BURSA BULUSMA FOTOLARIII..şok! şok!şok! bulusmada NİŞANLANDIMDA geldim!

yaf burnu kanymus dnde kanamıs sanırsamm aycaa az önce baırmaya gitti şimdi iyimiş bşi yokmusss:nazar:
korkuttu biziii:asigim:

aaa neden acabaa cok gecmıs olsunn kıyamam nazarımız degdı cocugaaa

geldıgımde hep sızlerı anlattım evdekılere kızlar cok tatlısınızzz mucckkkkkkkkkxxx

deniz oğlun çok tatlı maşallah ya :nazar: soğanı yemesine bak ne şirin canm benimm..

kızlarr şimdilik oğlumda önemli bişi yok brnuna sprey verdi dr eğer yine kanarsa ihmal etme getir dedi.. teşekkur ederim merak edenlerr... bu arada gusel yorumların hepsi için teşekkurler.. bide deniz yokk insan hiç merak edipte girmezmii denizz deniiiiiiiiiiiiz nerdesin kuşumm :)) herkese şeniz

ay çok sevindim giremedimde meak ettim çok fazla aman ne güzel

püffffffffffffffffff bune çirkinlik böyle ,ana desen çirkin cadı baba desen bi o kadar çirkin buda haliyle onlardan çıkmış tabikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şaka yaptım şaka yaptım lülülülülülülülülülülülülülülülülülü
allahım size bağışlasın dünya tatlısı maşallah anne de güzel babada kardeşim olsun ikinizde çok sevdim vallaha çok yakışıyordunuz çokta güzel anlaşıyorsunzu belli bu mutluluğunuz bir ömür devam etsin inş kayınvalidenle birlikte inş çok şanslısın çünkü anladığım kadarıyla bu şansın ömrün boyunca hep devam etsin

ayy benı aglatıcaksın yaaaaa suss :KK43: duygulandım kızz :KK43:( bakma sen oylee sureklı guldugume cok sulugozumdur ..

guzel dıleklerın ıcın cok cok teşekkurler .. Allahım herkesın gonlune gore versın .. Allah hepımıze saglıklı evlatlar huzurlu yuvalar nasıp eylesın

Aminnnnnnnnnnnnnnn

ayy benı aglatıcaksın yaaaaa suss :KK43: duygulandım kızz :KK43:( bakma sen oylee sureklı guldugume cok sulugozumdur ..

guzel dıleklerın ıcın cok cok teşekkurler .. Allahım herkesın gonlune gore versın .. Allah hepımıze saglıklı evlatlar huzurlu yuvalar nasıp eylesın

Aminnnnnnnnnnnnnnn

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cümlemiz için bidaha aminnnnnnnnnnnnnnnn
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk: (bunu güler yüzlü düşünün lütfen:)yerimseniben

eyup asaf ne durumda acep aneaamm o nası bebikkk hıc durmadı gezmecıı senıııııı :)) gezerken gıkı cıkmıyor durunca basıyor yaygarayı
kuşum sana soyledım ya oyuncakcıda durmaz dıye bız aramıza ona hacı yatmaz dıyoruz da :)))))))))
hahahahhaa delı yaaa hazır cuvap senııııı :))) ya benı sormayın dun gece 3 te yattım gecede kalktım emzırmeye fln .. başım zonladı 3 e kadar bırde bacagımı yataga carptım gece kalk sar sarmala derken uyumadım ıstee
sabah aralı babaanneye teslım ettımde azcık uyumuşumm :)) ehuuuu
kız gene mı babaneye bıraktın oh gel keyfım gel ne güzel iş

allah nazarlardan saklasın ama bır daha kı sefere bencillik yapmayıp getır şu oğluşunu .senı bencıl senı

Ay çok şekersiniz ya ... :1hug: Allah dostluğunuzu daim etsin hanımlar :nazar:

Çok tatlı görünüyosunuz hepiniz de a.s.

benneyaptımki offffff of yine kaçırdım buluşmayı :a015:
bu seferde olmadı arkadaşlar, artık kısmetse bir dahakine. ben abanta gittim, dershane gezi düzenledi, son anda katıldım. yer yoktu, bi arkadaş çıkmıştı ve onun yerine beni almışlardı. tubicik mesajın için çok teşekkür ederim canım a.s.
hepiniz çok güzel görünüyosunuz, inş. aranıza bende katılacağım ve arkadaşlığımız hiç bozulmaz :Saruboceq:

Ay çok şekersiniz ya ... :1hug: Allah dostluğunuzu daim etsin hanımlar :nazar:

Çok tatlı görünüyosunuz hepiniz de a.s.

amin tatlım çok saol yorum için.... kaydirigubbakcemile5

bu seferde olmadı arkadaşlar, artık kısmetse bir dahakine. ben abanta gittim, dershane gezi düzenledi, son anda katıldım. yer yoktu, bi arkadaş çıkmıştı ve onun yerine beni almışlardı. tubicik mesajın için çok teşekkür ederim canım a.s.
hepiniz çok güzel görünüyosunuz, inş. aranıza bende katılacağım ve arkadaşlığımız hiç bozulmaz :Saruboceq:

keşke gelseydin ama uzulme biz bu gidişle daha çook buluşuruk.. çunku birbirimizi çok sevdik.. sende katılırsın inş bidqahaki sefere kaydirigubbakcemile5

seni hesabın sonra kesilecek:dilcikar:

amin tatlım çok saol yorum için.... kaydirigubbakcemile5

keşke gelseydin ama uzulme biz bu gidişle daha çook buluşuruk.. çunku birbirimizi çok sevdik.. sende katılırsın inş bidqahaki sefere kaydirigubbakcemile5

bidaki seferrr sıla türkü evindeyizzzzzz:jeyyar: söylee kaynanancıgımla göbeklerimiz atıcaz..sırnaşık şey

valla ben oynamadan eylenceye eylence demem kurtlarımı dökmem lazımmÇok üzgünüm çoooksırnaşık şey

Bursamm yine buluşmuşş yaa....
Ama niye benim haberim yok duyuru oldu da ben mi görmedimm acaba:KK43:(((
Kızlar yine çok tatlısınızz....
Maaşallah hepinize...
Ayçacım oğlun çok yakışıklı maaşallahh....
Nişanınız hayırlı olsunn tubicik:))))
Dostluğunuz daim olsunn....

Bursamm yine buluşmuşş yaa....
Ama niye benim haberim yok duyuru oldu da ben mi görmedimm acaba:KK43:(((
Kızlar yine çok tatlısınızz....
Maaşallah hepinize...
Ayçacım oğlun çok yakışıklı maaşallahh....
Nişanınız hayırlı olsunn tubicik:))))
Dostluğunuz daim olsunn....

tekkür ederizz papatyacıımm evt cok eylenceli bir gündüü bidaki sefere senide görmekisterizzz:asigim:

düğünümede bekliyommsırnaşık şey

tubicik 3 aylık bebişi olanları da düşün gülüm nasıl gelırım ben ya gobecık atmaya bu kızanla sorarım sana :uhm:

tubicik 3 aylık bebişi olanları da düşün gülüm nasıl gelırım ben ya gobecık atmaya bu kızanla sorarım sana :uhm:

aman canımcıgım sanki herzaman eylenmeye gidiyozzz bi seferligine bırak birine gdelim eylenelim yahuuu:dance:

X