Buras da benim olsun.........

hımm yorulmuşsundur canım bende biraz önce facebooktaydım mail geldi bir baktım ki 4 sene önceki sevgilim arkadaşlık talebi göndermiş şok oldum :1shok:

hala etkisindeyim yaaaaaaaaabenneyaptımki

4 yıl önceki mi?
cidden şok olunacak bir durum...eee ne yaptın,kabul mu edecen red mi edeceksin?

ben az daha takılır sonra kaçarım,sahur için hazırlık yapmam lazım...
oğluşum bu konuda çok acımasız,her eşyi beğenmiyor...ooof yaaa benim işim var bu çocukla...

ben az daha takılır sonra kaçarım,sahur için hazırlık yapmam lazım...
oğluşum bu konuda çok acımasız,her eşyi beğenmiyor...ooof yaaa benim işim var bu çocukla...

hımm bende birazdan çıkarım yaa geç oldu sanada kolay gelsin şimdiden bende öyleyim ya herşeyi kolay kolay beğenmem cokacimcoook

:eek: ama anca dün izin günüydü sevgilimin.. biraz uzak kaldık internetten dünyasındansırnaşık şey

bu arada dogrumu okudum eski sevgilinmi eklemiş seni... şakkıdı allahallah.. ne istiomus oooo:eek:klava: rahatsız ediomu :eek:klava:

:eek: ama anca dün izin günüydü sevgilimin.. biraz uzak kaldık internetten dünyasındansırnaşık şey

bu arada dogrumu okudum eski sevgilinmi eklemiş seni... şakkıdı allahallah.. ne istiomus oooo:eek:klava: rahatsız ediomu :eek:klava:

hımm demek sevgilinle beraberdinn....:asigim::asigim:

evet eski sevgilim bulmuş beni facebookta eklemiş biraz msjlaştık ....

evet sevgilimle:roflol: cok romantikti:icecream:

kelime oyunu (up words) ve borsa oyunu aldık ve gece3'e kadar oynadık-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- delimiyiz neyiz... sonrası derinnn bir uyku tabi manyak gibi oldum.. sizler nasılsınız bakalım ne yaptınız ne var ne yok....

evet sevgilimle:roflol: cok romantikti:icecream:

kelime oyunu (up words) ve borsa oyunu aldık ve gece3'e kadar oynadık-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- delimiyiz neyiz... sonrası derinnn bir uyku tabi manyak gibi oldum.. sizler nasılsınız bakalım ne yaptınız ne var ne yok....

ben hiç bişey yapmadım bütün tv izledim yattım uyudum hep böyleydi yani ne olsun başka yapacak bişeyim yok şimdilik :1no2:

sevgilim msj atmıyo zaten birazda sinirliyim :kızgın:

ben hiç bişey yapmadım bütün tv izledim yattım uyudum hep böyleydi yani ne olsun başka yapacak bişeyim yok şimdilik :1no2:

sevgilim msj atmıyo zaten birazda sinirliyim :kızgın:

sen ona mesaj at o zaman.. bide kızma bosuna germe kendini atar elbet.. hep relax ol:1hug:

X