Bursa'da buluşma var..

hahahahhaha allah canını almıyaaaa :))) ne gıycen bı kot bı tshırt tamamdır ıstee...

boyle deyıp abıyeyle gelırmışım hahahahhaha

kısss kırmızı abiyeni giy o sana cok yakısıyosırnaşık şeylülülülülülü

gelinlik giy gel sennnnnnn
hazır arada çıkarırız sositosositosositososito

yok kısss donla gelcemmsırnaşık şey

kızlarr az kaldı pazara benide heycan bastı .. yakamda kırmızı aranfil lcek tanımanız için :jeyyar:...hatta oğlumada takarım bi tanee.. :roflol:

anaaa tangamı giycen kız kaydirigubbakcemile :mymeka:

heeee hemide kırmızıııı:jeyyar:sırnaşık şeystipriz yapcam size :roflol:sırnaşık şey
kızlarr az kaldı pazara benide heycan bastı .. yakamda kırmızı aranfil lcek tanımanız için :jeyyar:...hatta oğlumada takarım bi tanee.. :roflol:

ayy kıs heyecanlanma ciciosummm
sen karanfil koyyy bendee bir buket cicek koyucamsırnaşık şey..eger yakasında buketlerden kafası görünmeyen biri görürüseniz bilinki bnmsırnaşık şey

tubi ne ayıp kayınpederşn geliy o
ayıp ayıp adam seni görmeden kaçcak

ayy kıs heyecanlanma ciciosummm
sen karanfil koyyy bendee bir buket cicek koyucamsırnaşık şey..eger yakasında buketlerden kafası görünmeyen biri görürüseniz bilinki bnmsırnaşık şey

:roflol: :roflol: ok seni tanıması daha kolay olur...

tubi ne ayıp kayınpederşn geliy o
ayıp ayıp adam seni görmeden kaçcak

kız tubaaaaaaaaa delikafadulden hani sen beim oğlumu alcektin alcak gacııı :dilcikar: :dilcikar:
özi bu bizim oğlanlar oyalıo bacım sanki dunyada tek gelin o gel biz bunu almayıverekte görsunn :dilcikar:

kızlarr belkı bnm hazıran annelerınden arkadasımda gelıcek .. o mudanyada oturuyor adı sevda nıckı sevce. belkı o da bebegıyle gelebılırr

ama ben bnmkını getıremem cok yaramazzzz bısey anlamam sızlerden sonra ..

seyy şimcik söyle oluyorrr
ahanda yakalandımmsırnaşık şeygelde cık işin içindensırnaşık şey

tama canım tabikide gelsinn hep birlikte oluruz ne güzel..ama arkadaslarımızında cocoukları gelicek sen rahat edemem diyosan ok evde bırak

yaramaz diye dert etme tatlım dur sana ne anlatıcam papulinin bir cocougu var ismi toprak ..cocouk nerdeyse bizi olimpiyat yarısmalarına hazırlıyordu zafer plazaadasırnaşık şey o bicim yaramaz yanisırnaşık şey

ayrıca nisanlım olur kendisii:asigim:

nasıl rahat ediyosan öyle yap canımmhihoyyyt

ben toprakla nisanı bozuyorumsırnaşık şey aycannın oglu emirle nisanlancam:asigim:

aman anam bu kız ayran ötesi gönüllü
yavrum güzel kızım ben sana akıllı akıllı otur demiyom mu ne öyle daldan dala [ (semra hanımın kulaklarını çınlatam dedim de:)) } vallaha evde kalcan göstere göstere yapma bari bak beğenmediğinin ver sepeti koluna:))

sırnaşık şeysırnaşık şeytaamam bu sefer sonnn emiraliyi istiyommm:asigim:sırnaşık şey(semra kaynanam duymasınnaniknanik)sırnaşık şey

kan düşürcek bu kız allahım sen koru
kız milletinden
anası toprağa sahip çık o gün nişanlısının kucağında başkalarını görebilr
çocuk hazırlıklı olsun ayça sende gelinine sahip çık gitmesin elinden toprağın başına gelen saenin kinin de başına gelemsin sonra::((

canım tubacım ben de talıbım sana yanı oğlum ıçın bılmıyorum zaten bana sozun var bakacan dıye oğluma :)))))))))) yoksa nasıl geleyım canım benım benı de mı kandırdın yoksa

canım tubacım ben de talıbım sana yanı oğlum ıçın bılmıyorum zaten bana sozun var bakacan dıye oğluma :)))))))))) yoksa nasıl geleyım canım benım benı de mı kandırdın yoksa

sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3sırnaşık şeyayyy

öziş taliplerim arttıı ne diyon bu işeesırnaşık şey

yorum yok kafam karıştı
bu çocuklar bir birine düşücek yazık yazık allahım sen bizi gençlerim şerrinden koru:))

kız çokmu hoşuna gitti çocukların senin içinb kavga etmesi bak havaya girme
almazlarsa ortada kalma sakın hepsini idare et şimdilik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…