınıza

biz kadınlar kulubu bursalı hanımlar için bulusma yapalım onlar nisanlısıyla gezsin ohhhh kebap vallla:dilcikar:sırnaşık şey

özi senin kız kaç yaşında ?? oğlumla tanıştıralımda oyun arkadaşı fln olsunlar
bu arada adım deniz bnm memnun oldum .

X