BURSA BULUSMA FOTOLARIII..şok! şok!şok! bulusmada NİŞANLANDIMDA geldim!

tuba sen emir e dıkkat et canım sana pas verır özinin kıza asılıyor galıba bak sana foto ya bırbırlerıne bakıyorlar senınle alakası yok çok dıkkat et

sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

yok kısss bizim onunla aşkımız cok büyük:asigimda cikolatayı seviyor bende:asigimda dondurmayı seviyor bende:asigim:aramızaki aşk co büyük yaniisırnaşık şey

benim kıza senin oğlunu alcam başkalarının nişanlılarında gözümüz olmaz biizm:

ah tamam o zaman özi sizin gibi bır aılede olması oğlumum benı çok rahatlatır nede olsa kardeşın eylemeyı de bılıyor .bır daha kı buluşmada söz keserız o zaman .bu buluşmaya ben eşimi boşuna mı cağırdım zannettın yoksa sen gelsın de gelın adayını gorsun dıye geldı bır dahakıne sende çağır eşini :sm_cool:

kısımmm işi iyicee biz evleniyoruz programına cevirdiniz haasırnaşık şey

tamam benle emir senin olanla özişin kızı lütfen sıradaki gelsinsırnaşık şey

kız çaktırmadan kızımı gösterdin yani benimde acil kocişe haber vermem lazım damadı bi görsün bakalım araştırsın Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookbi yoklasın :)

:dilcikar:hepınız cok çirkınsınız
bırazdan bızde eklıycezz çatlanda patlannn

masallah dostluğunuz daım olsun canlarım

o senin cirkinliginnsırnaşık şey

saol canımdostlugumuz hep birlikte daim olsun ee hadi ekede sizinkileride görelim:1hug:

oy oy neşe saçan bir buluşma daha...güzel bi gün geçirdiğiniz belli..allah dostluğunuzu bozmasın..

41 kere maşallah
Dostluğunuz daim olsun kızlar harikasınız
tubicik nişanlınla pek bir yakışmıssınız :asigim:

41 kere maşallah
Dostluğunuz daim olsun kızlar harikasınız
tubicik nişanlınla pek bir yakışmıssınız :asigim:

tesekkür ederiz canım:asigim: ayyy sormaaa durmadan cilveleşyozzzz sırnaşık şey

çok güzelsiniz maşallah.
dostluğunuz daim olsun :asigim:

tatlım benımm yoruldunmu sen.. kıyamam sana.. ama gerçektende guseldi değdi yorulmaya :jeyyar:

benim kıza senin oğlunu alcam başkalarının nişanlılarında gözümüz olmaz biizm:

al al kızın buyuk hem zengin olurlar.. kaydirigubbakcemile3

ne çok ortak yönunuz var kaydirigubbakcemile3

kızlar çok güzelsiniz,maşallah.dostluğunuz daim olsun..

saol tatlımmmm kaydirigubbakcemile5

sizide çokmerak edıom çabuk ekleyin hihoyyyt

oy oy neşe saçan bir buluşma daha...güzel bi gün geçirdiğiniz belli..allah dostluğunuzu bozmasın..

evt çook hoş bigundu ..saol tatlımm kaydirigubbakcemile5

çok güzelsiniz maşallah.
dostluğunuz daim olsun :asigim:

saol cnm a.s.

kızlar yaa bu arada emir bugun burnu kanayarak uyandı ...dunde öle uyanmıştı ama bi önceki gun çok guneşte kaldığı için belki dokunmuştur die duşınmuştum ..ama dun guneştede kalmadı ..çok uzuldum bak şimdi... :çok üzgünüm: acaba nazar mı değdi dun oğluşuma ( dua edin.. kötu bişe olmasınn

neeee kızım niye ihmal ediyosun ya hemen saglık ocagına yada bi hastaneye götürr..merak etme önmli blş yokturr telaslanma hemen:1no2:ama hemen söediklerimi yapp ihmale gelmessss

dur dur merak etme inş kötübişey yoktur aklına kötü şey getrime ama ihmal deetme hemen bi götür bakalım sağlık ocağına hemen git ama bidaha olsun diye bekleme lütfen senden haber bekliyo olucaz yakışıklımıza bişey olmaz merak etme annesi sen damatlık heyecanı basmıştır onu

Çok güzel ya buluşmuşsunuz arkadaşlığınız daim olsun inş.
tubicik kız gerçekten nişan resimleri de var sandımkaydirigubbakcemile3

kızlar hepiniz çok tatlı çıkmışsınız....
buluşma pazara denk geldiği için gelemedim ama bir dahakine pazar dışında bir güne ayarlarsanız bende gelip sizinle tanışmak istiyorum....kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım benım doktora goturmeye gıttı ayça gelınce ne olduğunu yazacak bıze inşallah bır sey yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…