bursa bahar hastanesinde veya bursada önerebileceğiniz diyetisyen?

zehra11111

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
42
2
34
bursa bahar hastanesinde veya bursada önerebileceğiniz diyetisyen var mı?çok fazla para vermek istemiyorum kızlar baharda muayne 50 tl civarıymış:KK15: memnun kaldığınız bursada diyetisyen var mı kızanlar :KK1:

bursa bahar hastanesinde veya bursada önerebileceğiniz diyetisyen var mı?çok fazla para vermek istemiyorum kızlar baharda muayne 50 tl civarıymış:KK15: memnun kaldığınız bursada diyetisyen var mı kızanlar :KK1:
canım ben 1 hafta oldu başlayalı diyetisyene.gülen akboyara gidiyorum.Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gidiyorum.diyet listemi aldım.uyguluyorum hayırlısı olsun bakalım

1 buçuk sene önce baharda Şule Çınar a gitmiştim memnun da kaldım canım. Hala orda mı bilmiyorum ama ben yine de söyleym.

asiye şimşek'e gittim bende bir hafta önce. bence dünyanın en tatlı diyetisyeni tavsiye ediyorum :) öyle güzel ilgileniyor öyle tatlı konusuyorki birdahaki randevuyu iple çekiyorum :)

jimer muayene ücreti 100 tl bir muayene iki kontrolu kapsıyor, randevular 2-3 bazen 4 haftaya kadar çıkabiliyor
diyetlif muayene ücreti 95 tl , her gidişinizde ücret veriyorsunuz 2 haftada bir,haftada bir kilo ölçmeye çağırıyor
biyofiz muayene ücreti 80-100 tl arası 2-3 haftada bir çağırıyor bir muayene bir kontrolu kapsıyor
doruk yıldırım muayene ücreti 60 tl bir muayene bir kontrolü kapsıyor , 2 haftada bir
doruk çekirge muayene ücreti 80 tl diğer özellikler aynı yıldırım dorukla büyük ihtimalle
osmangazi tıp merkezi muayene ücreti 60 tl tahlil orda yapılırsa 50 tl daha alıyor tahlillerden
r.yıldız emin olmamakla birlikte muayene ücreti 1 sene önce 200tl idi,telefonla arayıp sormuştum fazla geldiği için gitmedim
bunlar bursada benim gittiğim ve etraftaki eş dost arkadaş vs . gittiği diyetisyenler
millete bakıyorum tavsiye ediyorum da falan bir sürü tavsiyelerde bulunmuş ama muayene ücretleri hakkında bir bilgi veren yok , gidiyorsunuz da niye ücreti söylemiyorsunuz anlamadım
daha sonra çalışma şekillerinden bahsedeceğim şimdilik bu kadar

jimer muayene ücreti 100 tl bir muayene iki kontrolu kapsıyor, randevular 2-3 bazen 4 haftaya kadar çıkabiliyor
diyetlif muayene ücreti 95 tl , her gidişinizde ücret veriyorsunuz 2 haftada bir,haftada bir kilo ölçmeye çağırıyor
biyofiz muayene ücreti 80-100 tl arası 2-3 haftada bir çağırıyor bir muayene bir kontrolu kapsıyor
doruk yıldırım muayene ücreti 60 tl bir muayene bir kontrolü kapsıyor , 2 haftada bir
doruk çekirge muayene ücreti 80 tl diğer özellikler aynı yıldırım dorukla büyük ihtimalle
osmangazi tıp merkezi muayene ücreti 60 tl tahlil orda yapılırsa 50 tl daha alıyor tahlillerden
r.yıldız emin olmamakla birlikte muayene ücreti 1 sene önce 200tl idi,telefonla arayıp sormuştum fazla geldiği için gitmedim
bunlar bursada benim gittiğim ve etraftaki eş dost arkadaş vs . gittiği diyetisyenler
millete bakıyorum tavsiye ediyorum da falan bir sürü tavsiyelerde bulunmuş ama muayene ücretleri hakkında bir bilgi veren yok , gidiyorsunuz da niye ücreti söylemiyorsunuz anlamadım
daha sonra çalışma şekillerinden bahsedeceğim şimdilik bu kadar

merhaba canım ben doruk hastanesine gitmeyi düşünüyorum bununla ilgili beni bilgilendirebilir misin?

merhaba canım ben doruk hastanesine gitmeyi düşünüyorum bununla ilgili beni bilgilendirebilir misin?
Doruka benim kuzenim gidiyordu sevhan hanım vardı o başladığında sonra ayrıldı başka biri başlamış ama adını bilmiyorum soylediğne göre 2 si de sabit aynı listeyi vermiş pek senin isteklerini onemsemediklerini sıradan bi liste verdiğini söylemişti sonra o da bıraktı zaten doruğu 60 tl idi muayene ücreti yanlış hatırlamıyorsam bi de hiç tahlil falan istemediklerinden beğenmemişti belki şeker hastası vs sin ama seninle normal bi insanı aynı kefeye koyuyor yani demekki yine de sizin tercihiniz

canım ben diyetisyen yusuf yaşar a gidiyorum. doktorlara ameliyat olup midemi daraltacaktım. ama arkadaşımın tavsiyesi ile son çare olarak yusuf beye başvurdum. 148 kiloyu 1 senede 94 kiloya düşürdük. hiç sıkılmadan ve bıkmadan gittim. çünkü inanılmaz bir enerjisi var. telefonla arayıp diyetimin nasıl geçtiğini bile defalarca sordu. beni ameliyattan kurtardı. allah bin kere razı olsun ondan... gözün kapalı yusuf beye başvur canım.. her şey gönlünce olsun

... diyetisyen yusuf yaşar

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben diyetisyen yusuf yaşar a gidiyorum. doktorlara ameliyat olup midemi daraltacaktım. ama arkadaşımın tavsiyesi ile son çare olarak yusuf beye başvurdum. 148 kiloyu 1 senede 94 kiloya düşürdük. hiç sıkılmadan ve bıkmadan gittim. çünkü inanılmaz bir enerjisi var. telefonla arayıp diyetimin nasıl geçtiğini bile defalarca sordu. beni ameliyattan kurtardı. allah bin kere razı olsun ondan... gözün kapalı yusuf beye başvur canım.. her şey gönlünce olsun
... diyetisyen yusuf yaşar

merhaba
yusuf beyin ücret ne kadar.ve her gidişte ücret alıyormu.ben anadolu hastanesine gidiyorum ve pek memnun değilim

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyetisyen arıyodum ben de kızlar. Bi arkadaşım gülen akboyara gitti. 1 haftada 2.5 kg verdi hem de yağdan :eek: ben de aldım hemen randevu başlıyorum yetti artık bu kilo derdi. Herkese bol şans

Diyetisyen arıyodum ben de kızlar. Biarkadaşım gülen akboyara gitti. 1 haftada 2.5 kg verdi hem de yağdan :eek: ben de aldımhemen randevu başlıyorum yetti artık bu kilo derdi. Herkese bol şans

X