burda ne kar vardı nede tipi nede sarp kayalıklar burası istanbulun göbeğiydi :(((((

böyle zamanda ne denir ne yazılır zor bir durum böyle insanlar malesef her yerde var anladığım kadarıya bebekler ikizdi hem başın sağlsun diğer bebeğine sağlıklı uzun ömür dilerim

Canım arkadaşım benim okudukça kahroldum ne diyeceğimi bile bilemiyorum inan.
Allahım oğlun efeye uzun ömürler versin canım.
Sana sabırlar diliyorum canım benim

cnm arkadaşım;çok üzüldüm, başınsağolsun rabbim geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler nasip etsin,onların acısını yaşatmasın sana...

çok üzgünüm çok..
Allahım efeye uzun ömürler versin,analı babalı,dedeli neneli büyütsün inşallah

canım kardeşim,kızım bitanem.senağlama senağlama
seni çok iyi anlıyorum,kaç yıl gecerse gecsin,acabalar içini kemirecek.bir ihmale kurban verdiğin beben hiç aklından cıkmayacak.ama bu senin sucun değilki bitanem.nolur kendine bu kadar yüklenme.allahım efsunun ömrünüde efeye bağışlasın.sağlıklı sıhatli bir şekilde inşallah.
şikayetci olmadınızmı hiç ?cezalarını cekselerdiya,günahsızların nedir bu kendini bilmez düzenden cektikleri yaa.ve geride kalanlarda bir ömür boyu cekiyorlar üstelik.:eek:klava:
alacaksın işlerinden koyacan kapıya,bak nasıl adam oluyorlar.ama nerdeeee hep hiçe sayanların dünyası sanki.:mymeka:

efemin doğum günü kutlu olsun,gamyoncuiremsu sağlıklı,mutlu,uzuuuuuunnn ömürler onun olsun. çok öpüyorum onu.benim yerime hatta öp,mıncıkla,acıkda boğuş.a.s.

Başın sağolsun canım....Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömür versin...

yeni öğrendim ve çok üzüldüm...

kızını kaybetme sebebini anlamış değilim...herşey yolunda giderken neden aniden hastalandılar...uzun süre aç kaldıkları için mi?

evet canım uzun süre aç kaldıkları ve damladan dolayı
geç müdahale uyarılarıma rağmen ihmal ne ararsan vardı canım :KK43:((((((

benim iyi yürekli canım arkadaşlarım
derdime ortak olduğunuz için güzel dualarınız için
hepinize ayrı ayrı kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum
allah hepinizden razı olsun iyiki varsınız:teselli::teselli::teselli::teselli::teselli:

ne söylenir ki bu durumda. bende seninle bir ağlıyorum şu an...
Allah birini sana bağışlamış evladının.. buna şükret... çünkü bir yerden tutunman lazım hayata.

Rabbim sabır versin sana...

söyleyeceğimiz hiç bir söz acınızı hafifletmeyecek biliyorum ama oğlunuz için güçlü olun allah ona sağlıklı uzunn ömürler versin
ihmalkarlığın cezasınıda burda olmazsa orda çekicekler emın olun bu bir can çünkü

canım kardeşim,kızım bitanem.senağlama senağlama
seni çok iyi anlıyorum,kaç yıl gecerse gecsin,acabalar içini kemirecek.bir ihmale kurban verdiğin beben hiç aklından cıkmayacak.ama bu senin sucun değilki bitanem.nolur kendine bu kadar yüklenme.allahım efsunun ömrünüde efeye bağışlasın.sağlıklı sıhatli bir şekilde inşallah.
şikayetci olmadınızmı hiç ?cezalarını cekselerdiya,günahsızların nedir bu kendini bilmez düzenden cektikleri yaa.ve geride kalanlarda bir ömür boyu cekiyorlar üstelik.:eek:klava:
alacaksın işlerinden koyacan kapıya,bak nasıl adam oluyorlar.ama nerdeeee hep hiçe sayanların dünyası sanki.:mymeka:

efemin doğum günü kutlu olsun,gamyoncuiremsu sağlıklı,mutlu,uzuuuuuunnn ömürler onun olsun. çok öpüyorum onu.benim yerime hatta öp,mıncıkla,acıkda boğuş.a.s.

anam ablam arkadaşım kardeşim benim o zaman görseydin beni herkes benim için ölür dyorlardı benim için hayaley gibiydim .ben 49 gün emek verdiğm evladımın arkasından böyleysem boyunca getirip kaybeden anneler allahım sabırların en büyüğünü versin.
o zaman efe yoğun bakıma alındı efsunda öyle öyle bir telaş varki bizde savaş kan bulma telaşında 2 si için ben dışarda sürekli birşeyler istiyorlar kan verecek adam bul ne bileyim birde sezen var o zaman 2 sınıfta okuyor yavrum kimse yok her şeyi bir başımıza halletmeye çalışıoruz o anda can harviyle aklımıza bile gelmedi zaten düşünemiyordum ne oturabiliyor ne kalka biliyor sanki elektrik verilmiş gibi tüm organlarım sallanıyor hiç birşey durduramıyrdu.kendime sığamıyordum. düşünemedim hiç şikayet etmeyi etseydim kazanırdım çünkü efeye normaldir diye rapor verdiler sırf bu rapor için 2 saatten fazla bekledik dr bağırmasa onu bile verecekleri yoktu . efsunda gitti göz kapakları nasıl şişöiş ama efed bir kızarıklık yoktu.komik olan bu muayneyi 1 kere yaptırmıyorsun .efeye kaç kere yaptırddım ambulansım dr kapıda nöbet tuttular efede gitmesin diye onlara burdan teşekkür ederim .bilmiyorum belkide adaleti yerine getiremediğim için vicdanen huzursuzum acımla bebeklerimin hakkını savunamadım .ama okuyan herkese ders olsun bugün ban yarın size bende bir gün düşünemezdim böyle şeyler yaşayacağımı benim kadar zayıf olmayın kızımın hakkını savunamadım :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım benim nasıl üzüldüm bilemezsin
bazen ülkemden nefret ediyorum...
insanın beş paralık değerinin olmadığı
tesadüfi yaşadığımız bu güzel ülkeden kaçıp gidesim geliyor
hele senin yaşadığın gibi bi acıyı duyunca ya da tanık olunca...
Allah efeciğine upuzun,sağlıklı ömür versin
onun sana yaşatacağı mutlulukları görmeni nasip etsin...

kesinlikle öyle düşünme canım...
çok ama çok zor günler geçirmişsin ama
vicdanen rahatsız olma lütfen...
kendi kendini yiyip bitirme...
Allahın takdiri diyeceğiz,elden birşey gelmiyor inan...
ben ki hakkımı sonuna kadar savunan ben,
hastane de haklı durumdayken,deli gibi eşimin
dosyalarını arşivden almaya giderken,
dakika da arşive haber gidiyor ve dosya kayıp,
çünkü biliyorlar ki,suçlular ve mahkemeye vereceğim..
ama elde sıfır...
bazen yaşadıklarımıza isyan ediyoruz ama
alnımızın yazısı buymuş,elimizden gelen olsa da
bir yerlerde tıkanıyor inan,işte o zaman hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimizden...
Rabbim size sabırlar versin..
yavrunuzu size bağışlasın...
sağlıklı,uzun ömürler diliyorum hepinize...
sevgiler...

kesinlikle öyle düşünme canım...
çok ama çok zor günler geçirmişsin ama
vicdanen rahatsız olma lütfen...
kendi kendini yiyip bitirme...
Allahın takdiri diyeceğiz,elden birşey gelmiyor inan...
ben ki hakkımı sonuna kadar savunan ben,
hastane de haklı durumdayken,deli gibi eşimin
dosyalarını arşivden almaya giderken,
dakika da arşive haber gidiyor ve dosya kayıp,
çünkü biliyorlar ki,suçlular ve mahkemeye vereceğim..
ama elde sıfır...
bazen yaşadıklarımıza isyan ediyoruz ama
alnımızın yazısı buymuş,elimizden gelen olsa da
bir yerlerde tıkanıyor inan,işte o zaman hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimizden...
Rabbim size sabırlar versin..
yavrunuzu size bağışlasın...
sağlıklı,uzun ömürler diliyorum hepinize...
sevgiler...

canım benim teşekkür ederim
aslında normal hayatta cin gibiyim
ama cana gelince olmuyormuş .
dediğin gibi insan tıkanıyor
sıcağı sıcağına selametle düşünemiyorsun ki
düşünseydim zaten hepsine kök söktürürdüm zaten
allahım hepinize sağlıklı mutlu ömürler versin öpüyorum seni ŞenizŞeniz

canım benim teşekkür ederim
aslında normal hayatta cin gibiyim
ama cana gelince olmuyormuş .
dediğin gibi insan tıkanıyor
sıcağı sıcağına selametle düşünemiyorsun ki
düşünseydim zaten hepsine kök söktürürdüm zaten
allahım hepinize sağlıklı mutlu ömürler versin öpüyorum seni ŞenizŞeniz

Rabbim oğlunla,eşinle ve sevdklerinle
sağlıklı,mutlu uzun ömürler versin sizlere..
birdaha böyle bir acıyla sınamasın...
sevgiyle kalın...Şeniz

canım benim nasıl üzüldüm bilemezsin
bazen ülkemden nefret ediyorum...
insanın beş paralık değerinin olmadığı
tesadüfi yaşadığımız bu güzel ülkeden kaçıp gidesim geliyor
hele senin yaşadığın gibi bi acıyı duyunca ya da tanık olunca...
Allah efeciğine upuzun,sağlıklı ömür versin
onun sana yaşatacağı mutlulukları görmeni nasip etsin...

amin canım onca acı yaşamasına rağmen
efeyi görseniz tanısanız acayip birşey mutlu kendinle barışık bir çocuk
hiç eziyeti ağlaması sızlaması olmayan ve çok düşünceli bir çocuk
çocuk sevmeyen insanlar bile onun hastası oluyor şaşarsın
efem bana allahı bir lütfu mucizesi allahım herkese nasip etsin ne diyeyim öpüyorum seni:teselli::teselli:

değğiştirdim

Son düzenleyen: Moderatör:
ne yazılır bilmiyorum allahh sabır versin sana ve eşine zor zor anne değilim daha olmayı çok istiyorum okurken bile boğazıma bir düğüm tıkandı kaldı

son yazdığın daha da çok dokundu bana
ilk çocuğumda duymuştum ben eşimden o sözleri
tepkim seni bırakırım ama bunu asla yapmam oldu
anne olarak elinizden geleni yapmışsınız gerisine ne desek boş
öldükten sonra size şefaatçi olacak cennetin kapılarını size açcak bir meleğiniz var orda
yanınızda da 2 tane
allahım onların mutluluklarını göstersiz size hep

çok üzüldüm Allahım sabrınızı çok versin
ne diyebilirimki bu hatalar nereye kadar sürecek
insan hayatı bu kadar ucuzmu
Rabbim başka acı göstermesin

Allah sabir versin cok uzuldum, buna ne denir ki hangi sozler hafiletebilir acini bilmiyorum ama bunu ihmal edenin Allh versin ne vercekse onlara, bir melegin seni bekliyor olcak annesi sabir sabir !!!!

X