Bursa erikli kreş önerileri

fsl

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2015
2
0
42
Merhaba herkese
Bursa erikli de 3,5 yaşındaki kızım için kreş önerilerinizi bekliyorum. Gönderip memnun olduğunuz yer varmı teşekkür ederim şimdiden

Merhaba Bursa'da yaşamıyorum ama nacizane bir tavsiyem olacak. Ben de kızımı krese gönderdim gerek kreste yaşadıklarından gerekse şu son olaylardan sonra kreş değil de köklü özel okulların anaokulu bölümüne göndermek daha iyi olacağına karar verdim ve kaydimizi bir üniversitenin özel okuluna aldım. Neden dersen imkanları çok menüde bile fark ediyor kreste doğru düzgün et çıkmıyordu menüde . Bütün gün tek sınıftalar ama büyük okulda olunca resim atölyesi ayrı müzik sinifi ayrı çocukların enerjilerini atacakları yer çok. Öğretmenler de daha bilinçli dört yıllık fakülte mezunu ve deneyinliler kredteki gibi 17-18 yaşındaki lise öğrencisini yardımcı diye koymuyorlar. Servisleri daha sistemli. Bu sebeplerden ben özel okul tercih ettim küçük kreşlerde amatorlukler çok. Muhatap olacak sorumlu bulamiyosunuz köklü okullarda muhattabiniz belli

Aslında bende bahçeşehir anaokulu na göndermeyi de düşündüm ama biraz uzak kalıyor hergün en az 40 dakika yol zor olur diye vazgeçtim. Çok zor okul seçmek insan korkuyor bişey olur mu nasıl davranırlar diye. Teşekkürler ederim yorum için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…