Buras da benim olsun.........

kızlarrrr mehaba.Nerelerdesiniz.Neler yaptınız hafta sonu.Ben malum zuzularımla birlikteydim.Ve her hafta sonu dönüşü olduğu gibi yorgunum .ama keyifli geçti.Sizler nasılsınız?

kızlarrrr mehaba.Nerelerdesiniz.Neler yaptınız hafta sonu.Ben malum zuzularımla birlikteydim.Ve her hafta sonu dönüşü olduğu gibi yorgunum .ama keyifli geçti.Sizler nasılsınız?

canım benim bende malum benim canavarlarla uğraştım.cuma görümcemin kızının doğum günü vardı.orada kaldım cumartesi günü öğleden sonra döndüm .bildiğin gibi cnm farklı bişey yoktu eğlendik efe daha çok tam bir parti delisiŞeniz

canım ne güzel eğlenmiştir.Bizimkileride görsen büyük abileriyle oynamak istiyorlar. Peşlerine takılıyorlar ama görümcemin oğlan pek yüz vermiyor o büyük ya.Bunlarda karışıyor onların arasına görsen çok komik.Onlarla girip çıkıyorlar küçük beyler.

ne yapalım canım ya pazartesi sendromunu atlatmaya çalııyorum orucum acıktım.Nasıl geçecek bugün bilmem sen neler yapıyorsun?

Ayy kıyamam sana valla zor oruçlu oruçlu senağlama Bende evdeyim babamın gitmesini bekliyorum temizliğe vurucam kendimi hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…