Bursa'da buluşma var..

tubicik canım ayarlamışsın yine.inşallah busefer herkes gelir.zaten busefer mazeret yok.hele rapunzel senden hiç mazeret istemiyoruz.bebişe biz bakarız.sen keyfine bak :teselli: ama tubicik sınavdan sonra yap olur mu.benim sınav 4-5 nisan.herkesi öpüyoruuuum...

tubicik canım ayarlamışsın yine.inşallah busefer herkes gelir.zaten busefer mazeret yok.hele rapunzel senden hiç mazeret istemiyoruz.bebişe biz bakarız.sen keyfine bak :teselli: ama tubicik sınavdan sonra yap olur mu.benim sınav 4-5 nisan.herkesi öpüyoruuuum...

yavrum 10 nisandada malinaanın almelyatı var diye önceden yapıcaktıkk..hafta içide calısıyoruz oda olmuyor..

sanırım 5 nisana gelicek bulusmamız..sınavdan sonra cıkıp gelsen olmaz mı.neysek telefonda konusuruk

kıslar yerimizi buyük itimal

Sıla Türkü Evi
Çekirge Mahallesi Çekirge cad No:9/A Osmangazi / Bursa burası olucakk...

açık adres yazmışsın amaaaaaa ben o kadar bursalı değilim kı bilen .nereye yakındır bura

buluşun hatunlar buluşun da bızde istanbulda buluşuyoz arada bızım yerede ugrayın :))))inş guzel bı buluşmanız olur kalbımız sızınle ay unutmadan bol bol resım ıstıyom:)

yavrum 10 nisandada malinaanın almelyatı var diye önceden yapıcaktıkk..hafta içide calısıyoruz oda olmuyor..

sanırım 5 nisana gelicek bulusmamız..sınavdan sonra cıkıp gelsen olmaz mı.neysek telefonda konusuruk[/QUOTE
ya benim sınav hem sabah var hemde öleden sonra 2:30 da.gelemem yani.sınavım çok kısa sürer ama sonra oraya gelmem uzun sürer:KK43: inşallah sınav sonrası gelmeye çalışırım canım...

canım ya burası nere

bebişim merkezde bildigin bir yere gelirsin.ben seni ordan gelir alırımyerimseniben

ya benim sınav hem sabah var hemde öleden sonra 2:30 da.gelemem yani.sınavım çok kısa sürer ama sonra oraya gelmem uzun sürer:KK43: inşallah sınav sonrası gelmeye çalışırım canım...

yapma yavvvv:çok üzgünüm:

sınava nerden giricenki balım

buluşun hatunlar buluşun da bızde istanbulda buluşuyoz arada bızım yerede ugrayın :))))inş guzel bı buluşmanız olur kalbımız sızınle ay unutmadan bol bol resım ıstıyom:)

merak etme canımmm bol bol cekcm herkesiiii..kaydirigubbakcemile3

yine gelemicem ben:KK43:
benimde sınavım var ve taaa, yıldırım ticaret lisesinde. bayağı ters:S
yine burdan bakarım fotolarınıza:kızgın:

bebişim merkezde bildigin bir yere gelirsin.ben seni ordan gelir alırımyerimseniben

yapma yavvvv:çok üzgünüm:

sınava nerden giricenki balım

canım sınav yerlerini yazıyorum.nereler olduğunuda bilmiyorum.bilen arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim.
birisi:ZİYA GÖKALP İLKÖĞRETİM OKULU SIRAMEŞELER/OSMANGAZİ
diğeride.DR. NECLA YAZICIOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU ÇİRİŞHANE MH.LALE SOK.OSMANGAZİ.(bu öğleden sonraki sınav yerim. buluşma yerinize yakınmı bilmiyorum.eğer yakınsa gelebilirim.)

biz bu bulusmayı kimler için düzenliyoz acaba:dilcikar:

Bizim için olabilir ama kuzucum o gün Türkiye Genelinde AÖF sınavı var :çok üzgünüm:
zaten o sınava girmek istemiyorum, kanıma girme :eek:klava:

canım o gün bir kaç kişinin telefonunu alırım, ararım ve eğer dağılmamış olursanız gelmeye çalışırım. gerçi sonlarına yetişcem gibi geliyor ama, kısmet yerimseniben

canım ya herkezın sınavı var galıba ıstersen başka zamana kalsın herkezın olduğu bır zaman fıkır sadece

kızlar nasılsınız bugünlerde biraz işlerim var bilgisayarın başına pek oturamıyorum umarım buluşmaya gelebilirim hepinizle tanışmayı çok istiyorum görüşürüz inşallah hepinizi öpüyorum, kaydirigubbakcemile3 tubişim senide çooook öptüm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ne zman olcak bu buluşma kafam karıştıı kimi sınav var yazmış biri ameliyat olcakmışş.. daha uygun zaman bulalım ozaman daha erken olsunnn ozamanda seçimemi çatıoo :bbo:

yada herkes sınava erken giremez ama erken oy kullanabilirr erkenden oyları kullanır buluşruz olmazmıı ???

güzellerim sıla türkü evini ve 4-5 nisan gibi istemememin nedeni malina arkadasımız ameliyat olucak,ameliyata girmeden önce söyle şen şakrak hep birlikte güzel bir gün gecirebilmekti.ama görüyorumki herkes için uygun olmuyor..arkadasımıza acil şifalar diliyoruzz

o yüzden bulusmamızı cocuklu arkadaslarımızada uygun olsun diye 12 NıSAN SAAT 14:00 KENT MEYDANIN ıÇıNDEKı BURGER KING TE gerceklestiriyoruz..

tek bir bahane yazanı vururum ona göre :dilcikar::jeyyar:

Son düzenleme:
X