Buras da benim olsun.........

iftar vakti yaklaşıyoo tabi ben daha bebelerimi alacam eve gidecem sofra hazırlayacam of of of ne zor ya kız sayısalda oynadım ama bana çıkmıyor ki para çalışmayıp oturayım evde .

canım nasıl olsunlar her zamanki gibi canavar gibiler.Hafta sonunu atlatlattık kazasız belasız şimdi bayram tatili geliyor o zaman ne yapacam hiç bilmiyorum vallahi.Zor oluyor canım ya ikisiyle birlikte sustan durdan anlamıyorlar.Devamlı dışarı çıkmak istiyorlar tek başıma çıkaramam e babamız bir tek pazar günleri evde olunca cumartesi günleri nasıl oyalayacağımı şaşırıyorum vallahi.

canım nasıl olsunlar her zamanki gibi canavar gibiler.Hafta sonunu atlatlattık kazasız belasız şimdi bayram tatili geliyor o zaman ne yapacam hiç bilmiyorum vallahi.Zor oluyor canım ya ikisiyle birlikte sustan durdan anlamıyorlar.Devamlı dışarı çıkmak istiyorlar tek başıma çıkaramam e babamız bir tek pazar günleri evde olunca cumartesi günleri nasıl oyalayacağımı şaşırıyorum vallahi.

kim bakıyor bebeklerine canım....

zor olur tabiki....

annem ve kayınvalide bakıyorlar onlara daha zor yaşlı insanlar sonuçta peşlerinde devamlı dolanmak gerekiyor tek kişiyle zor yani biraz daha büyümüş olsalar sorun yok ama bir süre daha bu zuzularla zorlanacağız.

iyi aksamlar hanimlar ilk defa bu bölümeyaziyorum insallah kabul edersiniz belli bir konnu varmi yoksa geyik mi

çok şükür tatlım iyi sayılırız işte.Yorgunluklar dışında iyiyiz.Sen neler yapıyorsun Antalyada havalar nasıl burada kötü ya Ankarada.Kapalı havalar insanın içi sıkılıyor.

okul için ıspartadayım antalya nasıl simdi bilmiorum.. ama burasıda dengesiz.. bi sıcak oluyo bi buz gibi bes dakkada bütün hava degişiyo.. genel olarak kapalı.. derya ya bende dert yanar gibi oluyorum ama benim göz altlarımda kırısık var-tatlicadiarzu- ne olcak bunlar ya... kaydirigubbakcemile

X