Bursa'da buluşma var..

canım oğleden sonra kı sınav yerıne yakın kent meydanı sınavın bıtınce gel olur mu ?yoksa tubıcık vuracakmış :uhm:

canım oğleden sonra kı sınav yerıne yakın kent meydanı sınavın bıtınce gel olur mu ?yoksa tubıcık vuracakmış :uhm:

topa dizecem hepiniziii en sonunda:dilcikar::jeyyar:

yavrum sınavlarına girsinler diye bir hafya sonrasını yazdım..yine sınavım var derlersee sonlarınııı kendi elleriyle yazarlar:jeyyar:sırnaşık şey

-tatlicadiarzu-ya pardon şimdi de sen benım yaşlılığına ver ne olur hem ben çocukluyum uykusuzum sınavlar 5 nısandaydı değil mi ya ooooooffffff

-tatlicadiarzu-ya pardon şimdi de sen benım yaşlılığına ver ne olur hem ben çocukluyum uykusuzum sınavlar 5 nısandaydı değil mi ya ooooooffffff

oyy canım benim önmli degil..evet sınavları 5 nisandı evet bizde bir hafta sonraya 12 nisana erteledikki herkes rahat rahat gelsinnn..

bu arada özis nerde yavv niye hiç sesi cıkmıyorrrrr..

tubi ben toplantıya gelmicemm benim kızımı kel yaptılar(
çirkin çirkin göstermem sze kızımı :)))

tubi ben toplantıya gelmicemm benim kızımı kel yaptılar(
çirkin çirkin göstermem sze kızımı :)))

söyledigi söze bakk

o teyzesinini ilk göz agrııı ilk tatluşuuu..benim yigenim cirkin olur mu hiçç:asigim:

hele bi gelmede bak ben seni napıyoommmklava:

Çok üzgünüm çoook karar verdim kızımı erkek gibi giydireyim :))
bide küpelerini çıakrayım oğlum var derim hehehehe
hehe hehe

Kızlar bende geliyorum inşallah....

tubi ben bu yerini çok sevdim taam merkez olmuş vallaha :))

buluşmamı var nerde ne zamannnn ?

kısss topiğin basını niye okumuyonnnnsırnaşık şey

bak burdaaa

bulusmamızı 12 NİSAN SAAT 14:00 KENT MEYDANIN İÇİNDEKİ BURGER KING TE gerceklestiriyoruz

başında 8 mart fln yazıyordu bır kac sayfa okjudum sonra son sayfaya tıkladım emmmee burda da yenı bır buluşma olucagını okudugum ıcın fln fılan ıştee goremedım nee baarıon :mymeka:

benıde yaz gelcem :dilcikar:

bu memlekette 3-5 şen şakrak arkadaşım olur bariii kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…