BURSA BULUSMA FOTOLARIII..şok! şok!şok! bulusmada NİŞANLANDIMDA geldim!

canım ya o ıstedığın bıraz zor olucak galıba çalışıyor arkadaşlar ama organızator tuba bırseyler ayarlar bakarsın işten falan kaçarda buluşuruz .inşallah

geçmiş olsun canım iyi haberlerini bekliyoruz

çok eğlenceli bir gün olmuş
gözlerinizdeki gülümsemeden belli...
hepiniz çok tatlısınız,ne güzel bu buluşmaların olması ve
sizleri görmemiz...
dostluğunuz daim olsun arkadaşlar...
sevgiler...

gelemediğim için çok üzgünüm hapiniz süper çıkmışsınız kaydirigubbakcemile3

ya herkes haftasonları bir yerlerde buluşmuşlar................ay ben çokkkkkkkkkk kıskandım.......
pek şirinsiniz...........
gelinler damatlat taçlar..oh oh.......daim olsun işallah muhabbetiniz...........

:) süper görünüyorsunuz yaaa
Dostluğunuz daim olsun

Çok güzel ya buluşmuşsunuz arkadaşlığınız daim olsun inş.
tubicik kız gerçekten nişan resimleri de var sandımkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

senin ifaden sonra alıncak:dilcikar:

Son düzenleme:
kızlarr şimdilik oğlumda önemli bişi yok brnuna sprey verdi dr eğer yine kanarsa ihmal etme getir dedi.. teşekkur ederim merak edenlerr... bu arada gusel yorumların hepsi için teşekkurler.. bide deniz yokk insan hiç merak edipte girmezmii denizz deniiiiiiiiiiiiz nerdesin kuşumm :)) herkese şeniz

kızlarrr ancak fırsat bulabıldım dun bızımkı azdıda azdıııı yenı uyuduu geldım bende ..
fotolar super ama ben nıden öleee beyaz cıkmısım kıı aneammmm betım benzım atmış sankııı :)))

cok cok guzel bırgundu cok guldum cok eglendımmm.. hepınızı cok sevdım

ee ne zaman buluşuyokkk :))

ohh cok şükür canım yaa..,y, oluca iyileşicek buna inan ve baska bşi aklına getirme..:asigim:

eyup asaf ne durumda acep aneaamm o nası bebikkk hıc durmadı gezmecıı senıııııı :)) gezerken gıkı cıkmıyor durunca basıyor yaygarayı

kıss nerdesin sen:dilcikar:

fotoları ekmeden öncee seni camasır suyuna basmıştımsırnaşık şeykaydirigubbakcemile3 belki ondandırrsırnaşık şey

hahahahhaa delı yaaa hazır cuvap senııııı :))) ya benı sormayın dun gece 3 te yattım gecede kalktım emzırmeye fln .. başım zonladı 3 e kadar bırde bacagımı yataga carptım gece kalk sar sarmala derken uyumadım ıstee
sabah aralı babaanneye teslım ettımde azcık uyumuşumm :)) ehuuuu

gel tatlım gell inş çok harika oluoo.. bizde seni tanımak isterik..

tatlım yaa neden gelmedin.. ne guseee oldu.. nese bidahaki sefere inş kaydirigubbakcemile5

en kısa zamanda tekrar buluşalım bencede tubicik gelinim.. sen bu başlığı bırak hemen bursalılar ne zman buluoz başlığı aç kaydirigubbakcemile3

ohh cok şükür canım yaa..,y, oluca iyileşicek buna inan ve baska bşi aklına getirme..:asigim:

inş tatlım.. çocuk senn aşkından heder oldu.. kaydirigubbakcemile3 ne biçim sevgilisin sen nişanlını ziyarete gel.. kaydirigubbakcemile3

yaf burnu kanymus dnde kanamıs sanırsamm aycaa az önce baırmaya gitti şimdi iyimiş bşi yokmusss
korkuttu biziii:asigim:

aaa neden acabaa cok gecmıs olsunn kıyamam nazarımız degdı cocugaaa

geldıgımde hep sızlerı anlattım evdekılere kızlar cok tatlısınızzz mucckkkkkkkkkxxx

:asigimyyy o benim canımın yarısııııııı:asigim:

kıskananlar catlasnnnsırnaşık şey

aaa neden acabaa cok gecmıs olsunn kıyamam nazarımız degdı cocugaaa

geldıgımde hep sızlerı anlattım evdekılere kızlar cok tatlısınızzz mucckkkkkkkkkxxx

aynen bende sizi aanlattıp hep eşime detaylı anlatırım özele baksana sen bii... oğlum şimdilik ii Allha şukur sebebsiz yere 2 sabahtır burnu kanadı.. sennde başına gelmeyen kalmamış dun gece kaydirigubbakcemile3

:asigimyyy o benim canımın yarısııııııı:asigim:

kıskananlar catlasnnnsırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kizlar hepinizde cok tatlisiniz.tubisim sende oyle allah muhabbetinizi artirsinŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…